Каталог товарів
0
0
0
Каталог товарів

Як влаштований двоконтурний газовий котел

05/09/2018
1638
Зміст

Як влаштований двоконтурний газовий котел

Двоконтурний газовий котел - найбільш економічний і ефективний опалювальний прилад, який використовують для опалення житлових приміщень. Найчастіше таке обладнання встановлюють в заміських будинках. Крім тепла, котел постачає мешканців будинку гарячою водою.

Якщо спростити схему пристрою газового котла, то він складається з теплообмінника, пальники та автоматики. Газовий пальник гріє воду, що знаходиться всередині теплообмінника, а потім вода віддає тепло і при цьому обігріває приміщення. Весь процес контролює автоматика.

Але для того, щоб тепло від палаючого газу найефективніше обігрівало приміщення, виробники постійно працюють над конструкціями пальника, теплообмінників і автоматики. На даний момент ККД більшості газових котлів - досить високий. У двоконтурних газових котлах теплообмінники складаються з двох частин. Одна частина забезпечує теплом опалювальний контур, друга частина гріє воду для побутових потреб.

Всі сучасні газові котли - досить безпечні, але все одно установкою такого виробу повинні займатися техніки, які мають відповідну освіту.

Асортимент газових котлів в магазині Теплорадость

Інтернет-магазин Теплорадость спеціалізується на опалювальних системах. В асортименті нашого магазину Ви знайдете все необхідне для опалення будинків.

Крім продажу, ми повністю забезпечуємо наших покупців необхідними послугами для придбання і установки найефективнішою опалювальної системи для житла. У нас працюють співробітники з технічною освітою, тому звернувшись до нас, Ви отримаєте повноцінну консультацію з питань того, як правильно вибирати техніку, що з додаткового обладнання та супутніх матеріалів Вам може знадобитися.

Ми пропонуємо послуги виїзду техніка на об'єкт, де буде проводитися установка опалювальних приладів, складання проекту робіт, монтаж і установку на місці нашими техніками. Зразки вироблених нашою компанією робіт Ви можете переглянути в розділі Портфоліо.

Гнучка система знижок

Замовлення можна зробити на сайті, передзвонивши по телефону або написавши листа електронною поштою. У нашому магазині практикується гнучка система знижок, при якій, в залежності від замовлення, можна заощадити значну суму грошей. Про можливі знижки Вам розкажуть наші менеджери.

Ми оперативно доставляємо по Києву товари кур'єрською доставкою, а по Україні - відомими перевізниками. Вся інформація про вартість доставки, перевізників та можливі способи оплати знаходиться в розділі Доставка і оплата.

Для живуть в Києві можливий самовивіз за адресою, вказаною в розділі Контакти.

Схожі статті

07/02/2019
186
Даруємо зволожувач повітря Neoclima SP-35G!
При покупці кліматичного комплексу Neoclima MP-50 Ви отримуєте в подарунок зволожувач повітря Neoclima SP-35G
Читати більше
22/11/2023
40
Основні причини несправності газової колонки: 6 поломок, які можна відремонтувати своїми руками
Газові колонки – ефективні прилади у побуті, які забезпечують гарячу воду. Їхня надійність залежить від безлічі факторів.
Читати більше
01/06/2023
1167
Двоконтурний або одноконтурний газовий котел? Що вибрати?
Сьогодні розглянемо тему, з якою зіштовхується багато власників будинків, які зробили свій вибір на користь опалення за допомогою газу. А саме: що краще, двоконтурний газовий котел чи одноконтурний газовий котел, які між ними відмінності та який з цих котлів підходить саме Вам!
Читати більше

Коментарі

Коментарів немає
Залишити коментар
Оцінка:
Помилка! Ваш відгук не був відправлений!
Дякуємо! Ваш відгук відправлений!