Каталог товарів
0
0
Каталог товарів

Принцип роботи і пристрій сепаратора повітря

06/02/2019
657
5 хвилин на читання
Зміст

Допоміжні механізми

Опалення нашого будинку або квартири є складний організм, що складається з великої кількості механічних та електронних пристроїв, кожне з яких виконує свою функцію. Обов'язкові елементи - це котел, радіатори опалення і магістраль, без яких неможливо опалювати жодне приміщення. З часу розробки і введення в експлуатацію першої опалювальної системи було придумано безліч допоміжних механізмів, які призначені продовжити термін служби системи і звести витрати на обігрів житла до мінімуму.

Що таке сепаратор повітря і для чого він потрібен

При роботі опалення всередині радіаторів, магістралі утворюються дрібні частинки корозії, мінералів, які разом з теплоносієм (водою) розносяться по всіх куточках системи. При нагріванні котла в воді утворюються дрібні бульбашки повітря, які, накопичуючись, здатні утворити вакуум і тим самим завоздушена окремі ділянки опалювальної системи, що значною мірою позначиться на споживаної котлом енергії та ефективності обігріву приміщень.

Очистити воду в системі від частинок корозії, мінералів і бульбашок повітря допоможуть спеціальні пристосування - сепаратори повітря і шламу. Сепаратор являє собою циліндр з мідним, сталевим або латунним корпусом, з подвійним дном і трьома патрубками, два з яких розташовані на одному рівні і призначені для циркуляції рідини. Рідина, потрапляючи в прилад під впливом відцентрової сили, прискорюється, а в центральній частині циліндра відбувається сепарація повітря, який потім піднімається вгору і виводиться назовні за допомогою третього патрубка з випускним клапаном.

Встановлений в корпусі сепаратора спеціальний магніт з сіткою дозволяє очищати воду від частинок накипу, корозії, окалини, піску та іншого шламу, які осідають в нижній частині корпусу і виводяться назовні через кран. Принцип роботи і пристрій сепаратора повітря засновані на простих законах фізики.

Інтернет-гіпермаркет «Теплорадость» пропонує широкий вибір сепараторів для опалювальних систем:

  • сепаратори повітря, що оберігають систему від завоздушіванія і прибирають надлишки бульбашок повітря в теплоносії;
  • сепаратори шламу - очищають воду в опалювальній системі від частинок корозії, накипу, бруду, оберігаючи елементи системи від передчасного зносу;
  • комбіновані - сепаратори спеціальної конструкції, призначені для очищення теплоносія від бруду, накипу, корозії і повітряних бульбашок одночасно.

На сторінках електронного каталогу нашого магазину Ви знайдете сепаратори за помірними цінами від голландських виробників:

«Теплорадость» - тепло і затишок Вашого будинку

Придбати повітряні сепаратори, а також безліч інших товарів для опалювальної системи Вашого будинку або квартири можна на сайті інтернет-гіпермаркету teploradost.com.ua. Замовлення приймається менеджером магазину по телефону або через онлайн-кошик. Оплатити куплений товар можна готівкою кур'єру при отриманні або скориставшись банківською системою Приват24. Доставка товару по Києву і області здійснюється безкоштовно. В інші міста України: Харків, Дніпро, Запоріжжя, Чернігів, Кропивницький, Черкаси - поштовими перевізниками «Інтайм» або «Нова Пошта» відповідно до встановлених тарифів. На всю продукцію інтернет-магазину діє гарантія від заводу-виготовлювача. Купуючи товар в нашому магазині, Ви забезпечуєте тепло і затишок Вашого будинку за прийнятною ціною.

Схожі статті
Фото Основні причини несправностей побутових насосних станцій
12/02/2024
1993
9 хв
Основні причини несправностей побутових насосних станцій
Щоб вода потрапляла у будинки, що знаходяться далеко від основних джерел води, використовують насосні станції. Ці станції забирають воду з-під землі, наприклад, із колодязів або свердловин
Читати більше
Фото Як промити радіатор опалення — 4 кроки до підвищення енергоефективності
21/11/2023
595
13 хв
Як промити радіатор опалення — 4 кроки до підвищення енергоефективності
Жителі багатоповерхових будинків часто не усвідомлюють важливість регулярного чищення труб. Цей процес критичний для підтримки здоров'я системи опалення та запобігання проблемам, пов'язаним із накопиченням іржі та накипу.
Читати більше
Фото Що таке диспоузер, встановлення в мийку
24/04/2024
101
16 хв
Що таке диспоузер, встановлення в мийку
У сучасному світі все більше людей прагнуть екологічного способу життя та раціонального використання ресурсів. Одним із ефективних способів мінімізувати кількість органічних відходів на кухні є встановлення подрібнювача харчових відходів, також відомого як диспоузер.
Читати більше
Фото Тепер ми приймаємо оплату Apple Pay
28/02/2019
752
0 хв
Тепер ми приймаємо оплату Apple Pay
Тепер на нашому сайті Ви можете оплачувати платіжною системою Apple Pay. Як це працює?
Читати більше
Ви можете звернутися до наших експертів за допомогою
Замовити консультацію
Коментарі
Коментарів немає
Залишити коментар
Оцінка:
Помилка! Ваш відгук не був відправлений!
Дякуємо! Ваш відгук відправлений!