Каталог товарів
0
0
0
Каталог товарів

Інсталяційні системи Tece

21/05/2019
4697
Зміст

Інсталяційні системи Tece

Інсталяційна система являє собою оригінальну конструкцію, в основі якої - металева рама. На неї за допомогою спеціальних монтажних пристосувань можна кріпити підвісні унітази, пісуари, біде. Збірна конструкція з перерахованими сантехнічними виробами закріплюється до стіни, а система комунікацій (підведення води і відведення стоків в каналізацію) приховані в стіні. Зовні буде видно тільки окремі елементи (кнопки зливу води). Завдяки такій конструктивній унікальності досягається привабливий естетичний вигляд санвузла і економиться корисна площа.

Німецький бренд Tece працює на ринку інсталяційних систем вже довгий час. Вироби Tece відрізняються від інших виробників високою якістю, надійністю і довговічністю. З року в рік інженери бренду працюють над удосконаленням конструкції вироблених систем, щоб в повній мірі задовольнити вимоги споживачів.

Рекомендації по монтажу і кріпленню

Спосіб кріплення систем інсталяції - нескладний і не потребує особливих навичок. При правильному підборі унітазу, пісуари, біде до обраної системі інсталяції кріплення всієї зібраної конструкції без проблем здійснюється до стіни. Перед проведенням кріплення конструкції до стіни в обов'язковому порядку використовують будівельний рівень, щоб уникнути можливого перекосу.

Якщо в туалетній кімнаті будинку, квартири, офісного приміщення зібрана конструкція кріпиться до капітальної цегляної або бетонної стіни, то для цього необхідно скористатися кріпильними анкерними болтами. Якщо стіна з дерева або гіпсокартону, то доцільно при монтажі використовувати саморізи. Після установки конструкції і обшивки стіни плиткою або вагонкою необхідно залишити спеціальні люки для ревізії. Зазначені люки знадобляться тоді, коли виникнуть непередбачені ситуації (текти води з місць з'єднання трубопроводів або їх тріщина і т.д.). В такому випадку майстер зможе без зусиль дістатися до аварійних місць в підведених системах водопостачання і каналізації. Це дозволить своєчасно виконати ремонт.

При монтажі унітазу і біде потрібно дотримуватися відстань від підлоги до верхньої точки згаданих предметів не більше 40 сантиметрів. Саме таку відстань забезпечить комфортні умови для проведення гігієнічних процедур.

Вигідні пропозиції - в інтернет-магазині teploradost.com.ua

На сайті інтернет-магазину teploradost.com.ua представлений різноманітний асортимент кріпильних інсталяційних систем світового бренду Tece. Тут зможете придбати за доступною ціною інсталяції для унітазу, пісуари, біде. Німецька якість реклами не потребує. Реноме бренду Tece - завжди на висоті. Виконати покупку обраного вироби можна в режимі онлайн або зателефонувавши менеджеру магазину за телефоном, вказаним на сайті teploradost.com.ua. Відправку придбаних інсталяційних систем проводимо оперативно по території всієї України надійними перевізниками.

Схожі статті

19/03/2019
664
Як правильно підібрати розширювальний бак
Сучасні домашні комунікації створюються максимально комфортними, компактними і автономними, проте, ідеального універсального рішення не існує, іноді пристрою подачі води або обігріву вимагають додаткової підстраховки.
Читати більше
03/07/2019
4565
Купівля частинами від монобанк під 0% від 2 до 5 частин
Мобільний банк monobank (Універсал банк) запустив нову послугу для придбання товарів у розстрочку - «Покупка частинами».
Читати більше
13/10/2021
1333
Топ-5 рейтинг газових одноконтурних котлів середнього класу
Сьогодні ми звернемося в сторону середнього цінового сегмента під девізом: Комфорт доступний кожному.
Читати більше
22/08/2018
1732
Зручна платформа для онлайн платежів!
Тепер оплата на нашому сайті ще зручніше, зрозуміліше і простіше для покупців.
Читати більше

Коментарі

Коментарів немає
Залишити коментар
Оцінка:
Помилка! Ваш відгук не був відправлений!
Дякуємо! Ваш відгук відправлений!