Як встановлюються проточні водонагрівачі

Гаряча вода цілий рік


Проточний водонагрівач - це обладнання, яке виявиться дуже до речі під час відключення гарячої води або її відсутності в принципі. Багато хто вже встиг обзавестися бойлерами, але через свої габарити вони не завжди можуть бути встановлені в санвузол, в той час, як проточное пристрій - компактне, і може бути розміщено в будь-якому приміщенні, не займаючи багато місця. До того ж, щоб прогріти воду в бойлері, Вам знадобиться не менше однієї години, і добре, якщо вода в ньому не закінчиться саме в той момент, коли Ви намилити.

Ванна кімната з висячим на стіні бойлером в 100 літрів навряд чи додасть естетики приміщенню, воно, скоріше, буде схоже на пральню. Набагато краще буде виглядати невелика коробочка проточного водонагрівача, яка розташується поруч з усіма комунікаціями. Не існує такої квартири, в яку подібний пристрій можна було б помістити, але існують тисячі квартир, в які неможливо встановити бойлер.

Проточний водонагрівач простий в обслуговуванні, а його заміна, при необхідності, не викличе складнощів. Принцип дії даного обладнання досить простий. При включенні води він її проганяє через розпечену спіраль, за рахунок чого на виході ми отримуємо гарячу воду.


Як встановлюються проточні водонагрівачі

Кращий час для установки приладу - ремонт приміщення, при заміні розводки для сантехніки, оскільки спочатку потрібно передбачити додатковий висновок для колекторів гарячого і холодного водопостачання, а також підвести до них труби. При цьому варто уникати установки гнучких труб, оскільки це - не найкраще рішення.

Такі конструкції монтуються тільки в разі крайньої необхідності. Якщо Ви хочете встановити нагрівальне обладнання, а колектор інстальований без додаткових висновків, встановити проточний водонагрівач буде неможливо, оскільки для цього доведеться ламати конструкцію. Заміна колекторів через люк ревізії - досить трудомістка і непроста задача, а підвести від них труби до джерела ще складніше. Тому варто подбати про встановлення обладнання заздалегідь.

Якщо Ви хочете сховати водонагрівач в нішу або за фальш-стіною, значить, Вам підійде тільки вбудовується пристрій. У разі, коли інструкція говорить про те, що обладнання працює окремо, значить, такий прилад можна встановити, наприклад, на дачі для миття посуду або в кухні над раковиною. Якщо у водонагрівача в комплекті є шланг і лійка, це означає тільки те, що його можна встановити як єдиний прилад.

Оптимальним за потужністю вважається пристрій не менше п'яти кіловат, оскільки від цього параметра залежить пропускна здатність і температура нагріву. Прилад потужністю в шість-сім кіловат дасть комфортну температуру води для прийняття душу. Пристрій потужністю менше п'яти кіловат дозволить Вам добре вимити посуд, але митися доведеться в прохолодній воді.

Водонагрівачі від інтернет-магазину Теплорадость

Придбати надійний проточний водонагрівач Ви можете на сайті інтернет-магазину Теплорадость. Уточнити технічні характеристики та особливості експлуатації можливо в ході консультації з технічною службою магазину. Задати питання з того чи іншого товару можна, звернувшись в онлайн-чат, за телефонами, вказаними на сайті, або написавши на електронну пошту компанії.


Коментарі
Додати коментар
Коментарів ще не додано...
Знижки тільки для підписників!