Вибір терморегулятора для теплої підлоги

Функціональне призначення терморегулятора

Устаткування статі з підігрівом в сучасних будинках вже не є рідкістю. Тепла підлога має безліч переваг в порівнянні зі звичайною системою опалення: висхідні потоки теплого повітря, більш рівномірний розподіл тепла по приміщенню, стабільніше температура. Установка підлоги з підігрівом займає не так багато часу і ресурсів, а в результаті Ви отримуєте будинок з практично ідеальною системою опалення.

Терморегулятор дозволяє самостійно виставити рівень температури в приміщенні, що забезпечує ще більше зручності. З таким пристроєм відпадає необхідність постійно регулювати підігрів - досить лише встановити комфортну для Вас температуру, яка потім буде підтримуватися. Крім зручності, ця корисна функція в значній мірі знижує загальні витрати на опалення. Найчастіше терморегулятор набувають і встановлюють окремо, виходячи з вибору необхідних опцій.

Терморегулятор самостійно вимикає систему підігріву, як тільки температура в приміщенні досягає встановленої позначки. Якщо вона починає знижуватися нижче певної цифри, до датчиків надходить сигнал про те, що підігрів знову слід включити. Завдяки постійному спостереженню за температурою навколишнього простору досягається економія витрат на електроенергію.

Який терморегулятор для теплої підлоги вибрати

Від правильного вибору терморегулятора залежить подальша економія, тому слід відповідально зважити всі "за" і "проти" кожної моделі, що сподобалася. Найбільш простий різновидом вважається механічний регулятор. Це найдешевша і проста у використанні модель, що робить її відмінним приладом для підтримки температури в невеликих приміщеннях, таких як, наприклад, ванна кімната.

Електронне теплорегулюючий пристрій комплектується рідкокристалічним дисплеєм, на якому відображається температура підігрівається поверхні. Це дозволить стежити за точною температурою нагріву підлоги, контролюючи потрібні параметри.

Програмований терморегулятор має функцію установки таймерів, за якими система буде включатися і відключатися в певний час. Наприклад, можна запрограмувати пристрій так, щоб підігрів завжди вимикався, коли Ви йдете на роботу. Найбільш просунутими вважаються сенсорні моделі, екран яких реагує на дотик.

Купуючи терморегулятори і системи підігріву від різних виробників, переконайтеся, що вони є сумісними між собою.

Вибір терморегуляторів для теплої підлоги в нашому магазині

В інтернет-гіпермаркеті "Теплорадость" Ви зможете вибрати і купити потрібну модель терморегулятора для теплої підлоги. У відповідному розділі каталогу розміщені всі різновиди терморегулювальних пристроїв з описом і технічними характеристиками кожного з пропозицій. Зателефонувавши за одним із зазначених на сайті номерів, Ви зв'яжетеся з нашими консультантами, які оперативно допоможуть підібрати необхідний терморегулятор і оформити покупку.

Замовлений товар може бути відправлений у будь-який куточок України поштовими службами. Також, при бажанні, Ви можете скористатися послугами наших фахівців-монтажників. Вони простежать, щоб всі елементи системи відповідали один одному, після чого встановлять та підключать необхідне обладнання.


Коментарі
Додати коментар
Коментарів ще не додано...
Знижки тільки для підписників!