ТОП-4 найкращих водонагрівачів (бойлерів)

Для чого призначений бойлер

Для жителів міст і невеликих населених пунктів бойлер є приладом, який допомагає створювати необхідний рівень комфорту незалежно від графіка централізованої подачі гарячої води. Також такий пристрій часто монтують і в приватних будинках для забезпечення повноцінного автономного постачання гарячою водою. Якісні сучасні нагрівальні прилади мають ряд переваг:

  • гарантують повну автономію гарячого водопостачання;
  • здатні підтримувати необхідну температуру води під час всієї його роботи;
  • функціонують при невисокому натиску води або низькому тиску газу;
  • гарантують максимальну безпеку.

Залежно від принципу дії бойлери бувають двох типів:

  • накопічувальні;
  • проточні.

Накопичувальні прилади мають досить великий ємністю, в якій розташоване джерело тепла. Ізолюється резервуар такого водонагрівача здатний зберігати гарячу воду тривалий час. Розмір проточних пристроїв значно менший, так що нагрівальна ємність має вигляд вузької труби. Це дозволяє нагріватися воді за досить швидкий час, поки вона протікає через теплообмінник. За способом нагріву виділяють газові, електричні, комбіновані і непрямі водонагрівачі.

ТОП-4 найкращих водонагрівачів (бойлерів) в Україні

При виборі нагрівальних приладів слід враховувати кілька факторів. Бойлери об'ємом до 30 літрів підходять для кухні, маленької дачі або ванної кімнати. Для створення комфортних умов для сім'ї з 2-3 чоловік слід вибирати пристрої до 80 літрів. Також важливо враховувати і потужність водонагрівача, яка варіюється в діапазоні від 1 до 2,5 кВт. Ще одним важливим критерієм правильного вибору бойлера є виробник. У співвідношенні ціна-якість на сьогоднішній день існує рейтинг кращих водонагрівачів.

  • № 1 - бойлери компанії Atlantic. Дані водонагрівачі відрізняються своєю надійністю, практичністю і безпекою. Підвищена антикорозійна захист гарантує досить тривалий термін служби приладу. Також вони володіють стильним дизайном, що дозволяє поєднуватися з будь-яким інтер'єром приміщення.
  • № 2 - нагрівальні пристрої Electrolux. Техніка даного бренду характеризується економічністю, простим управлінням і широким функціоналом. Бойлери можна встановлювати в будь-яких приміщеннях завдяки якісній збірці, застосування безпечних матеріалів і сучасних технологій виробництва.
  • № 3 - водонагрівачі італійської компанії Ariston. Вони поєднують в собі відмінну якість і прийнятну вартість. Виготовляються бойлери відповідно до всіх сучасних вимог.
  • № 4 - нагрівальні прилади торгової марки Bosch. Вони володіють керамічним покриттям на внутрішній поверхні резервуара, що здійснює надійний захист від появи корозії. Такі бойлери відрізняються високим експлуатаційним терміном.

Купівля на сайті інтернет-магазину Теплорадость

Наша компанія спеціалізується на продажу опалювального і сантехнічного обладнання. Ми співпрацюємо тільки з перевіреними виробниками, які виготовляють високоякісну продукцію. Цінова політика інтернет-магазину здатна приємно здивувати кожного нашого покупця, а зручна пошукова система допоможе знайти товар, який Вас швидко і легко. Умови оформлення замовлення, доставки і оплати уточнюйте на сайті або за вказаними номерами телефону.


Коментарі
Додати коментар
Коментарів ще не додано...
Знижки тільки для підписників!