Каталог товарів
0
0
0
Каталог товарів

Де встановити насосну станцію?

14/05/2019
756
Зміст

Насосная станция

Насосная станция - це пристрій, за допомогою якого здійснюється перекачування води зі свердловини в будівлю. Являє собою систему з численних елементів, серед яких:

 • приймальний прилад;
 • насос;
 • двигуни;
 • трубопроводи;
 • трубопровідна арматура;
 • комплектуюче обладнання (прилади, регулятори та ін.).

Де встановлюється насосна станція?

Щоб вирішити, де Ви будете встановлювати насос, слід взяти до уваги важливі критерії розташування обладнання:

 • цілий рік повинна бути забезпечена відповідна температура;
 • доступність для оглядів з профілактичною метою, а також, якщо буде потрібно, для ремонтних робіт;
 • близькість до джерела води (для стабільного забору рідини);
 • в якості рекомендації пропонується, щоб це місце розташовувалося якомога ближче до роздаточного колектора водозабезпечення (щоб зменшити втрати тиску на протидію трубопроводів).

Беручи до уваги всі перераховані характеристики, вважається, що гарне рішення для дислокації насосної станції - це котельня, яка розміщена в центральній частині будинку і має якісну тепло- і звукоізоляцією. Але таке рішення має свої особливості:

 • джерело води повинен розташовуватися прямо під такою кімнатою;
 • в разі, коли необхідно відключити в будинку опалювальну систему на три дні і більше, можливе замерзання.

Однак, виділене спеціально під насосну станцію приміщення (незалежно від його місця розташування) - хороше рішення. При цьому не важливо, де розміщені інші елементи системи. Головне - не відключати опалювальну систему більше, ніж на пару днів.

Якщо немає можливості виділити спеціальне приміщення, насосне обладнання допустимо розмістити на кухні, у ванній кімнаті, в туалеті, в коридорі - в будь-якому опалювальному місці. Недолік полягає в тому, що в такому випадку немає можливості забезпечити звукоізоляцію. Також джерело водопостачання не повинен бути далеко від дому (для стабільного забору води). Позитивний момент полягає в наступному: напірний трубопровід і вся розводка в будинку весь час будуть в теплі.

Якщо Ви хочете розмістити насосну станцію в підвалі, то, щоб не було негативних наслідків, потрібно провести ряд підготовчих дій:

 • вжити запобіжних заходів проти замерзання води в насосі і трубопроводі;
 • утеплити підвал;
 • усунути протяги.

Наступний спосіб дислокації обладнання - помістити його на спеціальний майданчик всередині колодязя або в спеціально пристосованому для цього кесоні, який знаходиться біля виходу свердловини. При точних технічних розрахунках при цьому варіанті можна вберегти труби від замерзання при будь мінусовій температурі. Недолік такого способу полягає в тому, що необхідно продумати, яким чином Ви будете добиратися до насоса, щоб його оглянути або провести ремонтні роботи.

Ще один варіант дислокації насосної станції - на поверхні. Це рішення актуально для літнього сезону (можна використовувати для дач). Плюсом є те, що таке розташування забезпечить легкий доступ до насоса.

Важливо якомога раніше продумати, де Ви хочете встановити насосну станцію, щоб зважити всі ризики і забезпечити тривалу і безпечну експлуатацію насоса.

Теплорадость - онлайн-магазин обладнання та комплектуючих для обігріву

Інтернет-магазин "Теплорадость" пропонує Вашій увазі широкий асортимент насосних станцій. Все обладнання сертифіковане, виконано з дотриманням норм, стандартів виробництва, має гарантійний термін експлуатації.

Для оформлення замовлення можна скористатися одним із способів:

 • безпосередньо на сайті;
 • по телефону;
 • по електронній пошті;
 • через онлайн-чат.

Співробітники магазину оперативно оброблять Ваше замовлення і відправлять товар в будь-яке місто України.

Схожі статті

22/10/2018
683
Газовий котел Vaillant turboFIT для будівельного бізнесу
Котли розроблені для використання в автономних системах опалення багатоквартирних будинків і приватних котеджів невеликій площі.
Читати більше
29/06/2021
2573
Як вибрати внутрішньопідлоговий конвектор? З вентилятором або без?
Якщо Ви не хочете, щоб Ваш інтер'єр псували звичайні радіатори під вітражним вікном і хочете заощадити простір, тоді у нас є для Вас відмінне рішення - внутрішньопідлоговий конвектор. Про них ми і поговоримо більш детально.
Читати більше
05/09/2018
621
Дизайнерські кондиціонери - новинки 2018 року
Досить часто влітку люди стали скаржитися на своє самопочуття. Це пов'язано зі значним підвищенням температури, яке впливає на наше здоров'я. Тому великим попитом стали користуватися кондиціонери. Такі пристрої призначені для підтримки заданої температури повітря в кімнаті.
Читати більше
01/12/2021
1534
Електричні котли Дніпро серії Євро, Міні з насосом та без
Опалювальний сезон вже почався, газ підводити не плануєте, а котел на систему опалення досі не купили? Не біда! Адже недорогим і швидким рішенням у цьому питанні здатний вирішити електричний котел Дніпро, який вважається лідером серед вітчизняних електрокотлів. Докладніше про три його модифікації дивіться в цій статті.
Читати більше

Коментарі

Коментарів немає
Залишити коментар
Оцінка:
Помилка! Ваш відгук не був відправлений!
Дякуємо! Ваш відгук відправлений!