Каталог товарів
0
0
0
Каталог товарів

Внутришньопідлогові конвектори Carrera vs Verano. Огляд та відмінності.

02/07/2021
1026
Зміст

 


 

Всім привіт друзі. В цій статті ми порівняємо внутришньопідлогові конвектори Carrera і Verano і відповімо на найпопулярніші питання, з якими стикаються наші клієнти.
 

Відмінності внутришньопідлогові конвекторів Carrera (Україна) від Verano (Польща)


 

Для порівняння ми взяли найпопулярніший внутришньопідлогові конвектор Carrera українського виробництва і польський преміальний конвектор Verano. У чому ж основні відмінності даних виробників внутришньопідлогових радіаторів?

 


 

Перш за все вони відрізняються потужністю. Внутришньопідлогові конвектори Verano при однакових габаритах на середній швидкості оборотах вентилятора видаватиме потужності стільки, скільки Carrera при максимальній швидкості. Це дає запас потужності і може зменшити гучність вентилятора. Верано також могутніше за рахунок конструкції, завдяки якій потік повітря від вентилятора направляється безпосередньо на теплообмінник, тим самим підвищуючи знімання конвектора. Крім того, конструкція теплообмінника Verano вигідно відрізняється від Carrera тим, що ламелі густо розташовані по відношенню один до одного. За допомогою цього збільшується площа нагрівального елементу.

Верано комплектується потужним та тихим вентилятором. Якщо порівнювати шум роботи вентилятора Verano і Carrera, то при максимальній швидкості вентилятор Verano працює тихіше, ніж Carrera. Варто звернути увагу на якість збірки комплектуючих внутришньопідлогового конвектора. Конвектор Carrera з порошковим фарбуванням сталевого або нержавіючого корпуса, а короб Verano виготовлений з оцинкованої сталі в порошковому фарбуванню.

 


 

Модельний ряд Верано значно більше: є вузькі та низькі моделі, які використовуються в тому випадку, коли висота стяжки не дозволяє встановити корпус конвектора. Правда в наявності на складі тільки стандартні моделі, а інші розміри привозимо під замовлення. Важливим фактом є теплообмінник у внутришньопідлогових конвекторах. Verano виконаний з однієї зігнутої трубки, а Carrera на спайці з двох мідних трубок. З точки зору довговічності та надійності - це додатковий аргумент в сторону преміального внутришньопідлогового радіатора.

Внутришньопідлогові конвектори без вентилятора Carrera і Verano

 


 

Переваги Verano без вентилятора:

Широкий розмірний ряд від 7,5 см до 54 см глибини і від 24 до 41 см ширини.

У Carrera від 65 мм до 120 мм глибина що не дозволяє опалювати великі приміщення та служить як додатковий прилад. Безвентиляторні версії (з природною конвекцією) на відміну від моделей з вентилятором мають ламелі теплообмінників з менш інтенсивним розташуванням, при цьому товщина ламелей більше. Це забезпечує оптимальне проходження повітря в режимі природної конвекції.

Управління внутришньопідлоговими конвекторами з вентилятором (з примусовою конвекцією)

Verano пропонує 2 варіанти терморегуляторів під власною ТМ. Функціонал у яких однаковий, відмінність тільки в сенсорі та кольоровому екрані. Також доступна Wi-Fi версія, тижневе і погодинне програмування і звичайно ж управління швидкістю вентилятора.

 

Carrera пропонує 2 терморегулятора для керування конвектором:

 

 

 

Комплектація внутришньопідлогових конвекторів

 


 

У комплекті у всіх версіях внутришньопідлогових радіаторів йде короб з вбудованим мідно-алюмінієвим теплообмінником та вентилятор в моделях з примусовою конвекцією. Для конвекторів без вентилятора докуповує тільки решітки та 2 клапана зворотного потоку ТМ Schlosser.

Для вентиляторної версії потрібно доукомплектувати блоком живлення Carrera Mean Well 60 Вт, 24 В (HDR-60-24) - найпопулярніший блок живлення для управління роботою вентилятора. До цього блоку ми підключаємо кімнатний терморегулятор і термопривід для відключення подачі теплоносія в конвектор при досягненні необхідної температури повітря. Так само необхідно придбати комплект кранів для конвектора з вентилятором для підключення термопрівода

Підбір конвекторів під площу. Основні особливості:

Підбираємо з урахуванням потужності конвектора на першій швидкості, а не на максимальній, таким чином передбачивши необхідний запас. Для приміщень із стандартною висотою стелі та з однією зовнішньою стіною з вітражним вікном формула наступна - 100 Вт потужності конвектора обігріває 1 м2 площі. Для приміщень з двома зовнішними стінами - на кожен 1 м2 площі необхідно вже 120 Вт потужності внутришньопідлогового радіатора.

А на цьому ми підійшли до кінця. Сподіваємося, після перегляду нашого відео, Ви зможете відповісти собі на питання щодо внутришньопідлогових конвекторів.

Ми завжди раді бути Вам корисні. До скорої зустрічі, друзі.

 

Під замовлення
Конвектор внутрішньопідлоговий Carrera M Inox 230/1250/65 Конвектор внутрішньопідлоговий Carrera M Inox 230/1250/65
0 відгуків
Код: 55447
Безкоштовна доставка
Конвектор внутрішньопідлоговий Carrera M Black 230/1000/65 Конвектор внутрішньопідлоговий Carrera M Black 230/1000/65
0 відгуків
Код: 55455
Купити в один клік
Безкоштовна доставка
Конвектор внутрішньопідлоговий Carrera M Black 230/1500/65 Конвектор внутрішньопідлоговий Carrera M Black 230/1500/65
1 відгук
Код: 55457
Купити в один клік
Конвектор внутрішньопідлоговий Carrera S Black 230/2500/90 Конвектор внутрішньопідлоговий Carrera S Black 230/2500/90
0 відгуків
Код: 55940
Купити в один клік
Конвектор внутрішньопідлоговий Carrera M Black 230/2000/65 Конвектор внутрішньопідлоговий Carrera M Black 230/2000/65
1 відгук
Код: 55459
Купити в один клік
Під замовлення
Конвектор з вентилятором Verano Turbo VKN5-90/274/1550 Конвектор з вентилятором Verano Turbo VKN5-90/274/1550
1 відгук
Код: 83184

Схожі статті

29/06/2021
2543
Як вибрати внутрішньопідлоговий конвектор? З вентилятором або без?
Якщо Ви не хочете, щоб Ваш інтер'єр псували звичайні радіатори під вітражним вікном і хочете заощадити простір, тоді у нас є для Вас відмінне рішення - внутрішньопідлоговий конвектор. Про них ми і поговоримо більш детально.
Читати більше

Коментарі

Коментарів немає
Залишити коментар
Оцінка:
Помилка! Ваш відгук не був відправлений!
Дякуємо! Ваш відгук відправлений!