Акція
Насос свердловинний SPERONI SPM 70-16 (комплект) (31.KIT.007203269) Насос свердловинний SPERONI SPM 70-16 (комплект) (31.KIT.007203269)
1 відгук
Код: 20501
Купити в один клік
Акція
Відцентровий поверхневий насос Speroni 2C 32/210C (101080840) Відцентровий поверхневий насос Speroni 2C 32/210C (101080840)
1 відгук
Код: 20468
Купити в один клік
Акція
Насос свердловинний Pedrollo 4SR4/15 F PD трехфазный Насос свердловинний Pedrollo 4SR4/15 F PD трехфазный
1 відгук
Код: 72004
Купити в один клік
Акція
Відцентровий поверхневий насос Speroni CS 50-200 B 11 кВт (101 802 440) Відцентровий поверхневий насос Speroni CS 50-200 B 11 кВт (101 802 440)
1 відгук
Код: 20555
Купити в один клік
Акція
Відцентровий поверхневий насос Speroni RXM 4-6 (102206610) Відцентровий поверхневий насос Speroni RXM 4-6 (102206610)
1 відгук
Код: 34537
Купити в один клік


Вибір насоса залежить від різних факторів, таких як глибина свердловини, розмір труб, кількість та інтенсивність використання води і звісно бюджет.

Наприклад, для свердловини з великою глибиною може знадобитися більш потужний насос, щоб забезпечити доставку води на поверхню. Важливо враховувати діаметр обсадної труби, що використовуються у свердловині (він має бути більший за корпус насоса), відстань до дзеркала води (статичний рівень), глибину на який вода може опускатися під час водорозбору (динамічний рівень), дебіт свердловини (скільки свердловина зможе дати води на годину) та багато іншого.

Таким чином, щоб вибрати глибинний насос важливо враховувати різні параметри та потреби у воді, щоб забезпечити ефективну та економічну його роботу.

Види насосів

Головне треба визначити, який саме тип насоса потрібен Вам для Ваших цілей. Існують два види:

  • Поверхневі насоси
  • Свердловинні насоси

Від правильного вибору типу насоса буде залежить подальша його ефективність та стабільність у використанні.

Поверхневі насоси 

Поверхневі насоси - це насоси, які розташовані на поверхні землі та підключаються до криниці або свердловини за допомогою трубопроводів. Вони зазвичай використовуються для забезпечення водопостачання в домогосподарствах, на дачах або в інших побутових та промислових секторах.

Зазвичай мають центробіжний механізм, що дозволяє їм перекачувати воду з криниці чи свердловини в трубопровід і забезпечувати потреби у воді. Вони можуть мати різні потужності, дебіти та напруги, тому вибір насоса повинен залежати від потреб користувача та характеристик свердловини або криниці.

Переваги поверхневих насосів

Визначимо основні їх переваги:

Низька вартість: мають значно меншу вартість порівняно зі свердловинними насосами;

Легке обслуговування: мають просту конструкцію і легко обслуговуються, що робить їх більш зручними для власників будинків та підприємств;

Менші витрати на ремонт: завдяки простій конструкції та меншій кількості рухомих деталей, поверхневі насоси мають менші витрати на ремонт;

Довговічність: мають великий експлуатаційний період.

Свердловинні насоси

Свердловинні насоси - це насосні установки, які призначені для підкачування води з великої глибини.

Основною складовою свердловинних насосів є насосний блок, який зазвичай знаходиться на динамічному рівні води свердловини або криниці. Корпус насоса забезпечує герметичність системи та захищає внутрішні частини насоса від пошкоджень.

Установка такого насоса дозволяє забрати воду з глибини до 150 метрів. Вони забезпечують високу продуктивність, мають невеликі розміри та потребують мінімального обслуговування. 

Переваги свердловинних насосів

Основною перевагою таких насосів є здатність до забору води з глибоких джерел. Оскільки такі насоси потужніші, за своїм функціоналом вони можуть виконувати всі функції поверхневих. 

Параметри вибору

Отже, Вам потрібно визначитися з функціями які насос має виконувати та які є умови для його використання. 

Можна підсумувати такі основні критерії на котрі треба звернути увагу: 

  • Об’єм води, що потрібно підняти: параметр відображає кількість води, яку потрібно подати за певний час. Насос повинен бути здатний забезпечувати достатній об'єм води для задоволення потреб користувачів;
  • Висота підйому води: насос повинен бути здатний забезпечити достатній тиск для підняття води на потрібну висоту;
  • Електроживлення: параметр відображає напругу та частоту живлення, яка потрібна для належної роботи. Насос повинен працювати з електричною мережею, яка відповідає його потребам;
  • Рівень шуму та енергоефективність. Рівень шуму важливо враховувати, особливо якщо насос розташований біля житлових будівель;
  • Енергоефективність насоса визначає, наскільки економічно використання насоса з точки зору енергозбереження. Це може допомогти знизити рахунки за електроенергію.

Якщо Ви зіштовхуєтеся з труднощами й не знаєте як правильно прорахувати усі параметри, Ви можете звернутися до наших спеціалістів, вони забезпечать Вас всією необхідною інформацією і допоможуть з вибором відповідного типу насоса з підходящими показниками для вашого випадку! Не соромтесь ставити нам питання! 

Висновок

Отже, вибір насоса залежить від вимог, які поставлені перед системою водопостачання. 
Поверхневі насоси підходять для випадків, коли вода розташована на поверхні землі або на невеликій глибині, і не потребується значного тиску для підняття. 

Свердловинні насоси використовуються в більш складних випадках, де потрібно підіймати воду на значну висоту або качати на велику відстань. 
В цілому, вибір насоса повинен враховувати специфіку системи водопостачання і вимоги користувача, щоб забезпечити ефективну та надійну роботу системи.
Ви завжди можете звернутися до нашої команди професіоналів і мати впевненість, що обладнання, котре ми Вам запропонуємо буде відповідати всім Вашим вимогам, умовам і бюджету!
Якщо є питання ви можете писати їх в коментарях. Давайте створювати затишок разом та обирати найкраще!