Які радіатори опалення краще?

Надійний спосіб забезпечити затишок і тепло в будинку

Проведення капітального ремонту в будинку або бажання зробити його тепліше супроводжується найчастіше необхідністю заміни старих радіаторів, батарей на більш вдосконалені, економні. Але не тільки практичну вигоду, в результаті, можна отримати, а й значно поліпшити дизайнерське сприйняття власного житла. Опалювальні радіатори представляють собою незамінні елементи сучасних систем опалення, які застосовуються для обігріву кожного окремого приміщення, але при цьому з'єднуються в технологічно продуманою опалювальної мережі. Ці прилади грають вагому роль у створенні комфортних для перебування умов в будь-якому будинку. Вони служать для розсіювання теплової енергії, що надходить до них від котлів опалення або централізованих теплових станцій, і наповнення нею всього житлового або офісного приміщення. Саме від цих елементів опалювальної системи безпосередньо залежить ефективність і інтенсивність нагрівання приміщення, а також естетичний вигляд будинку.

Правильний вибір радіаторів опалення - запорука домашнього комфорту довгі роки

При виборі опалювальних радіаторів завжди виникає питання, який радіатор добре поставити для центрального опалення, які бувають батареї і які з них краще ставити. При цьому потрібно враховувати багато факторів:

 • потужність приладів опалення;
 • кількість секцій в батареях;
 • допустимий спосіб підключення радіаторів (нижнє, бокове, діагональне);
 • витримується робочий тиск;
 • комплектацію приладів (оснащення їх терморегулятором, клапанами, кріпленнями, кранами);
 • температурний режим, який здатні підтримувати пристрої;
 • габаритні показники, вага;
 • матеріали, з яких виготовлені прилади;
 • інші вимоги до теплоносія.

Також при виборі радіаторів рекомендується враховувати конкретні експлуатаційні умови, площа приміщення, яке призначене для опалення, а також можливий рівень тепловтрат. Але для кращої теплопровідності і довговічною експлуатації матеріали, що застосовуються для виготовлення радіаторів, мають основне значення:

 • чавунні - старожили, найвитриваліші, довго зберігають тепло, але важкі, зовні виглядають застарілими, до того ж довго нагріваються;
 • сталеві - доступні за ціною, характеризуються непоганий міцністю, зовні виглядають естетично, але схильні до корозійних процесів;
 • алюмінієві - в енергетичному плані більш ефективні і більш досконалі з естетичного сприйняття, характеризуються відмінною тепловою потужністю, завдяки якій досить швидко здатні прогріти приміщення, використовуючи незначний обсяг теплоносія, але досить невинослівость, швидко піддаються негативному впливу домішок;
 • біметалеві - відрізняються високою надійністю і енергоефективністю, об'єднують в собі найкращі сторони алюмінію і сталі, але є найдорожчими.

Інтернет-магазин «Теплорадость» - можливість вирішити всі проблеми з опаленням

Кожен з видів радіаторів для опалення знаходить свого споживача, але іноді визначитися, яка батарея підходить оптимально, досить складно, і тоді потрібна допомога. Надати її завжди і запропонувати найякісніші та відповідні варіанти цих опалювальних приладів може інтернет-магазин «Теплорадость». На сайті компанії розміщені всі можливі види товарів із зазначенням цін, виробників, технічних характеристик. Доставка замовлення можлива по всій території країни, а оплатити товар можна будь-яким зручним способом. Також продукцію допустимо повернути, в разі необхідності (умови обумовлені на сайті). Співпраця з інтернет-магазином «Теплорадость» допоможе зробити Ваш будинок найтеплішим і затишним.


Коментарі
Додати коментар
Коментарів ще не додано...
Похожие записи
Який фірми вибрати бойлер?
28.12.2017

Види бойлерів і їх відмінні риси. Який варіант більш економічний за своєю ціною, а також за витратами на нагрів?

Читати далі →
Знижки тільки для підписників!