5 кроків на шляху до підбору системи розумний будинок Salus Smart HomeСучасний будинок - це розумний будинок.

З цим твердженням не погодиться хіба що закоренілий ретроград. І розмова не про те, щоб будинок сам вирішував як йому чинити, а про те щоб він дотримувався правил, які Ви зможете задати йому завдяки правильно укомплектованої системи розумний будинок.
З огляду на сучасну вартість енергоносіїв, установка такої автоматики - це не розвага і розкіш, а розумні інвестиції в майбутнє, так як система розумного будинку економить Ваші гроші та час, а заощадив - значить заробив. На реально існуючих об'єктах після установки системи розумного будинку спостерігається від 35 до 50% економії енергоносія і це тільки на початковій стадії, адже в процесі експлуатації варіанти управління коригуються.
Крок №1

Першим кроком до реалізації смарт будинку є необхідність задуматися про це на стадії проектування Вашої будови будь то будинок, офіс або виробництво. Однак, навіть якщо Ви вже експлуатуєте будівлю, то не варто засмучуватися, адже завжди є варіанти впровадження smart home в уже готові системи.

Крок №2

Наступним кроком у створенні свого розумного будинку є продумування можливих для Вас сценаріїв пов'язаних не тільки з кліматом, але і з освітленням, провітрюванням, відключенням споживають енергію приладів та іншими варіаціями на тему розумного споживання енергоносіїв.

Крок №3

Третім, але не останнім кроком є ​​вибір досвідчених помічників в підборі, комплектації і реалізації такої системи. Адже ті сценарії управління, які Ви придумаєте - це не все на що здатна система розумного будинку, незалежно від виробника.

Крок №4

Четвертий Ваш крок - готовність до багатьох уточнюючим питань, пропозицій, варіацій комплектації, внесенням змін і залишення запасу для можливих доопрацювань сценаріїв, які напевно виникнуть в процесі експлуатації нового будинку.

Крок №5

П'ятий і найприємніший крок - це крок до свого сучасного розумного будинку, який дозволить Вам не тільки щасливо, але ще економно і комфортно прожити в ньому свою кращу частину життя.

У своїй роботі по створенню Вашої системи розумного будинку наша компанія вдається до допомоги систем від Salus Smart Home, адже це виробник з півстолітнім досвідом в системах автоматизації.
Шлях до створення smart home

Починати свій рух по шляху створення smart home за допомогою обладнання Salus варто з вибору терморегуляторів, адже у виробника є велика кількість варіацій по функціоналу, системі забезпечення живлення, системи комутації, можливості зміни заданих налаштувань. Далі вибираємо, чим буде проводитися безпосереднє регулювання подачі теплоносія: термоголовки на радіаторах, сервоприводи на розподільних гребінках або саморегулюючими привідами.

Після цього додаємо інформацію про те, що окрім системи опалення Ви будете керувати і, виходячи з цього, підбираємо додаткові аксесуари: датчики протікання води, датчики задимлення, датчики відкриття вікон/дверей, датчики руху, кнопки OneTouch, розумні розетки, реле для управління освітленням , відкриттям ролетів, управління фанкойлами.

Терморегулятори Salus

Терморегулятори Salus можна поділити на дві великі групи: з живленням від батарейок і з живленням від мережі. Далі по системі комутації вони діляться на дротові і бездротові, з можливістю роботи в системі працює через Wi-Fi з'єднання і без неї. Всі терморегулятори Salus дають можливість змінювати налаштування температури в приміщенні, але в разі, якщо Вам необхідно в конкретному приміщенні (хол, дитяча, кімнати з громадським доступом) прибрати таку можливість, тоді на допомогу приходить датчик TS600.

Якщо у Вас різні джерела тепла в приміщеннях, наприклад в спальних кімнатах встановлені радіатори, а в інших реалізовано опалення теплими підлогами, то для радіаторів Вам необхідні термоголовки TRV10RFM, TRV28RFM або TRV10RAM (вони відрізняються відповідністю різних варіантів підключення до Терморегулюючі клапану радіаторів на лінії подачі), а ось на розподільній гребінці регулювати подачу теплоносія будуть сервопривіди: нормально закриті T30NC або нормально відкритий T30NO, різниця між ними лише в тому, що, при подачі живлення на сервопривід, нормально закритий тип відкривається, а нормально відкритий - закривається. Крім регулювання температури повітря в системах з теплими підлогами, які є досить інертними, а відповідно навіть після припинення подачі теплоносія продовжують нагрівати приміщення - застосовується датчик вимірювання температури підлоги - FS300, який дає можливість реалізувати дворівневу регулювання теплої підлоги. Регулювання відбувається в залежності від заданого сценарію, в який закладаються Ваші побажання. Будь-який сценарій піддається коригуванню в процесі експлуатації смарт хоум.

Додаткові аксесуари в системі розумний будинок

Розмову про додаткові аксесуари хотілося б почати з кнопок OneTouch SB600 і CSB600 і реле управління освітленням і ролетами RS600: уявіть, що замість того, щоб ходити по всьому будинку і вимикати світло, Ви заходите в додаток на смартфоні і вимикаєте світло всюди, де це необхідно - одним натисканням або використовуючи одну з кнопок OneTouch. Їх відмінність, до речі, полягає в тому, що SB600 подвійна і може виконувати функцію, як включателя двох сценаріїв, так і функцію вмикача/вимикача одного конкретного сценарію, CSB600 ж, включає якийсь один заданий сценарій, а також може служити тривожною кнопкою.

Завдяки, до речі, все того ж реле керування освітленням і ролетами RS600, Вам більше не доведеться шукати пульт від воріт. Більш того - з'явиться можливість відкрити ворота кур'єру або іншому обслуговуючому персоналу віддалено.

Розумна розетка SPE600, а також розумне реле SR600, дозволять управляти електроприладами і приладами освітлень, а при необхідності і відключати все перераховане, при використанні сценарію OneTouch.

Датчики системи розумний будинок

Не менш цікавим аксесуарами є датчики, що входять в так званий Комплект Безпеки:

  • датчик протікання води WLS600, який дасть сигнал на закриття крана введення холодної води в будинок;
  • датчик диму SD600, який сповістить про задимлення і врятує Вас та Ваших близьких;
  • датчик руху MS600, який повідомить Вам якщо хтось пересувається по Вашому будинку;
  • датчик відкриття вікон/дверей стандартний OS600 і тонкий SW600, які також покажуть Вам, що хтось потрапив до Вас в будинок, і крім цього повідомлять датчикам системи опалення, що вікно відкрите на провітрювання.


Завдяки існуванню цих датчиків, життя в розумному будинку буде не тільки комфортним, але і безпечним. Ось лише короткий перелік основних можливостей свобод і комфорту, які дає установка система розумний будинок.


Коментарі
Додати коментар
Коментарів ще не додано...
Похожие записи
Що таке система розумний будинок?
13.02.2019

Чому останнім часом розумний будинок стає все більш актуальним? Відповідь проста - це інший рівень життя. Крім комфорту, це економ...

Читати далі →
Знижки тільки для підписників!