Який фірми вибрати бойлер?

Який вибрати бойлер

Облаштовуючи житло, господарі прагнуть забезпечити його якісними системами водо-, газо-, електропостачання, опалення. Ці системи служать для життєзабезпечення будинку і без них ніяк не обійтися. Але в той же час, всі ми цінуємо комфорт і насилу уявляємо життя, наприклад, без гарячої води. І хоча ще залишається поширеним централізоване гаряче водопостачання, автономний варіант нагріву води стає все більш популярним. Пояснюється це просто - він гарантує гарячу воду в будь-яких умовах, а власникам автономного водонагрівача не доведеться піклуватися про комунальні тарифи на послугу підігріву води.

Сьогодні дуже затребувані накопичувальні водонагрівачі - бойлери, що представляють собою резервуари, оснащені нагрівальними елементами. У бойлерах використовується внутрішній нагрівач у вигляді змійовика, зануреного всередину резервуара, або ж ТЕН. Крім того, агрегат забезпечується термостатом для контролю температурного режиму.

На перший погляд, все просто. Здавалося б, залишається лише з'ясувати, які фірми виробляють бойлери, яка з них краще себе зарекомендувала на ринку, вибрати з наявних варіантів найбільш оптимальну, хорошу модель і купити її. Але при плануванні покупки бойлера незмінно виникають додаткові питання. Розберемося ж детальніше, якими бувають бойлери та як правильно вибрати варіант, який буде відповідати всім потребам.

Види бойлерів

Критерієм вибору водонагрівача, який потрібно визначити в першу чергу, є його обсяг. Цей показник залежить від кількості осіб, що користуються гарячою водою, і від господарських потреб, для яких вона знадобиться. Важливо звернути увагу на внутрішнє покриття резервуара. Воно повинно мати антикорозійними властивостями, тому внутрішня поверхня виконується з нержавіючої сталі або емалі. Залежно від місця, відведеного для установки, можна вибрати горизонтальний або вертикальний бойлер.

По конструкції і способу нагріву води бойлери бувають:

У електробойлер нагрів води проводиться електричним нагрівачем, або Теном. У цьому агрегаті існують два типи нагрівальних елементів - сухий і мокрий ТЕН. Мокрий ТЕН отримав свою назву завдяки тому, що розміщений всередині резервуара з водою, а значить, безпосередньо з нею контактує. Занурювальним нагрівальним елементом комплектуються бюджетні моделі бойлерів. Сухий ТЕН не контактує з водою. Розташовуючись в спеціальній колбі, він захищений від корозії і відкладень, надійно функціонує і швидко гріє воду.

Водонагрівач непрямого нагріву - це економний варіант, оскільки він використовує теплову енергію від контуру опалення. Теплоносій з системи опалення в такому пристрої пропускається через теплообмінник, нагріваючи воду в баку. Агрегати з непрямим нагрівом можуть комплектуватися одним або двома теплообмінниками, які здатні працювати від різних опалювальних пристроїв (наприклад, котел і сонячна батарея). Також в непрямий бойлер може бути встановлений насос рециркуляції, що забезпечує прискорену подачу гарячої води по всьому будинку. Це дозволить значно скоротити очікування теплої води в крані.

Комбінований бойлер поєднує два типи нагрівальних елементів: теплообмінник, що використовує тепло від опалювального котла, і ТЕН, що працює від електричного струму. Такий пристрій універсально, так як дозволяє, при необхідності, використовувати різні способи нагрівання.

Теплорадість - комфорт Вашої оселі

Ми дбаємо про те, щоб у Вашому будинку було все необхідне для тепла і зручності. Придбання в нашому магазині буде завжди корисним і продуманим. Для цього ми готові надати будь-яку інформацію про товар, яка полегшить вибір і допоможе зробити вдалу покупку.

В каталозі Ви можете вибрати бойлер, що відповідає Вашим запитам по всіх параметрах, і купити його за найвигіднішу вартість з доставкою в будь-яке місто України.

Інтернет-гіпермаркет Теплорадость - це зручна покупка на вигідних умовах, а також сервіс, покликаний задовольнити потреби кожного клієнта. Для Вас кожен день працює онлайн-підтримка нашого сайту. Звертайтеся за консультаціями і допомогою у виборі бойлера, замовляйте монтаж і обслуговування у вигляді додаткових послуг. Ми оперативно допоможемо створити комфортні умови у Вашому домі!


Коментарі
Додати коментар
Коментарів ще не додано...
Знижки тільки для підписників!