Що таке система розумний будинок?

Актуальность умного дома

Чому останнім часом розумний будинок стає все більш актуальним? Відповідь проста - це інший рівень життя. Крім комфорту, це економія часу і грошей, а також безпеку Вашого будинку.

Виробники пропонують різні пристрої, які призначені для того, щоб зробити життя краще і безпечніше:

  • системи опалення, що підтримують комфортну для живуть в будинку температуру;
  • кондиціювання, очищає повітря і створює оптимальну вологість;
    відеоспостереження;
  • охоронно-пожежна сигналізація;
  • домофон.

Перебуваючи на роботі або навіть в іншому місті можна отримувати повідомлення про створилася позаштатної ситуації або спостерігати за тим, що відбувається в будинку. Розумний будинок стежить навіть за Вашим відпочинком. Якщо Ви вирішили відпочити, можна, не встаючи з дивана, приглушити світло, змінити температуру в приміщенні, включити телевізор або аудіосистему і знайти улюблені фільми, передачі або музику. Але наскільки актуально в нашій країні створювати саме такий будинок?

Що потрібно для створення розумного будинку

У багатьох покупців це словосполучення викликає скепсис - дорого і незрозуміло, навіщо це потрібно. Але адже не обов'язково здобувати все відразу, тим більше, що багато функцій, пропоновані такими системами, не завжди потрібні окремо взятому користувачеві. Але якщо при установці опалення або теплої підлоги Ви підключіть терморегулятори, то це вже початок. Встановивши таймери, Ви позбудетеся від необхідності тримати в голові необхідність включення / вимикання того ж освітлення біля будинку або поливу газону. Є безліч дуже потрібних пристроїв, які дозволяють робити життя простіше і при цьому економити Ваші гроші. Широкий вибір таких виробів Ви можете побачити в каталозі магазина Теплорадость.

Зателефонувавши нашим менеджерам Ви зможете отримати консультацію з будь-якого обладнання. Наші фахівці готові запропонувати Вам все необхідне і розрахувати вартість покупки. У магазині діє гнучка система знижок. Обговорити можливу економію можна при оформленні покупки.

Додаткові послуги

Наш магазин пропонує не тільки обладнання для будинків, а й додаткові послуги проведення консультації, складання кошторису необхідного, проектування і установки різного устаткування для життєзабезпечення Вашого житла.

В асортименті - обладнання для опалення, каналізації, сантехніка, кліматичне обладнання і альтернативні джерела енергії. Замовлення можна зробити онлайн або по телефону. Також можна під'їхати до нас в офіс за адресою, вказаною на сайті.

Доставляємо продукцію кур'єром по Києву і Київській області, по Україні наші товари перевозять відомі транспортні компанії, список яких Ви знайдете в розділі Доставка і оплата. Також можливий самовивіз.

Приймаємо будь-які зручні форми оплати за товар.


Коментарі
Додати коментар
Коментарів ще не додано...
Знижки тільки для підписників!