Проект систем опалення

Проектні роботи по системах опалення, водопостачання та каналізації

Одним з основних етапів установки опалювальних систем, водопроводу і каналізації є проектування. Саме проектування дозволяє максимально точно врахувати наступні характеристики:
 • Габаритні розміри опалювальних приладів, потужність і місце їх монтажу;
 • Розміщення всіх стояків по дому;
 • Прокладка трубопроводів;
 • Підбір оптимального устаткування з урахуванням площі приміщення та орієнтації сторін світу;
 • Матеріалу, з якого побудований Ваш будинок;
 • Ваших побажань щодо температури повітря в кожній з кімнат.
Будьте пильні, якщо почуєте думку «досвідчених фахівців», які стверджують, що встановити систему опалення можна і без проекту, використовуючи таки усереднені дані, як «100Вт на 1 кв.м» або «1 секція на 2 кв.м». При подібному недолугості підході неможливо врахувати ні індивідуальні особливості будинку, ні Ваші побажання і вимоги. Пам'ятайте, що правильно підібрана і спроектована система опалення, водопостачання та каналізації прослужить вам довгі роки, не вимагаючи від Вас зайвих витрат.
 
Фінальним етапом проектування є докладний кошторис на матеріали та обладнання, завдяки якій Ви будете заздалегідь знати обсяг майбутніх витрат. Правильно виконаний проект забезпечить економію палива при експлуатації системи і допоможе Вам уникнути перевитрати матеріалу при встановленні більш ніж на 20%.
 
Існує помилкова думка, що проекти потрібні безпосередньо установників устаткування, але ніяк не замовникам. Ми не згодні з цим твердженням, тому що саме завдяки проекту Ви будете мати детальне уявлення про майбутню систему, зможете контролювати грошові витрати і витрата матеріалу. А установники, в свою чергу, зможуть використовувати проект для правильної комплектації і монтажу системи, нададуть Вам гарантію на працездатність встановленої системи.

Ви маєте можливість вибрати один із зазначених нижче проектів в залежності від габаритів Вашого будинку:

 1. Ескізні проекти підійдуть для будівель 50-150 м2. Дані матеріали включають в себе загальний кошторис по обладнанню, ескіз креслень і детальний розрахунок теплових втрат.
 2. Монтажні проекти для будівель 150-300 м2. Припускають плани з розташуванням котлів, розкладкою стояків і труб окремо для кожного поверху, кошторису по обладнанню та розрахунок тепловтрат.
 3. Робочі проекти розраховані на будівлі 300 м2 і більше і включають розкладку стояків і труб, розрахунки гідравліки і тепловтрат, розстановку приладів на кожному поверсі, схеми з аксонометрією, кошторису по обладнанню та схеми топкових (котелень).

Прайс-лист по проектних робіт компанії Теплорадость:

Прайс проектных работ по отоплению

Позначення в проекті:

 • ВК - водопостачання та каналізація;
 • РВ - радіаторне опалення;
 • ТМ - тепломеханічна частина (котельня / топкова);
 • ТП - тепла підлога.
Знижки тільки для підписників!