Як вибрати занурювальний насос для колодязя

Насосне обладнання для колодязів

Маючи на ділянці колодязь, багато хто стикається з проблемою, як автоматизувати процес подачі води. Для пиття або готування нескладно принести кілька відер, завдання ускладнюється, якщо потрібно провести прання або полити город, тоді води потрібно багато. Тому, рано чи пізно, кожен власник присадибної ділянки стикається з вибором насоса, і цей вибір часто буває важким, адже у продажу представлено безліч насосів як вітчизняного, так і зарубіжного виробництва. Насправді, все насосне обладнання ділиться на два типи: заглибні і поверхневе, а його вибір залежить від обсягу колодязя і протяжності ділянки.

Як вибрати занурювальний насос для колодязя

Для глибоких колодязів доцільним стане придбання насосу, який забезпечує високу продуктивність на великій глибині. Таке обладнання герметично, не пропускає воду всередину конструкції і безшумно працює. Насос досить простий в установці, а його підключення зазвичай не викликає складнощів. Для постійної експлуатації такого обладнання бажано виконати підключення до металевих або металопластикових труб. Якщо ж Ви будете використовувати пристрій тільки в літній період, тоді цілком підійдуть звичайні гнучкі шланги. При цьому варто відзначити, що забір води здійснюється з глибини не більше восьми метрів. Безсумнівним достоїнством даного обладнання є тривалий ресурс експлуатації і можливість безперервної роботи з відсутністю ризику перегріву.

Щоб правильно підібрати потужність подачі води за допомогою насосу, необхідно підсумувати витрата води в хвилину і помножити на 60. Припустимо, сім'я з трьох осіб одночасно користується водою, витрата складає по 6 літрів в хвилину на людину. Зробивши нескладний підрахунок, можна дізнатися, що в хвилину витрачається 18, а в годину - 1080 літрів води. Відповідно, набуваючи насос, зверніть увагу на потужність подачі, яка повинна відповідати потребляемому витраті води, і мати невеликий зазор в більшу сторону.

Занурювальні насоси в інтернет-магазині «Теплорадость»

На сайті нашої компанії Ви завжди зможете підібрати насосне обладнання, яке буде відповідати Вашим вимогам. Якщо у Вас виникли труднощі з вибором гідрообладнання, технічні фахівці і менеджери нашого магазину дадуть відповідь на питання, що цікавлять і допоможуть підібрати насос. Для отримання будь-якої інформації про товари, представлених в каталозі магазина, Ви можете звернутися в нашу онлайн-службу технічної підтримки, яка працює щодня.

На все представлене в магазині обладнання надається гарантія від виробника. Також компанія «Теплорадость» здійснює повернення та обмін придбаного товару протягом чотирнадцяти днів з дня покупки, відповідно до закону «Про захист прав споживачів».


Коментарі
Додати коментар
Коментарів ще не додано...
Знижки тільки для підписників!