Принцип якісної установки кондиціонерів.

У літню спеку, коли стовпчики термометрів перевалюють далеко за позначку в тридцять градусів за Цельсієм, кондиціонер стає чи не найбажанішим побутовим приладом. Він здатний охолодити повітря і створити в приміщенні комфортні умови для роботи або відпочинку. Саме з цієї причини влітку послуги з встановлення кондиціонерів особливо популярні - люди намагаються якимось чином захиститися від спеки і забезпечити собі комфортні умови існування.

При цьому потрібно враховувати, що монтаж кондиціонера набагато складніше, ніж, наприклад, установка телевізора або пральної машини. Так, найбільш популярні в побутових умовах спліт-системи вимагають обов'язкової установки зовнішнього блоку, що пов'язане з деякими труднощами, особливо, якщо Ви живете на верхніх поверхах висотної будівлі. Крім того, між зовнішнім і внутрішнім блоком буде потрібно прокласти комунікації - дроти і трубки для фреону. При цьому необхідно дотримуватися певних правил і принципи монтажу. Статистика говорить, що неправильний монтаж є причиною поломки кондиціонера, як мінімум, в половині випадків, а це значить, що дану роботу варто довірити професійних установників.

Особливості монтажу кондиціонерів

Як вже було сказано, в побуті особливою популярністю користуються спліт-системи, що складаються з двох блоків - зовнішнього і внутрішнього, який, в залежності від конструкції, може кріпитися до стелі, стіни або встановлюватися на підлогу. Між собою блоки з'єднані проводами і спеціальними трубками, по яких тече фреон. Важливо враховувати, що зовнішній і внутрішній блок не рекомендують сильно розносити в просторі - це негативно позначиться на потужності і працездатності системи.

Установка зовнішнього блоку - один з найбільш складних моментів всього процесу. Його необхідно розмістити на вулиці, і для подібних робіт часто доводиться залучати автомобіль з вишкою або команду промислових альпіністів. Зовнішній блок слід захистити від впливів навколишнього середовища - снігу і дощу. Особливу увагу потрібно приділити надійності кріплень - вони повинні володіти, як мінімум, подвійним запасом міцності.

Внутрішній блок не слід встановлювати занадто близько до стелі, над батареями опалення або за шторою - у всіх цих випадках кондиціонер не зможе забезпечити адекватне охолодження приміщення. Він повинен бути рівно встановлений на надійних кронштейнах, крім того, до кондиціонера краще провести окрему лінію проводки, особливо, якщо Ви встановлюєте його в старому будинку. Крім того, враховуйте, що в стіні доведеться виконати кілька технічних отворів - інакше Вам не вдасться з'єднати зовнішній і внутрішній блоки комунікаціями. Це - ще одна причина того, чому установку кондиціонера потрібно довірити професіоналам.

Надійна бригада монтажників

Фахівці не рекомендують купувати кондиціонери з "рук" - таку техніку потрібно купувати в надійних торгових точках, таких, наприклад, як інтернет-магазин "Теплорадость". Наші фахівці допоможуть Вам підібрати кондиціонер з урахуванням обсягів приміщення, кількості джерел тепла та інших параметрів, а сертифікована бригада монтажників в стислі терміни встановить Вашу покупку з урахуванням всіх норм і правил експлуатації пристроїв такого класу пристроїв. Ми встановимо внутрішній і зовнішній блоки, проведемо роботи по штробленню стін, проведемо окрему лінію для підключення кондиціонера і приберемо за собою будівельне сміття, щоб Ви могли без проблем користуватися новим придбанням.


Коментарі
Додати коментар
Коментарів ще не додано...
Знижки тільки для підписників!