Періодичне сервісне обслуговування кондиціонера

Вимога часу

Люди придумали кондиціонер з метою зробити перебування в приміщенні будинку, підприємства або офісу комфортним і безпечним для здоров'я. Це пристрій в однаковій мірі успішно очищає повітря, охолоджує його і нагріває. А в наш час глобального потепління на Землі, а також коли забруднене повітря часто стає шкідливим для людини, такі агрегати стають особливо затребуваними.

Сьогодні випускаються кондиціонери для побутових потреб, які можна змонтувати в окремо взятій кімнаті, квартирі або будинку. Пропонуються і більш потужні пристрої, призначені для використання в офісах, цехах, супермаркетах та інших виробничих приміщеннях. Розробляються і монтуються цілі системи вентиляції з використанням декількох кондиціонерів і додаткових пристроїв. Всі вони дають можливість легше перенести нестерпну спеку на вулиці, яка часто тримається вдень і вночі, а також забезпечують нормальні умови роботи. Неоціненна допомога кондиціонування і в холодну пору.

Гарна техніка вимагає відповідного догляду

Однак, прилади кондиціонування повітря, побутові або виробничі, в однаковій мірі вимагають хорошого і, головне, постійного догляду. Існує два види такого обслуговування: гарантійне та сервісне. Перше виконується, як правило, виробником або його представником - дистриб'ютором, а також дилерами. Зазвичай воно здійснюється безкоштовно протягом одного-трьох років з моменту покупки товару. Але при цьому виробник вимагає, щоб в період його гарантійного обслуговування власник проводив самостійне періодичне сервісне обслуговування придбаного приладу. Мало того, в інструкції настійно рекомендується виконувати це не тільки в гарантійний період, але і після його закінчення. Мимоволі виникає питання, чому так необхідно проводити періодичне сервісне обслуговування кондиціонера і що під цим мається на увазі.

Все дуже просто. Такий вид догляду передбачає чистку, заправку і поточний ремонт, при необхідності. А раз так, то і проводитися він повинен з метою містити все обладнання в належному порядку, підтримувати його експлуатаційні характеристики і вчасно виявляти можливі або вже трапилися несправності. Іншими словами - максимально продовжити термін служби обладнання.

Радість в будинок може принести «Teploradost»

Для того, щоб проведення обслуговування або ремонт будь-якого кондиціонера були якісними, потрібні відповідні витратні матеріали, комплектуючі та окремі вузли. Все це готовий надати Вам інтернет-магазин «Теплорадость». Крім того, ми готові дати необхідну консультацію щодо правильного догляду або ремонту будь-якого кліматичного обладнання. Зв'язатися з нами можна дуже швидко за допомогою інтернету, по телефону або, при можливості, відвідавши наш офіс за вказаною на сайті адресою.

Якщо Ви тільки зараз вирішили встановити у себе прилад для кондиціонування повітря або хочете оновити вже наявний, у нас є прекрасна можливість придбати новітнє сучасне кліматичне обладнання, в тому числі - кондиціонери різних модифікацій виробництва компаній Carrier, Cooper & Hunter і ін. Ми пропонуємо звичайні пристрої, а також спліт-системи. Крім того, наші фахівці готові виконати схему правильного монтажу і установки або реконструювати стару, а також здійснити монтаж всієї системи. Ми готові доставити придбаний у нас товар в будь-який куточок України за вказаною адресою, а в межах Київської області це виконає кур'єр.


Коментарі
Додати коментар
Коментарів ще не додано...
Знижки тільки для підписників!