Як вибрати бойлер на кухню?

Водонагрівачі для кухні: призначення і різновиди

У квартирах або приватних будинках, де існують проблеми з подачею гарячої води, встановлюють спеціальні нагрівальні прилади. Бойлер представляє собою пристрій, який сприяє нагріванню води і підтримці її температури на певному рівні.

На даний момент на ринку цієї продукції існує кілька типів приладів для автономного гарячого водопостачання:

  • накопичувальні нагрівачі;
  • проточні пристрої.

Накопичувальний бойлер володіє власною ємністю, куди постачається холодна вода і тут же нагрівається. Гаряча вода з такого бака подається назовні. Для підігріву потрібен певний час, а запас гарячої води в ємності обмежений, тому такі нагрівачі не підходять для безперервної роботи. Однак, накопичувальний бойлер має одне головна перевага: їх використання не вимагає високих потужностей.

Проточні пристрою не комплектуються спеціальним баком. У них вода підігрівається прямо в процесі просування через нагрівач. У порівнянні з першим типом, такі бойлери більш компактні і швидкодіючі, так як гаряча вода надходить відразу.

За джерела енергії виділяють наступні види бойлерів:

  • газові - для їх установки важливо присутність газової магістралі і димоходу для виведення продуктів згоряння;
  • електричні - більш прості в монтажі, універсальні і не вимагають наявності димоходу;
  • непрямі - не володіють нагрівальним елементом, але його функцію виконує теплообмінник, по якому проходить теплоносій, підігрітий зовнішнім джерелом.

Правильний вибір бойлера для кухні

Вибираючи водонагрівач в кухню, слід звертати увагу на технічні параметри і функції пристроїв. Обсяг резервуара накопичувального нагрівача може бути від 10 до 500 л, а проточного - 10-30 літрів. Для кухні цілком підійде бойлер обсягом 10-20 літрів, так як цього літражу досить для всіх кухонних справ. Також важливою характеристикою водонагрівача є його компактність. У більшості випадків, такі нагрівальні прилади монтуються під мийкою, що дозволяє заховати всі з'єднання і комунікації, а також домогтися при цьому високу ефективність.

Вартість на моделі бойлерів різних виробників залежить від потужності приладу, місткості резервуара, який застосовується для підігріву енергоресурсу, види нагрівальних елементів, а також від наявності додаткових функцій. Особливе значення має матеріал виготовлення пристрою, який впливає на термін служби водонагрівача. Також важливо правильно вибрати бренд і модель бойлера.

Вигідна покупка в інтернет-магазині Теплорадость

Наша компанія є одним з лідерів з продажу опалювального і сантехнічного обладнання в Україні. Широкий асортимент товарів, який постійно поповнюється новинками, включає тільки якісну продукцію. Висока якість приладів підтверджується спеціальними документами. Сайт інтернет-магазину має простий і ефективний інструментарієм підбору матеріалів за влучним висловом. У разі виникнення будь-яких питань Ви зможете їх задати нашим менеджерам за вказаними номерами телефону. Оформлення замовлення можливо наступними способами:

  • через електронну кошик;
  • в телефонному режимі;
  • відправка заявки на електронну пошту: info@teploradost.com.ua;
  • за допомогою онлайн-чату на сайті;
  • замовлення продукції в нашому офісі.

Доставка придбаного товару здійснюється кур'єрською службою по Києву та Київській області або компаніями вантажоперевезень в інші міста України (Нова Пошта, Інтайм і т.д.).


Коментарі
Додати коментар
Коментарів ще не додано...
Знижки тільки для підписників!