Кращі радіатори опалення для квартири

Різновиди опалювальних батарей

Сучасні виробники на ринку опалювальних приладів виготовляють різні їх види, як за структурою, властивостями вихідного матеріалу, експлуатаційними характеристиками, так і за зовнішнім оформленням, з точки зору дизайну. Різновиди радіаторів опалення наступні: чавунні, сталеві, алюмінієві, біметалеві.

Властивості:

Чугунные - відрізняються підвищеним конвективним теплообміном між рідиною (водою) всередині батареї і самим матеріалом (чавуном). Іншими словами прекрасно тримає тепло від нагрівання водою, має підвищену щільність і товщину стінок. Витримують тиск до 13 атмосфер і температуру теплоносія до 110 градусів, а також добре протистоять корозії і стирання сторонніми взвесями, які присутні у воді.

Стальные -мають хорошу тепловіддачу, невелика вага і товщину стінок, але не витримують тиск води більше 6 - 8 атмосфер і різких стрибків гідравлічних ударів в системі централізованого опалення.

Алюминиевые - мають значну тепловою потужністю, компактністю і малою вагою. Витримують тиск до 16 атмосфер і температуру води в системі до 110 градусів. Недоліком таких виробів є їх здатність внутрішньої поверхні руйнуватися (окислюватися), при наявності в воді кислотного середовища, а також не протистоять гідравлічних ударів.

Биметаллические - найпрогресивніші і затребувані вироби, завдяки вдалому підібраному поєднанню властивостей двох матеріалів (металів), які з'єднані воєдино. Такими композиційними матеріалами можуть виступати: алюміній плюс залізо або алюміній плюс мідь. Витримують тиск в системі до 40 атмосфер і температуру води до 130 градусів. Не схильні до корозії, механічних стирання внутрішньої поверхні і прекрасно протистоять гідравлічних ударів. Мають привабливий дизайн і зручні при монтажі. Термін служби зазначених радіаторів не менше 40 років.

Правильно обрані радіатори опалення - комфорт і затишок домашнього вогнища

Рано чи пізно, коли стикаєшся з ремонтом у власному домоволодінні, а саме заміною зношених опалювальних батарей, завжди виникає проблема, які краще батареї (радіатори) опалення вибрати і поставити в квартирі. Щоб визначитися, яку краще батарею опалення ставити в квартиру, слід враховувати ряд вагомих і важливих чинників, при дотриманні яких домашній побут для всіх домочадців буде згодом тільки скрашен і приємний.

До таких значущим і істотних факторів слід віднести: поверховість будинку на якому розташована квартира, властивості матеріалу з якого виготовлений радіатор опалення, кількість необхідних робочих секцій (залежить від площі квартири), фактичну жорсткість (кислотність) води в централізованій системі опалення, зовнішній дизайн опалювальної батареї , який максимальний термін служби.

При розташуванні квартири не вище п'ятого поверху максимальний тиск води в централізованій системі опалення становить в межах 5 - 8 атмосфер, а в висотних будинках вище п'ятого поверху - 12 -15 атмосфер. Отже, зазначені значення тиску води необхідно враховувати при підборі опалювальних батарей. Для п'ятиповерхових будинків підійдуть надійні і перевірені часом чавунні радіатори з хорошою тепловіддачею, внутрішньої зносостійкість корпусу, сучасним і привабливим дизайном. Єдиним недоліком чавунної батареї є підвищена вага і, отже, закріплення її на стіні має бути надійним.

Для квартир знаходяться в висотних багатоповерхових будинках, вище п'ятого поверху, доцільно ставити біметалічну батарею, яка має також хороші показники по тепловіддачі (конвекції), витримує великий напір води, а також прекрасно протистоїть корозії і стирання внутрішньої поверхні.

Кращі товари - на teploradost.com.ua

На сайті інтернет-магазину teploradost.com.ua (Київ) зможете вибрати і придбати радіатори опалення для Вашої квартири від відомих європейських виробників, які поставляються надійними постачальниками. Представлені ціни на батареї опалення диференційовані і повністю відповідають якості згаданих виробів. Надаємо гарантійний талон від виробника. При необхідності досвідчені менеджери магазину проконсультують з усіх питань пов'язаним з покупкою товару.


Коментарі
Додати коментар
Коментарів ще не додано...
Знижки тільки для підписників!