1 лютого 2018 року компанія "Данфосс Україна" представила новий інтелектуальний електронний радіаторний терморегулятор другого покоління Danfoss Eco з технологією Bluetooth як більш просту альтернативу до існуючої системи Danfoss Link. Обидва продукти були розроблені як рішення інтелектуального опалення Danfoss Smart Heating, які підходять для будь-якого будинку.

Разом зі зростанням інтересу до інтелектуальних додатків для систем опалення зростає і інноваційний асортимент продукції Danfoss Smart Heating, яка дозволяє споживачам налаштовувати систему опалення житлового будинку відповідно до їх щоденному графіку для підвищення комфорту і економії енергії.

«Незалежно від того, живе людина в невеликій квартирі або приватному будинку, інтелектуальне опалення має значення, адже воно не тільки забезпечує економію енергії, а й підвищує комфорт проживання в будинку. Завдяки оновленому і розширеному асортименту Danfoss в інтелектуальному опаленні, тепер інноваційні рішення для кожного будинку - незалежно від його розміру », - розповідає Сергій Чудінов, керівник напряму« Дистрибуція і Котеджне будівництво »компанії« Данфосс ТОВ ».

Рішення Danfoss Smart Heating засновані на одній філософії: вони прості в установці і зрозумілі при використанні як професіоналам, так і кінцевим користувачам.

Детальніше дивіться тут: