Принцип роботи бойлерів

Бойлер

Бойлер або накопичувальний водонагрівач - це устройство.позволяющее забезпечити гарячим водопостачанням квартиру, приватний будинок або офіс. Централізоване постачання гарячої води часто просто відсутня, доставляючи певні незручності. Цю ситуацію з успіхом допоможе вирішити правильно підібраний по потужності і виду бойлер. Вони мають різну конструкцію і способи нагріву води. Найпопулярнішими і поширеними конструкціями за принципом нагрівання є накопичувальні.

Види водонагрівальних пристроїв

Сьогодні ринок теплотехніки пропонує різні апарати для автономної гарячої водопідготовки. Цілеспрямованість цих пристроїв однакова, а ось способи нагріву води відрізняються. Основна відмінність - це джерело енергії, який використовується для перетворення холодної води в гарячу. Покупець сам вирішить, яку модель вибрати і з якими параметрами.

Інтернет-гіпермаркет опалювального і сантехнічного обладнання «Теплорадость» представляє кілька моделей бойлерів. В принципі збереження вже нагрітої води вони схожі, а застосовувані елементи для нагріву - різні. Це легко визначити за назвою. Пропонуємо бойлери:

  • електричні накопичувальні;
  • непрямого нагріву;
  • газові.

Загальні елементи в пристрої бойлерів - це зовнішній корпус і накопичувальний бакдля води з прошарком між ними з пінополіуретану. Бак виготовляється з нержавіючої сталі з емальованим покриттям усередині. Корпус виконаний з пластика з елементами декорування. У конструкції є комплект трубопроводів для подачі і розбору води. Системи обладнані приладами контролю температури нагріву і аварійного відключення, що нагрівають.

Бойлер: принцип роботи

Головною особливістю накопичувального бойлера є його простота пристрою, надійність в експлуатації і економічність. Робота водонагрівача схожа з роботою термоса, обладнаного підігрівом.

У внутрішню порожнину накопичувального бака по водопровідної арматури знизу подається холодна вода. Спеціальний елемент - рассекатель струменя - рівномірно розподіляє воду по всьому об'єму бака. Нагріта водна маса піднімається вгору, де через трубу роздачі виводиться в кран споживання.

Залежно від конструкції, нагрів води виробляють:

  • в електричних бойлерах-накопичувачах - Тени;
  • в газових накопичувальних водонагрівачах - газовий пальник;
  • в бойлерах непрямого нагріву - змійовик з проходить по ньому гарячою водою від котла нагріву або вбудованим Теном.

У всіх конструкціях є прилад контролю температури носія - термостат. Він же захищає прилад від перегріву. У разі перевищення температури виставленого режиму, він відключає нагрівальний елемент. Після зменшення температури носія на кілька градусів від виставленого межі термостат знову включає елемент нагріву для повернення температури носія до заданої температури.

Teploradost.com.ua - кращий вибір для покупок

Інтернет-гіпермаркет опалювального і сантехнічного обладнання «Теплорадость» пропонує продукцію від світових виробників. З каталогом виробів можна ознайомитися на сайті teploradost.com.ua, використовуючи зручну пошукову систему.

Все обладнання сертифіковане і має гарантію від виробника. Умови оплати та доставки можна уточнити в телефонному режимі. Ціни Вас приємно здивують. Ми цінуємо своїх клієнтів.


Коментарі
Додати коментар
Коментарів ще не додано...
Знижки тільки для підписників!