Топ-5 рейтинг газових котлів одноконтурних преміум класу


Привіт друзі. Сьогодні ми представимо топ-5 рейтинг газових одноконтурних котлів.
Дана тема ґрунтується на тому, що коли ми будуємо будинок, то робимо це для поліпшення свого комфорту. Але ж важливим критерієм якості життя є наявність опалення та гарячої води. І якщо в умовах квартири або будинку з одним санвузлом і невеликою кількістю споживачів з цим цілком впорається двоконтурний котел, то в будинку з трьома і більше людьми, а також зі збільшенням точок розбору, ми рекомендуємо встановлювати одноконтурні котли з бойлером непрямого нагріву.


Вибір в сторону одноконтурного газового котла дає гарантію наступного:

  • Стоячи під душем, Ви не приймете незапланований контрастний душ, коли хтось із домочадців вирішить відкрити гарячу воду на кухні, щоб сполоснути кухоль або вирішить прийняти душ паралельно;
  • Дає можливість реалізувати рециркуляцию гарячої води, а відповідно і повноцінно працюють водяні рушникосушки влітку;
  • З'являється можливість більш точно контролювати температуру гарячої води.


По суті одноконтурний котел відрізняється від двоконтурного тим, що нагріває сантехнічну воду не в проточному теплообміннику, а в місткості водонагрівачі, підключення якого як правило реалізується через триходовий клапан вбудований всередині самого пристрою, який переключається на нагрів ємності по сигналу датчика бойлера підключеного в сам котел.


Складаючи даний рейтинг, ми не розставляємо котли по певним місцям. Потрапили в даний топ газових котлів пристрої, гідно поділяють ПЕРШЕ місце. Приступимо.


Одноконтурний конденсаційний котел BOSCH Condens 7000iW та Одноконтурний газовий котел Buderus Logamax plus GB172i


 


По суті один і той же котел, представлений на нашому ринку двома торговими марками концерну Bosch. Теплообмінник з силуміну та зрозуміла дворівнева погодозалежна автоматика, що дає можливість управляти котлами і, якщо Вам це необхідно, додатковими контурами опалення, є також можливість підключення їх до мережі інтернет за допомогою додаткового модуля Mb-Lan.

Поставляються в потужностях 14, 24, 35 і 42 кВт. Для підключення ж до бойлера непрямого нагріву необхідно тільки бажання, наявність самого бойлера і датчик температури бойлера Bosch. До того ж, передня панель даних одноконтурних котлів виконана з оргскла, що надає їм додаткову естетику і бажання встановити на видному місці.


 


Одноконтурний конденсаційний котел Vaillant ecoTEC plus VU
На відміну від попереднього газового котла має теплообмінник з нержавіючої сталі, що, напевно, приверне людей з більш консервативним підходом до системи опалення. Оригінальна дворівнева погодозалежна автоматика дозволяє ефективно управляти і цим газовим котлом, а також додатковими контурами опалення.
Має широку лінійку потужностей: 10, 15, 20, 25, 30 і 35 кВт. Підключення бойлера реалізується за допомогою опціонального датчика ємнісного водонагрівача. Потрібно відзначити, що в даній моделі віддалене управління реалізується через блок VR 921, який монтується безпосередньо на корпус котла, що звичайно ж спрощує цей процес.
Одноконтурний конденсаційний котел Viessmann Vitodens 100-W B1HF
Також оснащений теплообмінником з нержавіючої сталі. І по суті являє собою гідного представника преміум сегменту одноконтурних газових котлів, однак має цікаву перевагу перед своїми однокласниками - вбудоване інтернет-управління ViCare, а також можливість управляти додатковими контурами опалення за допомогою вбудованого контролера, до якого підключаються додаткові температурні датчики та модулі контурів, наприклад насосні групи теплої підлоги та радіаторного опалення.
Представлений агрегатами потужністю 19, 25 і 32 кВт. Підключення бойлера реалізується звичним методом, як і в попередніх моделях, з використанням датчика бойлера та вбудованого триходового клапана котла для перемикання режимів опалення або нагрівання гарячої води.


Одноконтурний конденсаційний котел Nova Florida Orion Condensing KRB
Даний котел виготовляється добре зарекомендованим себе виробником, можливо не всіма моделями знаходиться в преміум класі. Він має в своїй комплектації теплообмінник з нержавіючої сталі та класичний варіант підключення бойлера, згаданий Вище.
Діапазон моделей за потужностями: 24, 28 і 32 кВт. Цікавий він тим, що як додаткову опцію до нього можна придбати GSM-модем, який дасть можливість віддаленого керування там, де немає Wi-Fi мережі.
У даній статті ми розглянули найбільш популярні серед наших клієнтів котли. Напишіть який котел на Ваш погляд повинен був потрапити в даний топ. В кінцевому рахунку саме Вам вирішувати одноконтурний або двоконтурний котел буде встановлений у Вашому будинку або квартирі. Наші фахівці завжди готові допомогти Вам визначитися з вибором і підібрати найбільш підходящу модель котла, бойлера та автоматики.


Коментарі
Додати коментар
Коментарів ще не додано...
Похожие записи
Рейтинг газових котлів двоконтурних 2021. Топ кращих котлів
23.04.2021

Ми покажемо Рейтинг газових котлів двоконтурних 2021. Топ кращих котлів. Після прочитання цієї статті Ви зможете визначитися який ...

Читати далі →
Новинка від Bosch - газовий конденсаційний котел Condens 7000i W
24.02.2018

Сучасний дизайн, скляна поверхня, чорний і білий колір - все це робить котел центральним елементом опалювальної системи.

Читати далі →
Як вибрати опалювальний котел: корисні поради.
22.08.2018

Залежно від виду палива, опалювальні установки бувають газові, електричні, твердопаливні.

Читати далі →
Двоконтурний газовий котел, чи вистачить для ГВП?
14.08.2018

Якщо використовувати двоконтурний газовий котел для опалення, чи вистачить його можливостей для організації ГВС?

Читати далі →
Газовий котел Vaillant turboFIT для будівельного бізнесу
22.10.2018

Котли розроблені для використання в автономних системах опалення багатоквартирних будинків і приватних котеджів невеликій площі.

Читати далі →
Знижки тільки для підписників!