Труба Рехау. Підбір і монтаж труб і фітингів Rehau Rautitan


Всім привіт. У сьогоднішньому випуску ми розповімо Вам про сантехнічну систему Rehau Rautitan.Розглянемо фітинги та труби Рехау для опалення та водопостачання, а в кінці ролика здійснимо монтаж труби Rehau за допомогою спеціального монтажного інструменту.


Труба Рехау (Rehau) PE-Xa і її особливостіСьогодні одним з найпопулярніших матеріалів труб для водопроводу і опалення є зшитий поліетилен PE-Xa, а індекс A позначає що 85% молекул поліетилену пов'язані між собою. Це забезпечує високу механічну міцність, тобто труба не псується при монтажі, а також завдяки цьому досягається стійкість до високої температури і тиску. Таким чином, термін служби системи Rehau Rautitan становить 50 і більше років.

Топові забудовники Києва більше 10 років перейшли від використання поліпропілену та металопластику в поквартирну розводку сантехніки до застосування труби зшитого поліетилену під аксіальну запрессовку. Крім подорожчання вартості робіт розберемося які вигоди отримали будівельні організації, а також власники квартир і приватних будинків, від застосування більш дорогого матеріалу.


Переваги Рехау труби і системи Rehau Rautitan:
 • 100% відсутність корозії і хімічних домішок у використовуваних матеріалах. Дотримання високих німецьких стандартів з гігієни;
 • Одна система труб і фітингів для холодної і гарячої води, а також для системи радіаторного опалення;
 • Довговічність більше 50 років, завдяки підвищеній стійкості до високих температур і тиску;
 • Економія часу при монтажі до 40%;
 • Ризик робочої помилки зведений до нуля, тому що всього 3 прості рухи і з'єднання готове, а саме: 1-е - розширити трубу; 2-е вставити фітінг; 3-е насунути гільзу на фітінг. Готово;
 • У 5 разів менше вага фітингів - легше робота;
 • Монтаж можливий навіть при морозі в -10 градусів;
 • Монтаж в умовах обмеженого простору. Максимум гнучкості - 100% свобода при монтажі;
 • Монтаж без пайки і зварювання. Немає електрики, немає зварювання - немає проблем;
 • 10-річна гарантія і страхова сума в розмірі 125 тисяч євро від компанії Rehau на відшкодування збитку від протікання.


Rehau труба для опалення та водопостачання
Система Rautitan на базі труб Flex і Stabil підходить як для питного і гарячого водопостачання, так і для радіаторного опалення і навіть систем охолодження. Це дозволяє використовувати одну модель труби, тим самим зменшуючи невикористані залишки на об'єкті. До того ж, Ви матимете змогу вберегти себе від ризику переплутати трубу холодної води з гарячою і навпаки, тим самим звівши нанівець небезпеку розриву труби неправильного класу.

Обидві труби Rehau Flex і Stabil захищені від попадання кисню в теплоносій, що важливо для застосування в системах опалення. Труба Rehau Rautitan Flex має верхнє кисневозахисне покриття. А ось труба Rehau Stabil виготовляється з шаром алюмінію, що дозволяє використовувати даний вид труб в відкритому прокладанні, оскільки температурне подовження в 6 разів менше. У закритих прокладках в бетон рекомендуємо використовувати трубу Rehau Rautitan Flex, а ось при відкритому монтажі або в умовах обмеженого простору, радимо застосування труби Rehau Stabil.
В асортименті Rehau існує ще труба Рехау для опалення Rautitan Pink, яка не призначена для водопроводу, тому що не проходить попередню гігієнічну промивку, а застосовується тільки в системі радіаторного опалення. А ось труба Rautitan His для водопостачання знята з виробництва, тому не будемо акцентувати увагу на цій моделі.


Фітинги Rehau Rautitan
Для монтажу опалення та водопостачання необхідні фітинги для щільної і якісного опресування труб і з'єднань. Тут нам на допомогу приходять безрізьбові фітинги PX і різьбові RX+. Перші виробляються з полімерного матеріалу (маркуються абревіатурою PPSU на фітингах і PVDF на гільзах), а другі виробляються з червоної латуні, які захищені від корозії і вимиванні цинку, на відміну від звичайної сантехнічної латуні. Всі ці фітинги однаково надійні, міцні та довговічні, а також мають 10-річну гарантію на міцність.


Переваги фітингів Rehau Rautitan:
 • Гранична стійкість до механічних навантажень (основний напрямок компанії Rehau - це виробництво полімерних виробів для космічних станцій, авіації і автопрому);
 • Якість води, завдяки використанню гігієнічно чистих матеріалів і суворого дотримання німецького закону про питну воду та директиви 98/83/ EG за якістю питної води;
 • Фітинги PX і RX + захищені від корозії на весь термін експлуатації, за умови, що кожне з'єднання в бетоні буде ізольовано від прямого контакту з бетоном і будівельною піною;
 • Повнопрохідне з'єднання без звужень, а це більше пропускна здатність для водопроводу і тепловіддача для системи опалення.

І як же тут не обійтися без інструменту Rehau, який швидко, надійно і без особливих зусиль допоможе обпресувати з'єднання системи Rautitan.

Ми даємо інструмент Rehau в оренду безкоштовно, за умови замовлення фітингів і труб на суму від 5 тисяч грн. А передплатникам нашого каналу ще зробимо знижку на замовлення! Як вам, цікаво? Тоді пишіть коментарі під відео, а для консультації залишайте зворотний дзвінок на нашому сайті, і наші менеджери зв'яжуться з Вами.

А зараз, для прикладу, ми покажемо як правильно з'єднується труба Рехау 16-а, монтаж якої відбувається за все в 3 простих етапи. Отже, поїхали:


 • Встановивши необхідну насадку на експандер, розширюємо трубу двічі з поворотом на 30 градусів;
 • Далі вставляємо фітінг в трубу;
 • Одягаємо гільзу на трубу будь-якою стороною та запресовувати її насувна лещатами на фітінг.
З'єднання готове! Впевнені, що і у вас вийде так само швидко і просто провести монтаж труб Рехау.

А на сьогодні все. Ми завжди раді бути Вам корисні. До скорої зустрічі друзі.


Коментарі
Додати коментар
Коментарів ще не додано...
Похожие записи
Знижки тільки для підписників!