Каталог товарів
0
0
0
Каталог товарів

Бойлер або гаряча вода - що вигідніше?

04/09/2018
2204
Зміст

Коли місяць немає гарячої води

Что может объединять кастрюльки, чайники, вёдра с тазами, мисками, ковшиками? Правильно, месяц без горячей воды. Кроме возможности подкачать бицепс, удовольствия, мягко говоря, мало. Знакомо? А когда горячая вода формально есть, но Вы задержались у компьютера буквально немного после полуночи и за свои же деньги не можете принять душ, потому что услуга подогрев воды от Облэнерго ночью не работает? Наверное, многим знакома такая ситуация. Однако, все равно возникают сомнения по поводу покупки бойлера.

Сумніви, що стосуються покупки бойлера

Як тільки люди збираються придбати щось масштабне, природно, у них виникають питання з приводу доцільності такої покупки. Тим більше, якщо питання стосується заміни чогось звичного (наприклад, звичного способу споживати гарячу воду). Найчастіше, коли мова йде про покупку бойлера, зустрічаються сумніви такого плану:

бойлер повинен весь час підтримувати температуру нагрітої води, а це значить, що він буде споживати електроенергію, і витрати на централізовані поставки гарячої води здадуться меншим злом;
якщо відключати водонагрівач, то після включення водичку доведеться зливати довго, поки її температура збільшиться, а це теж зайві витрати;
в кінці кінців, сам бойлер і його установка теж коштують грошей;
для водонагрівача необхідно шукати місце в наших часто малогабаритних квартирах.

Гаряча вода або бойлер - що вигідніше?

Розберемося по порядку. По-перше, якщо Ви уважно вивчали квитанцію про оплату комунальних послуг, то помітили, що ми платимо не тільки за централізовану подачу гарячої води, але і за її підігрів. Тобто певна кількість електроенергії на споживання цієї послуги все одно відводиться. По-друге, щодо бойлера: водонагрівач дійсно включається тоді, коли його вміст остигає приблизно на 1 градус, але в самому накопичувачі навіть після виключення деякий час вода залишається теплою, віддаючи температуру повільно. Це означає, що після виключення бойлера Ви ще кілька годин можете користуватися теплою водою. Крім того, завжди існує можливість поставити багатотарифний лічильник. Це дозволить Вам з 23:00 до 07:00 платити за електроенергію в половину менше, ніж вдень.

Іноді, дійсно, власникам бойлерів доводиться чекати, щоб тепленька пішла. Але і з централізованою подачею такі випадки бувають. До того ж, Ви будете знати, скільки часу бойлеру потрібно для роботи, і зможете після його включення трохи почекати, займаючись чимось іншим. Так, за водонагрівач, як за будь-благо, доведеться заплатити. Але ця інвестиція себе повністю окупить в майбутньому. У всякому разі, Ви забудете про проблеми з відключенням гарячої води на місяць, а також з холодною за фактом, яка формально називається гаряча. Звичайно ж, накопичувальні нагрівачі займають певне місце, але сучасні бойлери мають різний дизайн, який цілком прийнятно вписується в габарити навіть невеликої квартири. Якщо Ви вирішили купувати бойлер, зробити це буде зручно в нашому інтернет-магазині.

Схожі статті

16/05/2018
535
Фотоелектричні системи auroPOWER TM Vaillant
Енергія майбутнього вже доступна для замовлення.
Читати більше
15/06/2023
2152
Обв'язка твердопаливного котла з теплоакумулятором. Монтаж.
У цій статті ми Вам розкажемо для чого потрібна правильна обв'язка твердопаливного котла з теплоакумулятором, які переваги й зручності ви отримаєте і як це заощадить Ваші кошти, що є одним з важливих факторів для кожного власника будинку.
Читати більше
25/08/2021
1812
5 кроків на шляху до підбору системи розумний будинок Salus Smart Home
Сучасний будинок - це розумний будинок. З цим твердженням не погодиться хіба що закоренілий ретроград.
Читати більше
23/07/2018
2290
При покупці через кошик - знижка на замовлення 2%!
Отримай миттєву знижку на замовлення. Пару простих кроків.
Читати більше

Коментарі

Коментарів немає
Залишити коментар
Оцінка:
Помилка! Ваш відгук не був відправлений!
Дякуємо! Ваш відгук відправлений!