Що таке комбінований бойлер

Елементи опалювальної системи

Для опалення житла були придумані котли, які використовуються вже протягом багатьох років. У сучасних системах опалення використовуються котли наступних видів:

  • електричний - вода або інша рідина, що циркулює в опалювальній системі, нагрівається за допомогою електричних ТЕНів;
  • твердопаливний котел - для нагріву теплоносія застосовується вугілля, дрова;
  • газовий - один з найпоширеніших видів, який застосовується в багатьох опалювальних системах. Вода нагрівається за допомогою газу;
  • рідкопаливний - для нагріву використовуються мазут, дизельне паливо;
  • комбінований - здатний працювати на різних видах палива;

За кількістю нагрівальних трубопроводів котли бувають:

  • одноконтурні - мають один контур в системі і призначені тільки для опалення приміщення, відсутня можливість організації гарячого водопостачання;
  • двоконтурні - мають два контури в системі, що забезпечує приміщення, крім обігріву, ще й гарячою водою.

Що таке комбінований бойлер

Якщо при установці котла Ви не врахували необхідну кількість контурів або стара опалювальна система дісталася від колишніх господарів з одноконтурним котлом, не поспішайте встановлювати окремі електричні пристосування для нагріву води. Правильним рішенням буде установка комбінованого бойлера. Вода, яка тече з крана, нагрівається рідиною з системи опалення при працюючому котлі.

Даний вид бойлера є набагато більш економічним у порівнянні з традиційними моделями, оскільки в опалювальний період відсутні витрати на його використання. Поза опалювального сезону вода в такому пристрої нагрівається від Тена, що працює від електроенергії. Також його можна використовувати в опалювальній системі без котла. Інтернет-гіпермаркет «Теплорадость» пропонує великий вибір комбінованих водонагрівачів за прийнятною ціною від відомих виробників:

Умови оплати та доставки продукції інтернет-гіпермаркету «Теплорадость»

Придбати комбіновані водонагрівачі, газові котли, а також іншу опалювальну техніку можна в інтернет-магазині «Теплорадость». Досвідчені консультанти компетентно дадуть відповідь на всі питання, що стосуються асортименту, експлуатації та монтажу опалювальної техніки. Придбати продукцію інтернет-гіпермаркету можна, зробивши замовлення по телефону, вказаному на сайті teploradost.com.ua. Доставка здійснюється поштовими перевізниками «Інтайм» або «Нова Пошта» згідно з тарифами. По Києву і Київській області товар доставляється кур'єрською службою магазину.

Надається можливість забрати товар самовивозом за адресою: м Київ, вул. Васильківська, 27 корп.1 з 9.00 до 19.00 в будні дні, в суботу - з 10.00 до 16.00. Неділя вихідний. Оплатити товар можна готівкою при отриманні замовлення або в поштових відділеннях «Інтайм» або «Нова Пошта». Магазин надає можливість покупки товару в кредит або розстрочку від Приватбанку на вигідних умовах.


Коментарі
Додати коментар
Коментарів ще не додано...
Знижки тільки для підписників!