Сучасний дизайн, скляна поверхня, чорний і білий колір - все це робить котел центральним елементом опалювальної системи.

Особливості конденсаційного котла Bosch 7000i W:

Неперевершений дизайн

Завдяки зовнішнім виглядом котла Condens 7000i W ви переконаєтеся, що навіть системи опалення можуть виглядати чудово. котел випускається в двох кольорах: чорному або білому.

Ідеальне рішення для нових об'єктів

Завдяки компактним розмірам котел Condens 7000i W вимагає трохи місця для установки, а чудовий зовнішній вигляд котла дозволяє встановлювати його на самому видному місці.

Рівно стільки, скільки потрібно

Завдяки модуляції пальника від 14% до 100% котел споживає рівно стільки газу, скільки необхідно, щоб покрити теплові втрати будівлі.

Багато гарячої води

Котел забезпечить вас гарячою водою із зірковим комфортом - за лічені секунди після відкриття крана вода буде гарячої і зі стабільною температурою.

Легке обслуговування

Панель управління котлом знаходиться на передній панелі котла відкидною кришкою. Під час обслуговування всі основні компоненти котла також доступні з передньої сторони без необхідності демонтажу котла.

Простий монтаж

Конденсаційний котел Condens 7000i W сумісний зі семи стандартними аксесуарами Bosch. це істотно зменшує витрати на монтаж котла і економить час на установці.

Розумне і просте управління

З новою розумною системою управління Bosch EasyControl ви зможете просто і швидко підключити вашу опалювальну систему до інтернету і керувати нею з мобільного пристрою. Система автоматичного виявлення присутності користувача знизить витрати на опалення на 25%.

індивідуальне управління

21 ° С у вітальні, 24 ° С у ванній і 18 ° С в спальній кімнаті - з розумним регулятором EasyControl і розумними Wi-Fi термоголовка від Bosch - вам досить просто вказати бажану температуру в приміщенні. Все інше зробить котел і система управління!