Топ-5 рейтинг газових одноконтурних котлів середнього класу


Минулого тижня ми розглянули ТОП-5 одноконтурних газових котлів преміум класу. Сьогодні ж ми звернемося в сторону середнього цінового сегмента під девізом: Комфорт доступний кожному.
Одноконтурний газовий котел Vaillant turboTEC plus VU
Класичний конвекційний котел з теплообмінником з міді, представлені моделі потужністю 20, 25, 29 і 36 кВт. Цікавий тим, що при своїй відносно невисокій ціні, може працювати в погодозалежному режимі, а також має можливість опціонального підключення до eRELAX, а значить і можливість віддаленого управління. Цікаве бюджетне рішення від топового виробника.

Зібраний в Словаччині на власному виробництві концерну, котел оснащений якісним насосом з автоматичним перемиканням швидкостей. Відомий виробник та широка мережа сервісних центрів по всій Україні - це впевненість в тому що Вас не залишать в біді, якщо з котлом, щось станеться.
Одноконтурний газовий котел Bosch Gaz 6000 W WBN 6000 HRN
Конвекційний котел з мідним теплообмінником - поставляється в потужностях 24 та 28 кВт. Оснащений досить простою автоматикою з зрозумілим інтерфейсом. Один з найпоширеніших одноконтурних котлів Bosch. Бюджетне рішення від серйозного виробника. Збірка даних котлів відбувається в Туреччині, невибаглива автоматика, вбудований насос. Однією з відмінних рис є - тиха робота, звук котла на максимальній потужності не перевищує 38 дБ. Виробник так само широко представлений сервісними центрами.
Одноконтурний газовий котел Immergas Mini Eolo X
Оснащений мідним теплообмінником даний котел конвекційного типу, так само цікавий тим, що має можливість погодозалежного регулювання. Представлений на ринку в потужностях 24 та 28 кВт. Для підключення до бойлера використовується комплект підключення зовнішнього бойлера до котла Mini X Immergas. Оригінальний італійський виробник забезпечує повноцінний післяпродажний супровід.
Одноконтурний газовий котел Viessmann Vitopend 100-W
Оснащений мідним теплообмінником, конвекційнним пальником та вбудованою можливістю денного та тижневого програмування. Модель представлена ​​на ринку в потужностях 12, 24, 30 і 34 кВт. Можливість підключення погодозалежної автоматики. Нова технологія коаксіального димоходу, яка запобігає його обмерзання в морози. Малогабаритний та безшумний котел. Збірка котлів проводиться в Туреччині.
Одноконтурний газовий котел Ariston CLAS X SYSTEM
Класичний конвекційний котел з теплообмінником з алюмінієвого сплаву, представлений моделями потужністю 24 та 28 кВт. Може працювати в погодозалежному режимі, а також має можливість опціонального підключення до Ariston Net, та відповідно має можливість віддаленого управління. Цікаве бюджетне рішення. Використання погодозалежного режиму забезпечить комфорт, а також дасть можливість заощадити енергоносій. З сервісом питань також не виникне. Країна-виробник: Італія.


Як бачите, не тільки в преміум сегменті є вибір одноконтурних котлів - при необхідності Комфорт доступний кожному! Як завжди чекаємо Ваших варіантів топ 5 одноконтурних газових котлів середнього класу у відгуках.


З огляду на різний діапазон потужностей та можливостей - рекомендуємо звертатися до наших фахівців, за консультацією та підбором котлів, а також додаткового обладнання. Підбір же бойлера непрямого нагріву - це окрема тема, до якої ми з Вами ще повернемося.


Коментарі
Додати коментар
Коментарів ще не додано...
Похожие записи
Топ-5 рейтинг газових котлів одноконтурних преміум класу
04.10.2021

Дана тема ґрунтується на тому, що коли ми будуємо будинок, то робимо це для поліпшення свого комфорту. Але ж важливим критерієм як...

Читати далі →
Рейтинг газових котлів двоконтурних 2021. Топ кращих котлів
23.04.2021

Ми покажемо Рейтинг газових котлів двоконтурних 2021. Топ кращих котлів. Після прочитання цієї статті Ви зможете визначитися який ...

Читати далі →
Новинка від Bosch - газовий конденсаційний котел Condens 7000i W
24.02.2018

Сучасний дизайн, скляна поверхня, чорний і білий колір - все це робить котел центральним елементом опалювальної системи.

Читати далі →
Як вибрати опалювальний котел: корисні поради.
22.08.2018

Залежно від виду палива, опалювальні установки бувають газові, електричні, твердопаливні.

Читати далі →
Двоконтурний газовий котел, чи вистачить для ГВП?
14.08.2018

Якщо використовувати двоконтурний газовий котел для опалення, чи вистачить його можливостей для організації ГВС?

Читати далі →
Газовий котел Vaillant turboFIT для будівельного бізнесу
22.10.2018

Котли розроблені для використання в автономних системах опалення багатоквартирних будинків і приватних котеджів невеликій площі.

Читати далі →
Знижки тільки для підписників!