Каталог товарів
0
0
0
Каталог товарів

Зворотній осмос. 7 міфів з приводу фільтрів зворотного осмосу

06/09/2021
3304
Зміст


Привіт друзі. У цій статті ми обговоримо 7 найпопулярніших міфів про зворотний осмос, які твердо засіли в головах наших потенційних клієнтів.
Не секрет, що людина без води проживе не більше 4 днів. На думку різних дослідницьких інститутів Європи та США щодня людині необхідно випивати не менше тридцяти п'яти грам чистої питної води на один кілограм ваги. Природно, ця норма варіюється в залежності від індивідуальних потреб організму, фізичних навантажень і багатьох інших факторів.

Є багато варіантів отримання чистої питної води, але на наш погляд найкращим з варіантів є використання системи зворотного осмосу. Така технологія, як правило, має 5 ступенів очищення:

  • Очищення від механічних домішок;
  • Позбавлення від органічних і хлорорганічних речовин;
  • Очищення води від дрібних твердих включень;
  • Найважливіший етап - проходження води, через мембрану зворотного осмосу, яка після трьох попередніх етапів очищення затримує близько 99,8% забруднюючих речовин у воді;
  • Постфильтр пом'якшує воду і надає їй легкий солодкуватий присмак.
А тепер пора перейти до найпопулярніших міфів, з якими асоціюється у багатьох замовників зворотний осмос.
Міф №1. Фільтр зворотного осмосу - це дорого і вигідніше замовляти воду в службах доставки.


Давайте зробимо нехитрі підрахунки:

Комплект зворотного осмосу з річним запасом змінних картриджів коштує від 5300 грн. його установка - 1000 грн. Разом - 6300.

Середня вартість бутля води в стандартному обсязі 18,9 літра близько 90 грн. Вода ця, до речі, виходить з таких же систем зворотного осмосу, тільки промислових масштабів.

Відповідно за вартість встановленого осмосу Ви зможете придбати всього 70 бутлів води - приблизно 1323 літра, що однозначно менше річного ресурсу фільтрів зворотного осмосу, так як середня продуктивність зворотного осмосу - 8 літрів чистої води на годину. До того ж після установки зворотного осмосу, Ви можете використовувати чисту воду буквально для всього: приготування їжі, чаю та кави - повірте вони придбають інший смак. У вас вдома завжди буде чиста питна вода, а якщо щось станеться зі службою доставки - Ви залишитеся без питної води і будете змушені йти в магазин, де вартість літра складе вже близько 12 грн за літр.
З усього вищесказаного випливає, що окупність зворотного осмосу настає вже в перший рік експлуатації, а в кожний наступний рік - така установка буде тільки економити Ваші гроші. І погодьтеся, не дарма кажуть, заощадив - значить заробив.


Міф №2. Очищення в осмосу настільки глибока, що вода стає «мертвою», тому що не залишається корисних мікроелементів.


Головний критерій питної води - це в першу чергу її безпеку. А відсутність достовірних даних про отримання мінералів з води, а також рекомендацій по їх кількісному складу в виданнях Всесвітньої організації охорони здоров'я говорить про відсутність важливості даного питання.

Тим більше, що більшу частину, а саме близько 90%, корисних мікроелементів людина отримує з їжі. І ще, з точки зору науки біології, вся вода є неживої, а жива і мертва вона зустрічається лише в казці про Івана-царевича та сірого вовка.
Міф №3. Вода з зворотного осмосу - це дистилят.


Прошу зауважити, що дистиляція і очищення зворотним осмосом - це абсолютно різні технології. У процесі дистиляції вода спочатку випаровується, а потім конденсується на холодній поверхні, тим самим змінюючи свій агрегатний стан. З системою зворотного осмосу це не має нічого спільного.
Міф №4. Вода з зворотного осмосу несмачна.


Дуже популярний міф, який просто спростовується. Якщо людина все своє життя п'є воду з колодязя, свердловини або з центрального водопроводу, то напевно звик до солодкуватого присмаку, який з'являється через високий вміст нітратів і/або заліза.

Відсутність же неприємних запахів і присмаків з осмосу - це один з головних критеріїв здорової води. А ось якщо Вам захочеться збагатити її смакові якості без шкоди своєму здоров'ю, то рекомендуємо купити зворотний осмос з мінералізатором.
Міф №5. Стільки чистої води мені і не потрібно


Проте в кожній квартирі є велика кількість приладів, які для своєї роботи використовують воду: праска з відпарювачем, зволожувач повітря, мультиварка, миючі пилососи, миючі роботи-пилососи та інше. З початком використання цих приладів з чистою водою, Ви продовжите їх термін служби і позбавите себе від необхідності шукати сервісні центри. До того ж не варто забувати і про наших вихованців, яким чиста вода піде тільки на користь.
Міф №6. Обслуговування зворотного осмосу - трудомісткий процес, який займає багато часу.


Крім того, що установка зворотного осмосу у досвідченого майстра займає годину, його обслуговування займає ще менше часу. Все у того ж досвідченого майстра - це займе від 20 до 40 хвилин. Серед користувачів, звичайно, ходять чутки про швидкого Гонсалеса, який обслуговує зворотний осмос приблизно за 5 хвилин, але це викликає сумнів і однозначно має місце порушення технічного процесу. 

До того ж деякі виробники, при реєстрації на їх сайті з задоволенням Вам нагадають про необхідність заміни картриджів. Крім усього вищесказаного - при належній вправності і уважному спостереженні за роботою професіонала, з часом Ви самі легко зможете міняти всі фільтри в системі зворотного осмосу.


Міф №7. З такою поганою водою жоден фільтр не впорається.


В першу чергу потрібно пам'ятати, що обратноосмотична мембрана - це високоефективний фільтр, який справляється з показниками набагато гірше, ніж в більшості випадків відповідає стандартам якості, питна водопровідна вода. Також не варто забувати, що іноді є необхідність установки системи очищення не тільки питної води, але і використання в сантехнічних цілях. Для цього використовуються станції хімічної водопідготовки, про які ми з Вами обов'язково поговоримо в наступних статтях.
І завжди пам'ятайте, якщо у Вас виникають питання по підбору системи і пошуку монтажника зворотного осмосу, наші кваліфіковані менеджери завжди готові прийти на допомогу.

А на цій прекрасній ноті ми підійшли до завершення нашого випуску. Пишіть в коментарях що ще ми не встигли озвучити про зворотний осмос. А ми завжди раді бути Вам корисні. До скорої зустрічі друзі, до побачення.

Безкоштовна доставка
Фільтр зворотного осмосу Ecosoft Standard 5-50 (MO550ECOSTD) Фільтр зворотного осмосу Ecosoft Standard 5-50 (MO550ECOSTD)
2 відгуки
Код: 33587
Купити в один клік
Безкоштовна доставка
Фільтр зворотного осмосу Ecosoft P'URE AQUACALCIUM (MO675MACPUREECO) Фільтр зворотного осмосу Ecosoft P'URE AQUACALCIUM (MO675MACPUREECO)
5 відгуків
Код: 72601
Купити в один клік
Безкоштовна доставка
Під замовлення
Фільтр зворотного осмосу Ecosoft Absolute з помпою на станині (MO550PSECO) Фільтр зворотного осмосу Ecosoft Absolute з помпою на станині (MO550PSECO)
1 відгук
Код: 72607
Безкоштовна доставка
Фільтр зворотного осмосу Ecosoft Standard 6-50 M c мінералізатором (MO650MECOSTD) Фільтр зворотного осмосу Ecosoft Standard 6-50 M c мінералізатором (MO650MECOSTD)
0 відгуків
Код: 72616
Купити в один клік
Безкоштовна доставка
Під замовлення
Фільтр зворотного осмосу Ecosoft Absolute з мінералізатором (MO650MECO) Фільтр зворотного осмосу Ecosoft Absolute з мінералізатором (MO650MECO)
0 відгуків
Код: 72606
Безкоштовна доставка
Фільтр для питної води Ecosoft P'URE BALANCE (MO675MPUREBALECO) Фільтр для питної води Ecosoft P'URE BALANCE (MO675MPUREBALECO)
1 відгук
Код: 82020
Купити в один клік
Безкоштовна доставка
Фільтр зворотного осмосу Ecosoft Standard 5-50P c помпою (MO550PECOSTD) Фільтр зворотного осмосу Ecosoft Standard 5-50P c помпою (MO550PECOSTD)
0 відгуків
Код: 72617
Купити в один клік
Безкоштовна доставка
Під замовлення
Система зворотного осмосу Atlas Filtri Oasis dp-f sanic pump з каркасом (SE6075353) Система зворотного осмосу Atlas Filtri Oasis dp-f sanic pump з каркасом (SE6075353)
0 відгуків
Код: 83894
Безкоштовна доставка
Фільтр зворотного осмосу Ecosoft Absolute (MO550ECO) Фільтр зворотного осмосу Ecosoft Absolute (MO550ECO)
0 відгуків
Код: 10025
Купити в один клік
Безкоштовна доставка
Під замовлення
Система зворотного осмосу Atlas Filtri OASIS DP SANIC PUMP з насосом і мінералізатором (SE6075320) Система зворотного осмосу Atlas Filtri OASIS DP SANIC PUMP з насосом і мінералізатором (SE6075320)
2 відгуки
Код: 83879
Безкоштовна доставка
Під замовлення
Система зворотного осмосу Atlas Filtri OASIS DP SANIC UV з лампою і мінералізатором (SE6075330) Система зворотного осмосу Atlas Filtri OASIS DP SANIC UV з лампою і мінералізатором (SE6075330)
3 відгуки
Код: 83880
Безкоштовна доставка
Під замовлення
Система зворотного осмосу Atlas Filtri OASIS DP SANIC PUMP-UV з лампою, насосом і мінералізатором (SE6075340) Система зворотного осмосу Atlas Filtri OASIS DP SANIC PUMP-UV з лампою, насосом і мінералізатором (SE6075340)
3 відгуки
Код: 83881

Схожі статті

18/08/2021
4116
Що таке магістральний фільтр? Як вибрати фільтр для води?
Вітаємо друзі. В даній статті, ми хочемо Вам більш детально роз'яснити що таке магістральний фільтр, а також як вибрати фільтр для води.
Читати більше

Коментарі

Коментарів немає
Залишити коментар
Оцінка:
Помилка! Ваш відгук не був відправлений!
Дякуємо! Ваш відгук відправлений!