Каталог товарів
0
0
0
Каталог товарів

ТОП-5 кращих кондиціонерів на літо

05/09/2018
644
Зміст

Современные кондиционеры и их классификация

Останнім часом літо стає все більш спекотним і задушливим, що позначається на самопочутті людей. Для максимально комфортної роботи, відпочинку і просто проживання існують спеціальні пристрої, які охолоджують гаряче повітря в приміщенні. Кондиціонери з функцією теплового насоса, крім охолодження, можуть збільшувати температуру повітря в прохолодну погоду. Також вони сприяють підтримці оптимальної вологості, параметрів очищеного повітря і його швидкості руху.

Сучасний ринок даної продукції пропонує найрізноманітніші типи кондиціонерів, що ускладнює вибір для покупців. Існує наступна класифікація, яка розділяє пристрою за методом управління температурою, використання і місця установки:

 • інверторні - застосовується принцип инвертирования змінного струму в постійний, за рахунок цього збільшується продуктивність приладу;
 • неінверторние - здатні підтримувати певну температуру, систематично включаючи або вимикаючи компресор, що сприяє більшому витраті електроенергії;
 • моноблочні - все елементи приладу розміщуються в одному корпусі, за рахунок цього знижується вартість кондиціонера;
 • спліт-системи - є два і більше окремі блоки, які з'єднуються між собою трубами з міді;
 • віконні - монтуються в отворі вікна або на тонкій стінці будинку так, щоб задня частина пристрою розміщувалася на вулиці;
 • підлогові - характеризуються мобільністю і простотою в установці.

Топ-5 кращих кондиціонерів на літо

Під час вибору кондиціонера слід звертати увагу не тільки на його тип, але і на виробника, від якого залежить якість збірки і термін функціонування. Найбільшим попитом користуються такі моделі приладів:

 • Toshiba - надійні пристрої, які оснащені поліпшеною системою очищення повітря;
 • LG - мають безліч фірмових технологій, які вигідно відрізняють їх від конкурентів;
 • Midea - компактні і практичні кондиціонери, здатні сполучатися з будь-яким дизайном кімнати;
 • Cooper & Hunter - відрізняються простотою у використанні і тривалим експлуатаційним терміном;
 • Leberg - відмінно охолоджують приміщення, а також є досить економічними пристроями.

Де придбати кондиціонери на вигідних умовах

Компанія Теплорадость є одним з лідерів з продажу опалювального і сантехнічного обладнання в Україні. Ми співпрацюємо тільки з надійними брендами, тому вся наша техніка характеризується високою якістю. Сайт має простий і ефективний інструментарієм, який сприяє швидкому та зручному вибору виробів. При виникненні будь-яких питань Ви можете звернутися за допомогою до співробітників компанії по телефону, який вказується на сторінках інтернет-магазину. Оплатити товар можна готівкою при отриманні, післяплатою або за допомогою карт VISA / MasterCard.

Схожі статті

22/11/2023
69
Що важливо знати про бойлери: те, що для багатьох було таємницею
Бойлер – це не просто накопичувальний резервуар для нагрівання води. Він є результатом віків розвитку та інновацій. В основі роботи бойлера лежать принципи, закладені ще давньогрецьким інженером Героном Олександрії.
Читати більше
11/08/2021
3361
Циркуляційний насос для опалення як вибрати за 3 кроки?
Отже, що ж таке циркуляційний насос для опалення? Насос, який призначений для прискорення або створення циркуляції в системі опалення, називається насос циркуляційний. Залежно від складності системи опалення, насос може бути один або ж їх може бути кілька. Але незалежно від кількості циркуляційних насосів, кожний з них - повинен бути підібраний правильно.
Читати більше
16/12/2021
1380
Одноконтурний або двоконтурний газовий котел
Щодня консультуючи Вас щодо придбання котла в будинок, квартиру або офіс, ми стикаємося з одним і тим же питанням: Який газовий котел вибрати одноконтурний чи двоконтурний?
Читати більше
20/01/2021
1784
Чим відрізняється гідроакумулятор від розширювального бака?
У наш час бурхливого розвитку технологій і систем різниця між деякими пристроями практично не помічається. Приклад тому - різниця між розширювальним баком і гідроакумулятором. І правда, на перший погляд здається, що один пристрій від іншого відрізняється тільки кольором. Насправді, це не так.
Читати більше

Коментарі

Коментарів немає
Залишити коментар
Оцінка:
Помилка! Ваш відгук не був відправлений!
Дякуємо! Ваш відгук відправлений!