• Фільтр знезалізнення і пом'якшення води Ecosoft FK-1465CE (FK1465CEMIXA)
  5
  3
 • Ціна: 55900.00 грн / шт.
Код:72347
Виробник: Ecosoft
Є в наявності


Опис Фільтр знезалізнення і пом'якшення води Ecosoft FK-1465CE (FK1465CEMIXA)

Фільтр знезалізнення і пом'якшення води Ecosoft FK-1465CE

Якісний фільтр для знезалізнення і пом'якшення води EcosoftFK-1465CE призначений для певної очистки води, яка використовується для господарсько-побутових потреб. Фільтр здійснює очищення води від різних домішок, таких як амоній, залізо, марганець, органіка, при цьому спричиняє зниження вмісту солей жорсткості. Спектр застосування фільтра універсальний, він може використовуватися в системах водопостачання квартир, приватних будинків і будь-який інший нерухомості.

Дуже легко встановлюється, не займаючи багато місця. В експлуатації дуже простий, так як працює автоматично, його обслуговування полягає в своєчасному додаванню таблетованій солі. Завдяки даному фільтру, ваша вода стане набагато чистіше і якісніше.

Особливості фільтру знезалізнення і пом'якшення води Ecosoft FK-1465CE

Фільтр комплексного очищення дозволяє істотно заощадити на придбанні і обслуговуванні системи домашньої водопідготовки. Один фільтрEcosoft FK 1465 CE замінює кілька спеціалізованих установок.Система працює автоматично, а її обслуговування зводиться лише до своєчасного додавання таблетованої солі.

Основні переваги фільтра знезалізнення і пом'якшення води Ecosoft FK-1465CE

 • Гарантовано усуне жовтий відтінок води.
 • Надійна і ефективна робота фільтруючого матеріалу протягом не менше 5 років (за умови належної експлуатації).
 • Економне споживання солі і низький скидання стоків.

Пристрій і робота фільтра знезалізнення і пом'якшення води Ecosoft FK-1465CE

Система складається з двох основних модулів - балона з фільтруючим матеріалом і бака-солерозчинника. Балон (колона) виготовлений з полімерного композиційного матеріалу, стійкого до корозії. Всередині знаходиться фільтруюча суміш Ecomix®, що складається з декількохкомпонентів.

Кожен компонент фільтруючого завантаження призначений для нейтралізації або утримання певного різновиду шкідливих домішок. В результаті здійснюється комплексна фільтрація води в один етап. Очищена вода відрізняється хорошими органолептичними характеристиками і може використовуватися для будь-яких побутових потреб. Вона повністю безпечна для шкіри і волосся, а також не викликає появи накипу нанагрівальних елементах приладів.

Для кого підійде краще фільтр знезалізнення і пом'якшення води Ecosoft FK-1465CE?

Система комплексної очищення Ecosoft FK 1465 CE оптимально підходить для очищення води в будинках і квартирах з кількістю проживаючих від 6 до 8 осіб . Продуктивність фільтра становить від2,5 до 3,0 м3 в час. Установка може використовуватися для очищення і пом'якшення артезіанської та водопровідної води.

Особливості роботи фільтра знезалізнення і пом'якшення води Ecosoft FK-1465CE

Фільтр підключається до водопроводу подачі холодної води, ефективно очищає воду і самостійно контролює всі процесисвоєї роботи.

Попередньо очищена від механічних домішок вода, надходить в корпус фільтра, заповнений фільтруючим матеріалом Ecomix A.Матеріал складається з п'яти компонентів, які послідовно затримують залізо, марганець, органічні домішки і солі жорсткості. Очищена вода через центральну трубу корпусу подається споживачеві.

Коли ресурсфільтруючого матеріалу закінчується, фільтр самостійно виходить на регенерацію, але тільки в той час, коли споживання води мінімально, щоб не позбавити вас доступу до очищеної води. Крім того, керуючий клапан запам'ятовує інтенсивність вашого споживання води в різний час і адаптується таким чином, щоб чиста вода була доступна навіть при піковому її споживанні, наприклад, на вихідних.

Регенерація проходить в 5стадій:

 • Промивання зворотним потоком води. при цьому з фільтруючого матеріалу вимиваються з'єднання заліза і марганцю.
 • З бака в корпус фільтра подається розчин солі, проходить через Ecomix® і вимиває з нього солі жорсткості, органічні речовини. Домішки разом із залишками розчину скидаються в каналізацію.
 • Коротказворотна промивка. Ще раз спушує завантаження і вимиває залишки сольового розчину.
 • Промивання Ecomix® прямим потоком води для укладання шарів матеріалу в потрібному порядку.
 • Заповнення сольового бака водою для розчинення таблетованій солі і підготовки розчину до наступної регенерації. &Nbsp;

Після цього система можевикористовуватися для очищення води.


Характеристики для товара Фільтр знезалізнення і пом'якшення води Ecosoft FK-1465CE (FK1465CEMIXA)

Артикул FK1465CEMIXA
Тип Фільтр
Гарантія 12 месяцев

Документи про Фільтр знезалізнення і пом'якшення води Ecosoft FK-1465CE (FK1465CEMIXA)Відгуків (0) о Фільтр знезалізнення і пом'якшення води Ecosoft FK-1465CE (FK1465CEMIXA)


Ваша оцінка


Доставка
 • Самовивіз: зі складу в Києві Безкоштовно
 • По Києву: наш кур'єр Безкоштовно
 • Нова Пошта/Justin/ Безкоштовно
 • По Україні: Нова Пошта / Justin в відділення Безкоштовно
Оплата
 • Готівковий, безготівковий (з ПДВ і без ПДВ), Приват24, Visa / MasterCard, Оплата при отриманні, Онлайн оплата, Кредит, Оплата частинами, Миттєва розстрочка
Гарантія
 • Офіційна 12 месяцев від виробника обмін/повернення товару протягом 14 днів
Ecosoft

Ми є офіційним партнером
ТМ "Ecosoft" в Україні


Схожі товари:
Переглянуті товари
Знижки тільки для підписників!