Каталог товарів
0
0
0
Каталог товарів

Новинка сезону 2017-2018 - інтернет-термостати Salus IT500 і RT310i для дистанційного керування системою опалення!

25/01/2018
2691
Зміст

 

Контроль температури опалення через Інтернет - зручно та вигідно!

У власників заміського будинку частіше виникають питання як дистанційно керувати системою опалення? Як включати або вимикати котел при необхідності?

Представляємо вашій увазі огляд Wi-Fi-программаторов Салус IT 500 і RT310i, завдяки яким реально знизити витрати на тепло від 30% до 100%.

IT500 Salus - розумне і привабливе рішення для вашого будинку

Це передовий сенсорний терморегулятор в стилі хай-тек для віддаленого контролю за вашою системою опалення та ГВП через мобільний додаток у вашому Android або IOS. Існує можливість управління температурою в 2-х окремих контурах системи опалення. Гармонійно увіллється в будь-який дизайн інтер'єру. Наявність роутера Wi-Fi обов'язково.

Цей програматор управляє віддалено через Ваш смартфон кімнатною температурою вдома і нагрівом гарячої води в котлі заміського будинку, котеджу або квартири.

Існує три можливих конфігурації управління:

 1. Тільки опалення;
 2. Опалення та ГВП (нагрівання гарячої води);
 3. Контроль температури повітря в приміщенні в двох зонах (необхідно докупити температурний датчик iT 300 для управління другої зони).

 

 

Salus IT 500 контролює роботу котла, а також регулює температурний режим не тільки в одному приміщенні (наприклад на 1-му поверсі будинку), але і температуру в 2-му контурі системи опалення (наприклад на 2-му поверсі). Додатково є можливість дистанційно виставляти температуру нагрівання гарячої води.

Основними складовими є сам регулятор iT 500 з сенсорною панеллю в хай-тек стилі, бездротової приймач iT500RX, передає команди від Wi-Fi-термостата до котла. У разі підключення 2-го каналу для управління ГВС, він працює як тижневий програматор (таймер), що дозволяє додатково заощадити при підготовці гарячої води в потрібний Вам час.

Основні фішки інтернет-термостата Salus IT 500:

 • Дистанційний контроль і управління опалювальною системою і нагрівом гарячої води в квартирі або заміському будинку.
 • Модерний стиль програматора з сенсорним екраном Salus IT 500 дозволяє виділити високий статус системи опалення Вашого будинку.
 • Бездротовий приймач, який одержує команди від терморегулятора допомагає уникнути протягування кабелів через весь будинок. Зв'язок приймача і інтернет-термостата Салус IT500 здійснюється при частоті 868МГц.
 • Простий в користуванні софт мобільного застосування робить Ваш смартфон зручним засобом для контролю за температурою опалювальної системи.
 • iT500 дуже надійний і ощадливий до електроенергії.
 • Управління відразу двома опалювальними зонами за допомогою додаткового датчика температури. Це дозволить підвищити комфорт у Вашій оселі, а також збільшити економію тепла.
 • Величезна кількість варіантів установок роботи Вашої опалювальної системи на самому інтернет-термостаті.

Купити інтернет-термостат IT500, а також дізнатися більше інформації ви можете тут.

Wi-Fi термостат Salus RT310i - новинка сезону, а також оптимальне цінове рішення

Купити Salus RT310i - значить стати володарем бюджетної альтернативи інтернет-програматора iT500 (або ще більш просунутою системи iT600), здатного управляти через смартфон опалювальною системою в будь-який час і з будь-якої точки світу за допомогою мобільного додатку для смартфонів і ПК. Призначений для підтримки комфортної температури в приміщенні, заощаджуючи, при цьому, до 30% витрат на паливо і продовжуючи термін служби обладнання.

 

Цей терморегулятор має менше функцій в порівнянні з iT500, але може виявитися йому оптимальною заміною через більш низьку ціну комплекту. Зовні RT310i виглядає скромніше свого більш іменитого аналога, наприклад відсутність сенсорного управління, проте за функціональними можливостями практично не поступається своєму старшому братові. Якщо IT 500 здатний управляти 2-ма зонами опалення або охолодження, то RT310i може управляти тільки однієї зоною. Оскільки це програмований терморегулятор, керований через інтернет, то і більшість налаштувань зручніше виконувати безпосередньо з програми. Можна, звичайно, керувати ним вручну, але Ви ж купили його якраз таки для дистанційного і комфортного управління за допомогою мобільного додатку на вашому смартфоні! Для роботи інтернет терморегулятора необхідно мати в будинку Wi-Fi-роутер.

Як підключити Wi-Fi термостат, якщо у вас немає кабельного інтернету?

Рішення є. Адже напевно на вашій дачі є покриття мобільних операторів? Значить і вихід в інтернет у Вас є! Просто купуєте роутер з USB-портом і додатково 3G або 4G модем. Встановлюєте в модем SIM-карту будь-якого мобільного оператора, який забезпечує впевнений сигнал в зоні знаходження вашого житла. Сам модем вставляєте в USB-порт роутера і все - тепер у Вас буде можливість управляти опаленням заміської дачі віддалено.

Можливості програмування роботи терморегулятора Salus RT310i:

 • За календарем: на весь тиждень - встановити один і той же розклад на 7 днів тижня (5 + 2) - встановити один і той же розклад в робочі дні тижня і інше в вихідні 24 години - встановити індивідуальний розклад на кожен день тижня.
 • Ручне управління. Власник вручну задає необхідну температуру. Для виходу з ручного режиму потрібно переключитися на роботу за розкладом або вимкнути термостат. Терморегулятор по заводських налаштувань встановлений в Ручний режим управління - це режим роботи за замовчуванням в разі, якщо регулятор не був підключений до інтернету під час установки.
 • Виключено.

Реєструємо і підключаємо Salus RT310i:

 • Викачуємо додаток для RT310i
 • Створюємо аккаунт і реєструємо свій пристрій. Для реєстрації потрібен серійний номер SRT, який надрукований всередині батарейного відсіку терморегулятора.

Основні вигоди Wi-Fi-термостата Salus RT310i:

 • Віддалене управління по Wi-Fi через смартфон. За заводських налаштувань термостат і радіоприймач вже пов'язані між собою. Для перевірки якості зв'язку потрібно коротко натиснути на кнопку TEST / PAIRING. Якщо радіоприймач пов'язаний з термостатом, тоді світлодіоди ON і AUTO будуть мигати. Забезпечено унікальний комунікаційний код.
 • Ручне управління - безпосередньо сенсорними кнопками терморегулятора.
 • Режим сну - призупинення всіх функції термостата.
  Захист від замерзання. В даному режимі власник може встановити температуру захисту від замерзання в межах від 5,0 ° C до 9,0 ° C. Для включення даної функції необхідно активувати режим Викл або Відпустка через мобільний додаток або на термостаті (коротко натиснути один раз кнопку з символом сніжинки).
 • Програма Відпустка. Дозволяє економити теплову енергію за рахунок зниження температури на період вашої відсутності. Під час дії цього періоду буде действать режим антизамерзання. Після закінчення режим відпустки терморегулятор повернеться в колишній режим роботи (Ручний, Розклад або Викл).
 • Логічно зрозуміла настройка програм: на 7 днів окремо або 5 робочих + 2 вихідних, а також на 24 години.
 • Повідомлення функції геолокації. Залежно від відстані до Вашої оселі додаток самостійно запропонує власнику зміна налаштувань нагріву, нагадає про включення режим відпустки або запросить збільшення температури для того, щоб він приїхав в уже теплий будинок.
  Перехід на літній / зимовий час.
 • Нагрівання або Охолодження. Режим нагріву використовується для управління опалювальним котлом. Режим охолодження служить для управління температурою охолоджуючого пристрою.
  Зручний гід по управлінню додатком.
 • Додаток доступний для систем Android і iOS.
 • У тому випадку якщо станеться втрата зв'язку з інтернетом, то терморегулятор буде просто стежити за розкладом, встановленим його власником раніше.
 • Тонкий дизайн з ЖК-дисплеєм.
 • Низька ціна.
 • Гарантійний термін (років): 5.

Комплектація Salus RT 310i:

 1. Бездротовий термостат SALUS RT 310i TX.
 2. Приймач термостата RT 310i RX.
 3. Інтернет-шлюз для підключення до роутера iTG310.
 4. Блок живлення для інтернет-шлюзу.
 5. Кабель для з'єднання інтернет-шлюзу з роутером.
 6. 2 батарейки для живлення термостата.
 7. Кріплення.
 8. Інструкція з експлуатації.

 

 
Детальніше про бездротовому программаторе Салус РТ 310I.

Схожі статті

05/10/2023
97
Бойлери Midea серії Prime з Wi-Fi (50, 80 та 100л)
При придбанні бойлера, зазвичай людей турбують питання: який об’єм бака потрібен для родини? Наскільки він енергоефективний у використанні? Чи важко проводити монтаж та профілактику бойлера?
Читати більше
11/12/2017
412
Кімнатний регулятор температури з електронної головкою AURATON 200 TRA
Комплект з електронної головки і бездротового регулятора, призначений для точного і ефективного контролю температури в приміщенні.
Читати більше
27/10/2021
7679
7 причин великої витрати газу котла в системі опалення
З настанням холодів тема опалення та економії газу стає знову актуальною. А чергове підвищення тарифів на газ змушує нас замислитися над тим, як заощадити на опаленні будинку з газовим котлом. У цій статті ми розглянемо 7 причин великої витрати газу котла в системі автономного опалення, а в кінці статті кожному нашому передплатнику зробимо несподіваний подарунок.
Читати більше
08/05/2018
2228
Кращі радіатори опалення для квартири
Різновиди радіаторів опалення від відомих європейських виробників
Читати більше

Коментарі

Коментарів немає
Залишити коментар
Оцінка:
Помилка! Ваш відгук не був відправлений!
Дякуємо! Ваш відгук відправлений!