Що таке внутрипідложні конвектор?

Що таке внутрипідложні конвектор


Внутрипідложні конвектори, будучи сучасними приладами для опалення, застосовуються не тільки в якості допоміжного, але і в ролі основного джерела тепла. Конвектор являє собою корпус з металу, всередині якого розташований обребрений теплообмінник. Цей теплообмінник закривається декоративними гратами.

 

Види конвекторів, що вбудовуються в підлогу

Внутрипідложні конвектори ділять на два види:

  • Конвектори з примусовою конвекцією - циркуляція повітря відбувається природним шляхом;
  • Конвектори з примусовою конвекцією - циркуляція повітря відбувається за допомогою вбудованого вентилятора.

Наступна класифікація приладів залежить від способу конвекції:

  • моделі з вільною вентиляцією (з природною конвекцією). Ці пристрої призначені для використання в якості допоміжного опалення. Їх потужність залежить від розміру самого приладу і дорівнює 0,3-4 кіловат. Теплообмінник містить одну-чотири труби. Монтаж і догляд відбуваються легко і комфортно. Нагрівання приміщення регулюється за допомогою перетворення потоку води, який проходить через теплообмінник, або шляхом підняття температури води;
  • моделі з примусовою конвекцією (мають вбудовані вентилятори). Вони можуть використовуватися в якості і первинного, і вторинного обігріву, а також для легкого кондиціонування. Від першого виду пристроїв вони відрізняються більш високою швидкістю нагріву навколишнього простору.

Teploradost.com.ua (Україна) - в середині конвектори для Ваших будинків

Наш інтернет-магазин пропонує внутрипідложні конвектори за доступними цінами - Ви можете їх купити, не виходячи з дому. Доставка оформляється в такі міста в Україні, як Київ, Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Кривий Ріг та інші. На усі товари надається гарантія. Якщо прилад вийде з ладу раніше закінчення гарантійного терміну, Ви маєте повне право на безкоштовний ремонт або заміну. Якщо у Вас є питання щодо вибору моделі, зв'яжіться з нашими менеджерами.


Коментарі
Додати коментар
Коментарів ще не додано...
Знижки тільки для підписників!