Каталог товарів
0
0
0
Каталог товарів

Вакуумні сонячні колектори

Фільтри
Ціна (грн)
Виробники
Принцип дії
Місткість бака (л)
Площа поглинання поверхні (м2)
Матеріал внутрішнього блоку
ККД (%)
Фільтри
Ціна (грн)
від
до
Виробники
Місткість бака (л)
Площа поглинання поверхні (м2)
Матеріал внутрішнього блоку
ККД (%)
Назад
Показати
Показати
Показати
Фільтри
За замовчуванням
За замовчуванням
За рейтингом
За новинками
Від дешевих до дорогих
Від дорогих до дешевих
Сонячний напірний водонагрівач з мідним теплообмінником STS (STS-200L-20T-KCТ) Сонячний напірний водонагрівач з мідним теплообмінником STS (STS-200L-20T-KCТ)
6 відгуків
Код: 96951
5
5
25
7
Купити в один клік
Сонячний напірний водонагрівач з мідним теплообмінником STS (STS-300L-30T-KCТ) Сонячний напірний водонагрівач з мідним теплообмінником STS (STS-300L-30T-KCТ)
6 відгуків
Код: 96953
5
5
25
7
Купити в один клік
Сонячний безнапірний водонагрівач STS (STS-250L-25T-KC) Сонячний безнапірний водонагрівач STS (STS-250L-25T-KC)
0 відгуків
Код: 96949
5
5
25
7
Купити в один клік
Сонячний безнапірний водонагрівач STS (STS-300L-30T-KC) Сонячний безнапірний водонагрівач STS (STS-300L-30T-KC)
0 відгуків
Код: 96950
5
5
25
7
Купити в один клік
Сонячний напірний водонагрівач з мідним теплообмінником STS (STS-250L-25T-KCТ) Сонячний напірний водонагрівач з мідним теплообмінником STS (STS-250L-25T-KCТ)
0 відгуків
Код: 96952
5
5
25
7
Купити в один клік
19/10/2023
473
Як вибрати електричний котел
Електричний котел часто стає найпершим ключовим елементом під час вибору системи опалення в приватних будинках.
Читати більше
05/04/2021
2885
Як вибрати радіатор опалення? Які батареї краще?
Коли Ви робите ремонт в квартирі або приватному будинку багато хто задається питанням: «Які радіатори мені встановити, та так, щоб вони були надійними і прослужили якомога довше?»
Читати більше
17/09/2018
3329
Все про чистку бойлера: рекомендації з чищення бойлера (водонагрівача)
Детальна інформація про заміну нагрівального елементу у водонагрівачі.
Читати більше
19/10/2023
421
Як вибрати газовий котел
Перш ніж замислюватися про купівлю, необхідно зрозуміти, що саме вам потрібно від котла. Чому?
Читати більше

Відгуки

Поширені запитання

✅ Товари що купують разом?

Вакуумні сонячні колектори найчастіше купують разом з товарами з розділів:

💰 Які ціни на Вакуумні сонячні колектори?

На сайті представлені товари Вакуумні сонячні колектори за ціною від 27284.00 до 50852.00 гривень.

🍀 Які Вакуумні сонячні колектори найдешевші?
🚚 Консультації по товарах категорії Вакуумні сонячні колектори?

Наші фахівці можуть допомогти Вам у виборі товару, достатньо зателефонувати або написати нам на електронну пошту info@teploradost.com.ua

Переглянути більше

Сонячні колектори - види і призначення

Перетворювати і використовувати енергію сонця - кращий спосіб отримання тепла, адже він абсолютно екологічний, не пов'язаний з витратою невідновлюваних ресурсів, дозволяє забезпечити автономність, не залежить від наявності централізованого опалення і підключення до газопроводу. При досить високих цінах на енергоносії використання сонячної енергії дозволяє заощадити на опаленні таобігріві приміщень значні суми. Існує кілька різновидів сонячних колекторів - пристроїв, що поглинають енергію сонячного випромінювання і перетворюють її в теплову. & Nbsp;

  • Плоскі сонячні колектори - працюють за принципом парникового ефекту, вони досить широко поширені, так як були розроблені досить давно - ще в п'ятдесятих роках минулого століття, відрізняються більш низькою вартістю, простотою установки і використання, але, в Водночас, максимально ефективні лише припопаданні прямих сонячних променів.

  • Вакуумний сонячнийколектор має більш високий ККД, ефективний в будь-яку погоду, незважаючи на сезон. Пристрої відрізняються більш високою тепловіддачею, здатністю отримувати енергію не тільки від прямих сонячних променів, але і від розсіяного випромінювання, а також інфрачервоних і ультрафіолетових променів.

Використовуються сонячні колектори для опалення та забезпечення житлового будинку гарячою водою, в залежності від кліматичних умов. Опалення, в складі якої є сонячний колектор, може мати й інші джерела теплової енергії - газовий, електричний котел. Це актуально для країн з досить холодною зимою і коротким світловим днем.

Особливості конструкції вакуумних колекторів

Складається пристрій з декількохрядів трубчастих профілів, внутрішня труба яких покривається спеціальним матеріалом, добре абсорбуючим сонячну енергію. Вакуумні трубки по конструкції схожі з конструкцією звичайного термоса - одна трубка знаходиться усередині іншої, а між ними вакуум, що забезпечує найбільш ефективну термоізоляцію. Виготовляються трубки найчастіше з боросилікатного скла. & Nbsp;

В & nbsp; деяких колекторах (особливо - у всесезонних) використовуються термотрубкі - мідні трубчасті елементи, всередині яких знаходиться невелика кількість легкозакипаючої рідини. При нагріванні вона закипає і випаровується, після чого пара піднімається до наконечнику, передаючи тепло теплоносія і конденсуючись при охолодженні.Опалювальний контур не пов'язаний з трубками, що дозволяє при пошкодженні однієї з них зробити заміну, не зливаючи їх контуру рідина. Великим плюсом є і те, що при виході з ладу одного елемента колектор продовжує виконувати свої функції. & Nbsp;

Вакуумні колектори коштують досить дорого, але зазвичай їх вартість окупається через кілька років. Ціна пристрою залежить від виробника, терміну гарантії і технічних характеристик. До мінусів пристроїв відносять досить велику вагу колектора і зниження його продуктивності при попаданні на поверхню снігу або інею . & nbsp;

Де купити сонячні вакуумні колектори в Україні?

Знизити витрати на опалення і забезпечення гарячого водопостачанняможна, встановивши кілька вакуумних сонячних колекторів на даху свого будинку. Розрахувати кількість обладнання, спроектувати систему гарячого водопостачання та опалення з застосуванням сонячних колекторів допоможуть фахівці компанії 'Теплорадость'. В інтернет-магазині компанії 'Теплорадость' (Україна, Київ) можна купити вакуумні сонячні колектори для опалення будинку або гарячого водопостачання за найбільш вигідною ціною з гарантією якості від виробника.


Читати далі
Приховати