Купуючи котел, холодильник або ж будь-який дороговартісний електроприлад  завжди хочеться щоб він прослугував довше.  Нестабільність напруги може бути серйозною проблемою, яка призводить до збоїв у пристроях та надмірних витрат. Саме тому використання стаблізатора напруги стає невід'ємним елементом захисту домашньої та комерційної електроніки. Лідером продажів в нашому магазині є стабілізатори LVT.

Діапазон потужностей


Дані стабілізатори виготовляються в потужності від 250 до 1000 Вт. Стабалізатори LVT працюють з різноманітними електроприладами при цьому забезпечуючи регулювання і 100% контроль напруги електромережі, а також повний захист у разі перепадів, стрибків напруги або ж виникненні високовольтних імпульсів.

Моделі LVT осбладнені дисплеєм, на якому відображаються всі параметри напруги, як вхідного, так вихідного. Крім цього стабілізатор обладнаний функціями теплового захисту і захисту від перевантаження. Завдяки даному стабілізатору ви можете, не турбуватись про свої електроприлади в разі неполадок напруги в системах електромережі.

Особливості стабілізаторів LVT


Електронний захист до 430 В забезпечує автоматичне відновлення електроживлення підключеного пристрою після усунення аврійної ситуацій в мережі. Не спотворює синусоїдальну форму вихідної напруги. 

Можливість індикації одного з 3х параметрів:

  • Вхідна напруга;
  • Вихідна напруга;
  • Потужність навантаження.

Характеристики стабілізатора напруги


Стабілізатор напруги LVT отримав самі хороші відгуки наших клієнтів завдяки ряду відмінних технічних властивостей і зручності в експлуатації.
Прилад працює в діапазоні вхідної напруги від 145 до 280 В, перетворюючи його в номінальну напругу на виході 220 ± 14В. Вихідна напруга має правильну синусоїдальну форму, а похибка при вимірюванні вхідної напруги становить не більше 1%.

Висновок


Стабілізатори LVT мають хороші показники швидкої дії, що дозволяє довірити йому захист дорогої техніки від перепадів в мережі. Якщо вхідна напруга перевищує 280 В, прилад відключається в межах 0,04 с. При аварійній ситуації в мережі стабілізатор включається через 5 с, коли параметри вхідної напруги повернуться в робочий діапазон; при температурі 105 С спрацьовує тепловий захист, що відключає стабілізатор.

Отже якщо Ви бажаєте продовжити життя своїх електроприладів - стабілізатор LVT це найкраще рішення !
 

Стабілізатор напруги LVT АСН-250 Стабілізатор напруги LVT АСН-250
6 відгуків
Код: 54182
Купити в один клік
Стабілізатор напруги LVT АСН-300H Стабілізатор напруги LVT АСН-300H
4 відгуки
Код: 54183
Купити в один клік
Стабілізатор напруги LVT АСН -1000 Стабілізатор напруги LVT АСН -1000
1 відгук
Код: 54186
Купити в один клік
Стабілізатор напруги LVT АСН-600 Стабілізатор напруги LVT АСН-600
5 відгуків
Код: 54184
Купити в один клік
Топ продаж
Стабілізатор напруги LVT АСН-350C Стабілізатор напруги LVT АСН-350C
7 відгуків
Код: 54185
Купити в один клік