Інсталяційні системи Tece

Інсталяційні системи Tece

інсталяційна система являє собою оригінальну конструкцію, в основі якої - металева рама. На неї за допомогою спеціальних монтажних пристосувань можна кріпити підвісні унітази, пісуари, біде. Збірна конструкція з перерахованими сантехнічними виробами закріплюється до стіни, а система комунікацій (підведення води і відведення стоків в каналізацію) приховані в стіні. Зовні буде видно тільки окремі елементи (кнопки зливу води). Завдяки такій конструктивній унікальності досягається привабливий естетичний вигляд санвузла і економиться корисна площа.

Німецький бренд Tece працює на ринку інсталяційних систем вже довгий час. Вироби Tece відрізняються від інших виробників високою якістю, надійністю і довговічністю. З року в рік інженери бренду працюють над удосконаленням конструкції вироблених систем, щоб в повній мірі задовольнити вимоги споживачів.

Рекомендації по монтажу і кріпленню

Спосіб кріплення систем інсталяції - нескладний і не потребує особливих навичок. При правильному підборі унітазу, пісуари, біде до обраної системі інсталяції кріплення всієї зібраної конструкції без проблем здійснюється до стіни. Перед проведенням кріплення конструкції до стіни в обов'язковому порядку використовують будівельний рівень, щоб уникнути можливого перекосу.

Якщо в туалетній кімнаті будинку, квартири, офісного приміщення зібрана конструкція кріпиться до капітальної цегляної або бетонної стіни, то для цього необхідно скористатися кріпильними анкерними болтами. Якщо стіна з дерева або гіпсокартону, то доцільно при монтажі використовувати саморізи. Після установки конструкції і обшивки стіни плиткою або вагонкою необхідно залишити спеціальні люки для ревізії. Зазначені люки знадобляться тоді, коли виникнуть непередбачені ситуації (текти води з місць з'єднання трубопроводів або їх тріщина і т.д.). В такому випадку майстер зможе без зусиль дістатися до аварійних місць в підведених системах водопостачання і каналізації. Це дозволить своєчасно виконати ремонт.

При монтажі унітазу і біде потрібно дотримуватися відстань від підлоги до верхньої точки згаданих предметів не більше 40 сантиметрів. Саме таку відстань забезпечить комфортні умови для проведення гігієнічних процедур.

Вигідні пропозиції - в інтернет-магазині teploradost.com.ua

На сайті інтернет-магазину teploradost.com.ua представлений різноманітний асортимент кріпильних інсталяційних систем світового бренду Tece. Тут зможете придбати за доступною ціною інсталяції для унітазу, пісуари, біде. Німецька якість реклами не потребує. Реноме бренду Tece - завжди на висоті. Виконати покупку обраного вироби можна в режимі онлайн або зателефонувавши менеджеру магазину за телефоном, вказаним на сайті teploradost.com.ua. Відправку придбаних інсталяційних систем проводимо оперативно по території всієї України надійними перевізниками.


Коментарі
Додати коментар
Коментарів ще не додано...
Знижки тільки для підписників!