Каталог товарів
0
0
0
Каталог товарів

Як вибрати внутрішньопідлоговий конвектор? З вентилятором або без?

29/06/2021
2574
Зміст


Вітаємо Вас друзі, з Вами команда Теплорадость.

Якщо Ви не хочете, щоб Ваш інтер'єр псували звичайні радіатори під вітражним вікном і хочете заощадити простір, тоді у нас є для Вас відмінне рішення - внутрішньопідлоговий конвектор. Про них ми і поговоримо більш детально.


Внутрішньопідлоговий конвектор - це сучасний дизайнерський опалювальний прилад з мідно-алюмінієвим теплообмінником всередині і декоративними решітками зовні. Встановлюється в нішу підлоги (тобто в стяжку підлоги, яка повинна бути не менше 6 см для коректної установки корпусу внутрішньопідлогового конвектора).


Внутрішньопідлогові конвектори найчастіше встановлюються в приміщеннях, де встановлені панорамні вікна або там, де з деяких причин неможливо встановити звичайні радіатори опалення.


Внутрішньопідлогові радіатори опалення поділяються на 2 типа:


З природною конвекцією (нагріте повітря від теплообмінника піднімається вгору). Використовуються як додаткове джерело обігріву або основний в приміщеннях до 10 кв.м.

З примусовою конвекцією (теплообмінник з вбудованим вентилятором, за допомогою якого відбувається швидкий обмін гарячого і холодного повітря). Використовуються як основне джерело обігріву.

Якщо Вас турбує питання: Чи будуть вони заважати під час сну? - ми абсолютно точно можемо Вам сказати, що НІ, оскільки для зниження шуму і вібрації при роботі вентилятора, використовують прогумовані вставки.

Конструкція внутрішньопідлогових конвекторів


Матеріал корпусу внутрішньопідлогових радіаторів виконаний з пофарбованої або нержавіючої сталі. Всередині короба розташовується мідно-алюмінієвий теплообмінник з вентилятором і блоком живлення (в конвекторах з примусовою конвекцією) або без вентилятора (з природною конвекцією).

У верхній частині корпусу встановлена ​​декоративна решітка, яка виготовляється з алюмінію, нержавіючої сталі або дерева. Металеві решітки під замовлення може бути забарвлена ​​абсолютно в будь-який колір по системі RAL.

Управління внутрішньопідлогових конвекторів з вбудованим вентилятором

Внутрішньопідлогові конвектори з примусовою конвекцією можуть підключатися до виносних терморегуляторам для управління температури в приміщеннях. Для цього існують додаткові кімнатні регулятори з можливістю управління оборотами вентилятора та відключення обдування при досягненні заданої температури повітря в приміщенні. Ще рекомендуємо підключити термопрівод на клапан подачі тепла у внутрішньопідлоговий конвектор, щоб одночасно з відключенням вентилятора відсікати потік теплоносія в конвектор. Це дозволить вам отримати комфортну температуру в приміщенні, а також заощадити до 40% тепла в даній зоні обігріву.


Габарити внутрішньопідлогових радіаторів

Ширина - від 15 см до 42 см. Найоптимальніша ширина 230-300 мм.

Довжина - від 60 см до 5 метрів. Не рекомендується установка внутрипідложні конвектора більше 3 метрів оскільки конвектори такої довжини прогріваються в повному обсязі. Радимо встановити 2 окремих опалювальних приладу. Найбільш підходяща довжина 85-100% від повної довжини вікна.

Глибина - від 6 см до 60 см. Найоптимальніша глибина 90-120 мм.

Переваги та недоліки внутрішньопідлогових радіаторів


З переваг можна відзначити:

  • Компактність та естетика - оскільки вся конструкція захована в підлогу, а зовні видно тільки решітку;
  • Безпека, оскільки нагрівальний елемент захований під решіткою, а сама решітка може нагріватися максимум до 40 градусів;
  • Економія тепла - якщо порівнювати зі звичайними батареями, то для внутрішньопідлогових конвекторів потрібно 25% обсягу теплоносія;
  • Швидкий та рівномірний нагрів приміщення;
  • Захист від утворення конденсату на панорамних вікнах;
  • Створення теплової завіси перед вітражами, що захищає від холодних потоків повітря.

У недоліки можна віднести:

  • Вартість, тому що вони значно дорожче звичайних батарей;
  • Складність монтажу - для установки потрібен справжній професіонал, щоб зміг правильно облаштувати нішу в стягуванні підлоги і правильно прокласти труби, по яких буде підводиться теплоносій;
  • Чистка конвектора (необхідно підняти решітку щоб прибрати сміття всередині конвектора).

Підбір решіток для внутрішнтопідлогових конвекторів

Базово конвектори продаються без решіток. Їх потрібно підбирати окремо, в силу того, що розміри конвекторів можуть бути різні, а стиль і дизайн решіток вибирає покупець. На нашому сайті в розділі супутні товари вказані відповідні решітки для кожного опалювального приладу. Це можуть бути як металеві решітки, так дерев'яні. Кольорові решітки підбираються та замовляються індивідуально та їх вартість може відрізнятися від стандартних сатинових на 30-50%.


Якщо Ви не є експертом в області сантехніки та опалення, то при покупці конвектора внутрішньопідлогового обов'язково просите щоб Вам підібрали під нього типорозмір решітки. А стиль, матеріал і колір решітки, зможете вибрати Ви самостійно.

А на сьогодні все. Сподіваємося на те, що ми допомогли відповісти на питання: як вибрати внутрішньопідлоговий конвектор.

Ми завжди раді бути Вам корисні. До зустрічі в нових випусках друзі.

Схожі статті

17/10/2023
1743
Що таке внутрішньопідлоговий конвектор?
Внутрипідложні конвектори, будучи сучасними приладами для опалення, застосовуються не тільки в якості допоміжного, але і в ролі основного джерела тепла.
Читати більше

Коментарі

Коментарів немає
Залишити коментар
Оцінка:
Помилка! Ваш відгук не був відправлений!
Дякуємо! Ваш відгук відправлений!