Каталог товарів
0
0
0
Каталог товарів

Чим відрізняється гідроакумулятор від розширювального бака?

20/01/2021
1795
Зміст

Cкладнощі розуміння
  

У наш час бурхливого розвитку технологій і систем різниця між деякими пристроями практично не помічається. Приклад тому - різниця між розширювальним баком і гідроакумулятором. І правда, на перший погляд здається, що один пристрій від іншого відрізняється тільки кольором. Насправді, це не так.

У чому різниця?

Так чому ж будуть відрізнятися розширювальний бак і гідроакумулятор? Перш за все, тим, що розширювальний бак застосовується для компенсації надлишкового тиску в системах опалення. Один з його варіантів - мембранний - і має схожу з гідроакумулятором конструктивну систему, при якій вода під тиском стискає мембрану, а коли тиск зменшується, мембрана виштовхує воду назад в систему. Такий же принцип і у гідроакумулятора, але при цьому у нього зовсім інша функція.
 


 

 

Гідроакумулятор - це насос з резервуаром для води, як правило, питної. Принцип його роботи полягає в тому, що насос, закачуючи воду в резервуар, створює там тиск, який стискає мембрану, тим самим спеціально створюючи необхідний тиск. У момент, коли хтось відкриває кран, мембрана виштовхує воду в водопровід, при цьому сам насос не починається до тих пір, поки тиск води в резервуарі не впаде до певної позначки. Таким чином, істотно економиться ресурс роботи насоса.

Гідроакумулятори можуть мати різні обсяги. Якщо необхідність в кількості воді не сильно велика, то зазвичай обходяться обсягами в 35 л. Для створення в будинку пристойних запасів води можуть використовуватися баки і на 100, 200 або навіть 300 л.
 


 

 

Ще однією особливістю є мембрана. У розширювального бачка вона ділиться на дві частини: одна заповнюється повітрям, інша ж - теплоносієм, і повинна витримувати температуру в 90 ° С. У гидроаккумуляторе, навпаки, стоїть звичайна гума, яка повинна бути перш за все еластичною і до неї особливих вимог не висувають.

Ну і головна особливість - вода з розширювального бака не повинна контактувати з повітрям, інакше це вкрай негативно позначиться на довговічності котла, а у гідроакумулятори такої проблеми немає. Як бачимо, головні відмінності даних систем не дозволяють жодним чином взаимозаменять одним пристроєм інше. Примітно те, що деякі продавці часто або плутають їх, або банально не знають призначення обох приладів.
 

Довіряйте тільки професіоналам

Щоб не стати жертвою недобросовісних або неписьменних продавців і отримати максимально якісну консультацію, зверніться в магазин teploradost.com.ua. Наші фахівці точно знають різницю між системами, а також ще багато деталей і нюансів їх установки і використання. При необхідності, співробітники магазину можуть зробити установку обладнання. Оплата здійснюється як готівкою, так і безготівковим перерахуванням. Здійснюється доставка покупок по Києву і Україні. Для наших постійних клієнтів ми підготували бонуси і спеціальні системи знижок.

Схожі статті

New
07/12/2023
58
Неприємний запах води у бойлері
Водонагрівачі, як проточні, і накопичувальні, є невід'ємною частиною сучасного побуту.
Читати більше
01/06/2023
1201
Двоконтурний або одноконтурний газовий котел? Що вибрати?
Сьогодні розглянемо тему, з якою зіштовхується багато власників будинків, які зробили свій вибір на користь опалення за допомогою газу. А саме: що краще, двоконтурний газовий котел чи одноконтурний газовий котел, які між ними відмінності та який з цих котлів підходить саме Вам!
Читати більше
22/10/2018
681
Газовий котел Vaillant turboFIT для будівельного бізнесу
Котли розроблені для використання в автономних системах опалення багатоквартирних будинків і приватних котеджів невеликій площі.
Читати більше
21/09/2023
149
Навіщо потрібен стабілізатор напруги
Купуючи котел, холодильник або ж будь-який дороговартісний електроприлад завжди хочеться щоб він прослугував довше.
Читати більше

Коментарі

Коментарів немає
Залишити коментар
Оцінка:
Помилка! Ваш відгук не був відправлений!
Дякуємо! Ваш відгук відправлений!