Каталог товарів
0
0
0
Каталог товарів

Принцип роботи і пристрій сепаратора повітря

06/02/2019
525
Зміст

Допоміжні механізми

Опалення нашого будинку або квартири є складний організм, що складається з великої кількості механічних та електронних пристроїв, кожне з яких виконує свою функцію. Обов'язкові елементи - це котел, радіатори опалення і магістраль, без яких неможливо опалювати жодне приміщення. З часу розробки і введення в експлуатацію першої опалювальної системи було придумано безліч допоміжних механізмів, які призначені продовжити термін служби системи і звести витрати на обігрів житла до мінімуму.

Що таке сепаратор повітря і для чого він потрібен

При роботі опалення всередині радіаторів, магістралі утворюються дрібні частинки корозії, мінералів, які разом з теплоносієм (водою) розносяться по всіх куточках системи. При нагріванні котла в воді утворюються дрібні бульбашки повітря, які, накопичуючись, здатні утворити вакуум і тим самим завоздушена окремі ділянки опалювальної системи, що значною мірою позначиться на споживаної котлом енергії та ефективності обігріву приміщень.

Очистити воду в системі від частинок корозії, мінералів і бульбашок повітря допоможуть спеціальні пристосування - сепаратори повітря і шламу. Сепаратор являє собою циліндр з мідним, сталевим або латунним корпусом, з подвійним дном і трьома патрубками, два з яких розташовані на одному рівні і призначені для циркуляції рідини. Рідина, потрапляючи в прилад під впливом відцентрової сили, прискорюється, а в центральній частині циліндра відбувається сепарація повітря, який потім піднімається вгору і виводиться назовні за допомогою третього патрубка з випускним клапаном.

Встановлений в корпусі сепаратора спеціальний магніт з сіткою дозволяє очищати воду від частинок накипу, корозії, окалини, піску та іншого шламу, які осідають в нижній частині корпусу і виводяться назовні через кран. Принцип роботи і пристрій сепаратора повітря засновані на простих законах фізики.

Інтернет-гіпермаркет «Теплорадость» пропонує широкий вибір сепараторів для опалювальних систем:

  • сепаратори повітря, що оберігають систему від завоздушіванія і прибирають надлишки бульбашок повітря в теплоносії;
  • сепаратори шламу - очищають воду в опалювальній системі від частинок корозії, накипу, бруду, оберігаючи елементи системи від передчасного зносу;
  • комбіновані - сепаратори спеціальної конструкції, призначені для очищення теплоносія від бруду, накипу, корозії і повітряних бульбашок одночасно.

На сторінках електронного каталогу нашого магазину Ви знайдете сепаратори за помірними цінами від голландських виробників:

«Теплорадость» - тепло і затишок Вашого будинку

Придбати повітряні сепаратори, а також безліч інших товарів для опалювальної системи Вашого будинку або квартири можна на сайті інтернет-гіпермаркету teploradost.com.ua. Замовлення приймається менеджером магазину по телефону або через онлайн-кошик. Оплатити куплений товар можна готівкою кур'єру при отриманні або скориставшись банківською системою Приват24. Доставка товару по Києву і області здійснюється безкоштовно. В інші міста України: Харків, Дніпро, Запоріжжя, Чернігів, Кропивницький, Черкаси - поштовими перевізниками «Інтайм» або «Нова Пошта» відповідно до встановлених тарифів. На всю продукцію інтернет-магазину діє гарантія від заводу-виготовлювача. Купуючи товар в нашому магазині, Ви забезпечуєте тепло і затишок Вашого будинку за прийнятною ціною.

Схожі статті

22/06/2023
1599
Тепловий насос для опалення будинку. Правда та міфи клієнтів
У цій статті ми розглянемо як працюють теплові насоси, їх ефективність, наскільки вони економічні й розберемо декілька міфів клієнтів, які існують на ринку при наданні переваги саме цьому методу опалення заміської нерухомості.
Читати більше
11/10/2023
105
Як вибрати електричний бойлер: найважливіші параметри
Вибір відповідного електричного бойлера залежить від вашого щоденного споживання гарячої води.
Читати більше
24/10/2023
416
Принципи розміщення радіатора опалення в кімнатах
Восени та взимку питання комфортного опалення стає особливо актуальним. Правильне розміщення радіаторів опалення - ключовий момент, що визначає ефективність всієї системи.
Читати більше
03/10/2023
1927
Який тепловий насос краще?
Плюси і мінуси основних видів теплових насосів - який краще? Детальніше в цій статті.
Читати більше

Коментарі

Коментарів немає
Залишити коментар
Оцінка:
Помилка! Ваш відгук не був відправлений!
Дякуємо! Ваш відгук відправлений!