Де краще встановити бойлер: поради фахівців

Автономне ГВС

Що таке комфорт в будинку? Це коли світло, тепло і є гаряче водопостачання. Але, на превеликий жаль, не у всіх містах комунальні служби справляються з цим завданням. Для багатьох громадян, гаряче водопостачання здійснюється епізодично і це доставляє певні незручності.

Є спосіб позбутися від існуючих незручностей і забезпечити свою сім'ю автономним незалежним гарячим водопостачанням - придбати бойлер. Наступне питання - де краще його встановити?

Де краще встановлювати бойлер: рада фахівця

Интернет-гипермаркет отопительного и сантехнического оборудования «Теплорадость» в своём ассортименте имеет бойлеры различной мощности от разных производителей. У Вас имеется возможность подобрать прибор с соответствующей технической характеристикой и той формы, которая впишется в интерьер Вашего дома.

По популярности выделяются накопители, устанавливаемые в горизонтальном или вертикальном положении. Устройства горизонтального исполнения, как правило, плоской формы. Их монтаж проводят на нижней или верхней части стены. Выбор места зависит от удобства подключения к трубе холодного водоснабжения. Кроме

цього, конструкцію такої форми зручно розмістити в ніші або задекорувати. Традиційний і більш популярний - вертикальний прилад. Вони виробляються циліндричної, прямокутної і квадратної форми. Який вибрати - вирішувати Вам. Принцип роботи всіх моделей аналогічний.

При виборі місця установки бойлера необхідно визначити можливість підключення до водопровідної магістралі і постаратися не порушити існуючий естетичний вигляд внутрішнього оформлення будинку.

Вибираючи місце установки, необхідно враховувати:

  • прилад встановлюється у внутрішніх приміщеннях, повинен бути захищений від впливу низьких температур;
  • необхідно забезпечити мінімальну відстань між приладом і місцем підключення його до водопровідної магістралі;
  • обов'язковий момент - залишити достатній вільний простір навколо бойлера для виробництва технічного обслуговування;
  • обрана стіна для розміщення пристрою повинна мати міцність, витримувати навантаження, що дорівнює вазі пристрою і обсягом води в накопичувальному баці.

«Теплорадость» - гарантія якісної покупки

Інтернет-магазин «Теплорадость» пропонує придбати обладнання для забезпечення автономного гарячого водопостачання від виробників зі світовими іменами. Широкий асортимент продукції і поради наших фахівців дозволять підібрати все необхідне.

Все обладнання сертифіковане і має гарантію від виробника. Умови оплати та доставки можна уточнити в телефонному режимі. Ціни Вас приємно здивують. Ми цінуємо своїх клієнтів!


Коментарі
Додати коментар
Коментарів ще не додано...
Знижки тільки для підписників!