Що таке магістральний фільтр? Як вибрати фільтр для води?

Вітаємо друзі.

В даній статті, ми хочемо Вам більш детально роз'яснити що таке магістральний фільтр, а також як вибрати фільтр для води.


Що таке магістральний фільтр і для чого він потрібен?
Це компактна конструкція з елементом, що фільтрує всередині корпусу, яка встановлюється на магістральну трубу холодного або гарячого водопостачання. До найпопулярніших магістральним фільтрам відносять:


Залежно від ступені очищення і місця розміщення фільтр для води магістральний буває:

  1. Фільтр грубої очистки води (затримує частки від 20-400 мкм);
  2. Фільтр тонкого очищення води (від 1 до 5 мкм);
Картріджні фільтри для води
Являють собою колби в пластиковому корпусі, усередині яких знаходяться різні картриджі:

  • Поліпропіленовий і нитчастий картридж застосовується для очищення механічного типу від піску, іржі, мулу, глини, окалин і ін. В розмірах від 1 до 20 мікрон.
  • З активованим гранульованим вугіллям - дозволяє знизити кольоровість і запах води (видалення хлору і органічних речовин).
  • З активованим гранульованим вугіллям Centaur - це забезпечення окислення сірководню до безпечного значення, що не має запаху і смаку.
  • З матеріалом каталітичним Ferromix, який знижує вміст марганцю і заліза, прибирає жовтуватий відтінок і металевий присмак.


Як працює картріджний фільтр?


Вода проходить по зовнішній частині картриджа через фільтраційний матеріал і піднімається по центральній його частині назад в трубопровідну магістраль. Термін служби картриджа 2 - 6 місяців, що залежить від якості і обсягу проходить води.

Сфера застосування картріджних фільтрів


Дані колби підійдуть для очищення води в приватному будинку або квартирі. Використовуються як самостійні елементи на вході води в систему водопостачання, так і перед фільтраційними системами комплексної очистки, а також фільтрами-пом'якшувачами.


Промивні і самопромивние фільтри механічної очистки води


 


Виробляються в латунном, пластиковому або комбінованому корпусі з нержавіючої сіткою фільтрацією частіше 100 мкм і рідше 20, 50 або 90 мкм.

Якщо ж вода в системі водопостачання з дрібними домішками, то доведеться або скомбінувати з картриджних магістральним фільтром тонкого очищення, або встановити сітку з меншим рейтингом фільтрації.


Сфера застосування самопромивних фільтрів


Фільтр промивної частіше використовується в багатоквартирних будинках, невеликих котеджах як перший ступінь очищення води перед системою водопостачання. Для квартири, як правило, його цілком достатньо, з урахуванням того, що вода прозора, тому завдання буде тільки утримувати великі частки до 100 мікрон, захищаючи ваші сантехприлади від поломки.


Самопромивні фільтри  діляться на 2 основних типи:

  • фільтр промивної з ручним очищенням
  • фільтр самопромивной зі зворотним автоматичної промиванням


Найпопулярніший - це промивний фільтр з ручним очищенням або комбінований вузол з редуктором. Для його очищення вам необхідно все лише відкрити кран в нижній частині корпусу і злити засмітилися частки з водою в каналізацію. Але настане такий момент, коли Вам доведеться відкрутити колбу фільтра ключем, який йде в комплекті, щоб дістати нержавіючу сітку для ручної промивки під проточною водою і чистити її щіткою.

 Якщо ж Ваші фільтри забиваються швидко, Ви перебуваєте часто в від'їзди або у вас заміський будинок сезонного проживання, то Вам знадобиться самопромивной фільтр зі зворотним промиванням. Для його автономної роботи буде потрібна додаткова установка електричного приводу з таймером, який можливо запрограмувати за часом і автоматично включати промивання за заданим графіком. Спільно з приводом опционно докуповують реле перепаду тиску для того, щоб включати зворотне промивання за засмічення сітки.

Крім цього, існують модифікації самопромивних фільтрів з вбудованим редуктором, а також з манометром в комплекті або з можливістю його установки. Це дозволяє заощадити місце в вузлі введення води, а також спростити схему підключення Вашої системи водопостачання.


Магнітний фільтр для води і що це таке
Магнітний фільтр являє собою пристрій, який створює постійне магнітне поле в трубі, що в свою чергу перешкоджає появі кристалів накипу. Конструкція складається з сталевого корпусу з постійними магнітами усередині. Встановлюється безпосередньо в трубопровід перед водонагрівачем (бойлер, двоконтурний котел, газова колонка і тд), захищаючи його від утворення накипу.


Принцип роботи магнітного фільтра


Коли вода проходить через магнітний фільтр, іони розчинених солей жорсткості структуруються в особливу форму. Замість того, щоб перетворюватися в пластинчасті кристали, які склеюються між собою і осідають на поверхні, вони набувають гостру игольчатую форму. Такі кристали не здатні з'єднуватися і утворювати накип.

З урахуванням того, що магнітного фільтра досить на 5-7 років роботи, то це буде досить вдале вкладення в вашу систему водопостачання


Фільтр від накипу
Це картріджний магістральний фільтр, матеріали якого здатні виділяти в що проходить через нього воду зм'якшуючим реагенти в певній кількості. Поліфосфати використовуються в ролі завантажень, які забезпечують високий ступінь захисту, що гріють елементів від накипу. Наприклад, встановивши такий фільтр на пральну машину, в результаті ми можемо зекономити до 30% на електроенергії і до 50% на миючих засобах.

Фосфати проте небезпечно впливають на навколишнє середовище, які потрапляють на очисні станції води, провокуючи розмноження водоростей і мікроорганізмів. Компанія Ecosoft застосовує безпечні наповнювачі, які не містять в собі фосфати, при тому, що ефективність від фосфатних аналогів не нижче.

Отже, друзі. Сподіваюся, ми відповіли на питання як вибрати фільтр для води і який фільтр для води краще? Тисніть лайк якщо відео вам сподобалося чи дізлайк якщо немає, а також підписуйтесь на наш канал, щоб стежити за подальшими випусками. Пишіть в коментарі які фільтри для води встановлені у вас в будинку.

А на цьому все. Бувай.


Коментарі
Додати коментар
Коментарів ще не додано...
Похожие записи
Як вибрати редуктор (регулятор) тиску води?
14.07.2021

Всім привіт, з Вами знову команда Теплорадость! Чи часто Ви потрапляли в ситуацію, в якій спокійно приймаєте душ в квартирі, а в ...

Читати далі →
Знижки тільки для підписників!