Як влаштований двоконтурний газовий котел

Як влаштований двоконтурний газовий котел

Двоконтурний газовий котел - найбільш економічний і ефективний опалювальний прилад, який використовують для опалення житлових приміщень. Найчастіше таке обладнання встановлюють в заміських будинках. Крім тепла, котел постачає мешканців будинку гарячою водою.

Якщо спростити схему пристрою газового котла, то він складається з теплообмінника, пальники та автоматики. Газовий пальник гріє воду, що знаходиться всередині теплообмінника, а потім вода віддає тепло і при цьому обігріває приміщення. Весь процес контролює автоматика.

Але для того, щоб тепло від палаючого газу найефективніше обігрівало приміщення, виробники постійно працюють над конструкціями пальника, теплообмінників і автоматики. На даний момент ККД більшості газових котлів - досить високий. У двоконтурних газових котлах теплообмінники складаються з двох частин. Одна частина забезпечує теплом опалювальний контур, друга частина гріє воду для побутових потреб.

Всі сучасні газові котли - досить безпечні, але все одно установкою такого виробу повинні займатися техніки, які мають відповідну освіту.

Асортимент газових котлів в магазині Теплорадость

Інтернет-магазин Теплорадость спеціалізується на опалювальних системах. В асортименті нашого магазину Ви знайдете все необхідне для опалення будинків.

Крім продажу, ми повністю забезпечуємо наших покупців необхідними послугами для придбання і установки найефективнішою опалювальної системи для житла. У нас працюють співробітники з технічною освітою, тому звернувшись до нас, Ви отримаєте повноцінну консультацію з питань того, як правильно вибирати техніку, що з додаткового обладнання та супутніх матеріалів Вам може знадобитися.

Ми пропонуємо послуги виїзду техніка на об'єкт, де буде проводитися установка опалювальних приладів, складання проекту робіт, монтаж і установку на місці нашими техніками. Зразки вироблених нашою компанією робіт Ви можете переглянути в розділі Портфоліо.

Гнучка система знижок

Замовлення можна зробити на сайті, передзвонивши по телефону або написавши листа електронною поштою. У нашому магазині практикується гнучка система знижок, при якій, в залежності від замовлення, можна заощадити значну суму грошей. Про можливі знижки Вам розкажуть наші менеджери.

Ми оперативно доставляємо по Києву товари кур'єрською доставкою, а по Україні - відомими перевізниками. Вся інформація про вартість доставки, перевізників та можливі способи оплати знаходиться в розділі Доставка і оплата.

Для живуть в Києві можливий самовивіз за адресою, вказаною в розділі Контакти.


Коментарі
Додати коментар
Коментарів ще не додано...
Знижки тільки для підписників!