Водонагрівачі проточні та накопичувальні, що краще?

Скільки служать чавунні радіатори

Чавунні радіатори вже стали класикою, і хоча в сучасному світі їх вважають давно застарілими, вони до сих пір виконують своє призначення в багатьох будинках і квартирах. Головними перевагами даних радіаторів є тривалий ресурс, а також високі показники стійкості до корозії і незначна чутливість до хімічної дії теплоносія. Виробники гарантують до тридцяти років справної служби, але як показує життя, чавунна батарея може прослужити набагато довше. Дані вироби чудово акумулюють тепло, хоча нагрів такого обладнання відбувається довше, але і остигають вони досить довго, що іноді дуже виручає при збоях в подачі опалення. Батарея з чавуну здатна витримати гідроудар в сім атмосфер, а іноді і до десяти. Єдиним недоліком є чималу вагу, який, втім, компенсується надійністю і тривалим терміном експлуатації.

Сучасні моделі

На відміну від старих "радянських" радіаторів, сучасні моделі важать набагато менше - їх максимальна вага становить не більше семи кілограм на секцію. Зовнішній вигляд трохи відрізняється від виробів з інших металів, вони мають гладку поверхню. Деякі моделі можна пофарбувати в будь-який колір на свій розсуд або відповідно до інтер'єру приміщення. Сьогодні можна зустріти батареї з чавуну в класичному і ретро-стилі, а також моделі з вертикальним або підлоговим розташуванням. Завдяки можливості додавати або прибирати секції, можна змоделювати радіатор необхідної потужності, а кожна секція здатна обігріти площу в два квадратних метра. Невелика вартість і висока тепловіддача чавунних радіаторів роблять їх привабливими в очах покупців.

«Теплорадость» - гіпермаркет опалювального обладнання

Придбати підлоговий або настінний варіант радіатора з чавуну можна, відвідавши сторінки сайту teploradost.com.ua. У магазині Вам нададуть достовірну інформацію про технічні особливості товару і допоможуть зробити правильний вибір. Також компанією «Теплорадость» надається послуга з проектування систем опалення та водопостачання, в результаті Ви гарантовано отримаєте грамотно складений технічний проект з урахуванням характеристик приміщення, а також видаткову кошторис на матеріали і обладнання.


Коментарі
Додати коментар
Коментарів ще не додано...
Знижки тільки для підписників!