Каталог товарів
0
0
0
Каталог товарів

Який терморегулятор для котла вибрати? Топ 5 программаторов

20/10/2021
5467
Зміст


Настав черговий опалювальний сезон, а платити втридорога за опалення зовсім не охота. На щастя є простий та недорогий спосіб заощадити на опаленні якщо у вас свій газовий або електричний котел. У цій статті ми розповімо який терморегулятор для котла вибрати, а також рейтинг топ-5 найпопулярніших программаторов для котлів. Поїхали.

Отже, якщо в твоїй системі опалення встановлено сучасний газовий або електричний котел без будь-якої зовнішньої автоматики, то це відео точно для тебе. Адже встановивши програматор для котла, ти отримуєш як мінімум 3 важливі плюшки.


3 причини, за якими важливо встановити терморегулятор для котла!


 1. Котел, до якого підключений терморегулятор заощаджуэ до 40% енергії, а окупність його мало не миттєва, в залежності від розміру вашої системи опалення;
 2. Значно знижується кількість циклів вмикань/вимикань котла, що продовжує термін його служби;
 3. Завжди комфортна температура в будинку, незалежно від змін погоди на вулиці.


Як вибрати програматор для котла та правильно підключити ми розповідали в торішньому нашому випуску. Посилання на статтю э тут.


А зараз ми розглянемо 5 кращих терморегуляторів для котлів, які стали дуже популярні серед наших постійних клієнтів. У рейтингу будуть задіяні тільки бездротові програматори, оскільки дане рішення ідеально підходить для модернізації, тому що по готовому ремонту тягнути кабель через весь будинок буде не дуже естетично.


5-е місце. Терморегулятор для котла Salus RT510RF та 091FLRF V2


 


Обидва складаються з двох блоків. Релейний блок (приймач) ідентичний, а ось виносні програматори, що працюють від батарейок, абсолютно різні, як по дизайну, так і по функціям. У комплекті кабелі для підключення до котла та окремий з вилкою для підключення приймального блоку в мережу 220В.


На відміну від легендарного програматора Salus 091FLRFV2, який працює тільки по гістерезису (0,5 або 0,25 градуса діапазон вмикання та вимикання), терморегулятор RT510RF має більш сучасний алгоритм роботи під назвою TPI. Це функція самонавчання, яка вивчає швидкість охолодження/нагрівання повітря в приміщенні і гарантує точність підтримуваної температури в приміщенні.


Крім цього, в регуляторі RT510RF більш гнучке налаштування тижневої програми: режим будні/вихідні або налаштування температури на кожен день окремо та до 6 температурних програм протягом доби. У 091-й моделі тільки 2 програми на добу та налаштування температури на кожен день тижня. І головне вартість обох термостатів практично ідентична, а функціонал 510-ї моделі більш сучасний.


Ціна будь-якого: від 2500 грн.

Гарантія на обидва терморегулятора 5 років.


4-е місце. Терморегулятор для котла бездротовий з WiFi керуванням Tervix Pro Line (116331)
З цього місця в огляді беруть участь тільки інтернет-термостати для котлів. І перший та найдоступніший з усіх перерахованих - це терморегулятор Tervix Pro Line. Складається з двох блоків, основного з живленням від батарейок або від мережі 220В та приймального блоку з сухим контактом та живленням тільки від 220В. Обидва блоки працюють по радіосигналу між собою.


Завдяки функції управління за допомогою Wi-Fi, кімнатний термостат легко запрограмувати, керувати та віддалено контролювати з будь-якої точки світу. Управління проводиться як вручну, так і через мобільний додаток Tuya Smart для ОС Android та Apple IOS.


Особливості інтернет-термостата Tervix Pro Line


 • Бездротове з'єднання та ручне або віддалене Wi-Fi керування котлом за допомогою мобільного додатку Tuya Smart;
 • Вбудована функція тижневого програмування;
 • Керування голосом через Alexa та Google Assistant;
 • Блок регулювання може бути встановлений як на стіну, так і на горизонтальну поверхню за допомогою підставки (яка є в комплекті);
 • Алгоритм роботи - гістерезис;


Ціна: від 3000 грн.

Гарантія 2 роки.


3-е місце. Програматор для котла wifi Salus RT310i і RT310iSR


 


Наступний на черзі інтернет-термостат має самонавчальний алгоритм роботи TPI, як в програматорі RT510RF, тільки з можливістю Wi-Fi керування. У комплекті за стандартом виносний блок на батарейках та релейний блок до котла, що працює від мережі 220В, а також інтернет-шлюз з блоком живлення в комплекті та мережевим кабелем для підключення до твого роутера. Також є підставка для установки на горизонтальну поверхню.


Wi-fi термостат Salus RT310i відрізняється від RT310iSR тільки зовнішнім виглядом релейного блоку, який підключається до котла. На даний момент в світі спостерігаються проблеми з поставками електроніки, зокрема RT310i очікується не раніше нового року та це ще неточно. На складі поки що є модель RT310iSR, тому сміливо можете орієнтуватися на дану модель.


Особливості программаторов Salus RT310iSR і RT310i


 • Локальне або дистанційне керування опаленням через мобільний додаток на Android та IOS, програмне забезпечення якого розроблено та обслуговується в Європі;
 • Програмування в 3-х варіантах: а) за розкладом (режим 7 днів, будні/вихідні або кожен день індивідуально); б) ручне керування; в) відключення термостата;
 • Автоматично відновлює сигнал;
 • Алгоритм керування на вибір: гистерезис (± 0,25 або ± 0,5) або TPI.


Ціна: від 4500 грн.

Гарантія 5 років.


2-е місце. Інтернет-термостат Salus IT500
Бездротовий програматор з чорним сенсорним екраном IT500, а також двоканальним приймачем, з можливістю керування температурою повітря в приміщення та часом роботи насоса рециркуляції. Комплектація схожа з попередньою моделлю: основний та приймальний блок, інтернет-шлюз з блоком живлення та мережевим дротом, а також підставкою для установки на горизонтальну поверхню.


Програматор Salus IT500 можемо використовувати в трьох різних конфігураціях:

 1. Однією зоною регулювання температури повітря;
 2. Двома незалежними зонами (необхідно докупити додатковий датчик IT300);
 3. Однією зоною регулювання кімнатної температури повітря та режимом ГВП, керуючи насосом рециркуляції від бойлера непрямого нагріву.


Особливості бездротового програматора для котла wifi Salus IT500


 • Приймальний блок має 2 виходи керування;
 • Стильний сенсорний екран основного блоку в чорному кольорі;
 • Локальне або дистанційне керування через мобільний додаток на Android та IOS, програмне забезпечення якого розроблено та обслуговується в Європі;
 • Алгоритм управління на вибір: гистерезис (± 0,25 або ± 0,5) або TPI.


Ціна: від 7400 грн.

Гарантія 48 місяців.


1-е місце. Інтернет-програматор на котел Vaillant eRELAX
І очолює даний топ-5 бездротової терморегулятор для котлів з шиною eBus Vaillant eRELAX з можливістю віддаленого керування через інтернет-додаток.


Якщо всі попередні 4 моделі підходять практично до всіх сучасних газових та електричних котлів і підключаються на клему COM/NO (сухий контакт), то переможець даного рейтингу підходить тільки для котлів Vaillant та Protherm з цифровою шиною eBus. Це вже повноцінний пульт керування від котла, який дублює на своєму екрані всілякі функції та настройки.


Які переваги має терморегулятор для котла Vaillant eRelax з Wi-Fi?


 1. У роботі з двоконтурними котлами з шиною eBus - це ідеальне рішення, тому що з'являється можливість керувати температурою гарячого водопостачання.
 2. Важлива особливість, яка дозволяє заощадити додатково 15% єнергіі, в порівнянні з іншими программаторами - це погодозалежне управління. Для цього не потрібно докуповувати датчик зовнішньої температури та прокладати кабель на вулицю. Система програматора визначає зовнішню температуру через інтернет і автоматично управляє модуляцією потужності котла.
 3. Функція самонавчання. Постійний моніторинг споживання енергоресурсів, тепловтрат будівлі, в поєднанні з отриманням зовнішньою температурою повітря з інтернету. Все це дозволяє оптимізувати настройки котла, таких як, наприклад, температура теплоносія в системі опалення.
 4. Можливість контролю за декількома об'єктами з одного мобільного застосування в системі Android або IOS.
 5. Повідомлення про помилки зв'язку та роботи котла гарантують безпеку роботи і дає вам впевненість, що з котлом нічого не сталося, поки ви були поза домом.
 6. Персональні налаштування для різних користувачів мобільного додатка.


Ціна: від 10300 грн.

Гарантія 24 місяці.


Сподіваюся наша добірка допоможе знайти гідний терморегулятор для котла, а також заощадить ваші сили та ресурси під час експлуатації вашої системи опалення. До наступних зустрічей, друзі.

Безкоштовна доставка
Акція
Кімнатний Термостат з WiFi управлінням Tervix Pro Line для газового/електричного котла (116331) Кімнатний Термостат з WiFi управлінням Tervix Pro Line для газового/електричного котла (116331)
6 відгуків
Код: 90958
Купити в один клік
Топ продаж
Акція
Бездротовий тижневий програматор Salus 091FLRFV2 (615142612) Бездротовий тижневий програматор Salus 091FLRFV2 (615142612)
8 відгуків
Код: 77779
Купити в один клік
Акція
Тижневий програматор Salus RT510RF (615202636) Тижневий програматор Salus RT510RF (615202636)
6 відгуків
Код: 74159
Купити в один клік
Топ продаж
Під замовлення
Тижневий інтернет-термостат Salus RT310i (615201227) Тижневий інтернет-термостат Salus RT310i (615201227)
4 відгуки
Код: 47188
Безкоштовна доставка
Терморегулятор Vaillant eRELAX (0020197225) Терморегулятор Vaillant eRELAX (0020197225)
8 відгуків
Код: 41729
Купити в один клік
Акція
Тижневий інтернет-термостат Salus iT500 (615151298) Тижневий інтернет-термостат Salus iT500 (615151298)
3 відгуки
Код: 47189
Купити в один клік
Під замовлення
Акція
Інтернет-терморегулятор Salus RT310iSR в комплекті з бездротовим реле (615201230) Інтернет-терморегулятор Salus RT310iSR в комплекті з бездротовим реле (615201230)
3 відгуки
Код: 82007

Схожі статті

28/09/2023
14629
Як вибрати програматор для котла? Види терморегуляторів!
Сьогодні ми поговоримо про те, навіщо потрібен і як вибрати программатор для котла, а також як заощадити до 40% коштів на опалення і які основні відмінності кімнатних термостатів для котлів!
Читати більше

Коментарі

Коментарів немає
Залишити коментар
Оцінка:
Помилка! Ваш відгук не був відправлений!
Дякуємо! Ваш відгук відправлений!