Дизайнерські кондиціонери - новинки 2018 року

Класифікація кліматичного обладнання

Досить часто влітку люди стали скаржитися на своє самопочуття. Це пов'язано зі значним підвищенням температури, яке впливає на наше здоров'я. Тому великим попитом стали користуватися кондиціонери. Такі пристрої призначені для підтримки заданої температури повітря в кімнаті. Сучасні виробники кондиціонерів реалізують широкий асортимент моделей різної вартості, тому покупці можуть стикатися з труднощами правильного вибору кліматичного обладнання. Перед покупкою кондиціонера, в першу чергу, потрібно визначитися з поставленими перед ним цілями. Існує наступна класифікація даних приладів:

моноблочні - виготовляються єдиним блоком, а всі необхідні елементи розташовуються в одному компактному корпусі;
віконні - для їх установки слід зробити отвір в стіні або в вікні забезпечити його герметичність;
мобільні - відрізняються простотою в установці;
спліт-системи - володіють двома блоками (внутрішній, зовнішній), які з'єднані між собою;
канальні - внутрішній блок має потужний вентилятором, який розподіляє по воздуховодам охолоджене повітря по декількох приміщеннях;
стельові - внутрішній блок монтується на стелю.

Дизайнерські кондиціонери - новинки 2018 року

Багато споживачів перед настанням спекотного періоду року знаходяться в пошуку кондиціонерів, які будуть поєднувати в собі відмінні технічні характеристики, новітні технології і стильний дизайн. Виробники даної техніки постійно працюють над тим, щоб задовольнити потреби кожного клієнта, тому все частіше на ринку зустрічаються вдосконалені моделі кондиціонерів.

Компанія "Samsung" вважається одним з найбільших виробників електроніки. Крім цього, сучасне обладнання даної торгової марки - завжди дуже функціонально, практично і має прекрасний зовнішній вигляд. Він є більш економічним по споживанню електроенергії, ніж моделі інших фірм. Також такий пристрій здійснює повну очистку повітря.

Кондиціонери серії Eco Star від компанії "Cooper & Hunter" мають оригінальним і стильним дизайном внутрішнього корпусу. Вони відрізняються інформативним LED-дисплеєм, який прихований під передньою панеллю, а також більш простим способом установки.

Ще однією новинкою цього року є кондиціонер "Daikin" серії Stylish. Він поєднує в собі широкий функціонал і привабливий зовнішній вигляд, який дозволяє використовувати його для будь-якого інтер'єру приміщення. Невеликі розміри роблять такий кондиціонер самим компактним на ринку кліматичного обладнання.

Де придбати кліматичну техніку за доступною ціною

Наш інтернет-магазин спеціалізується на продажу якісної опалювальної і сантехнічної продукції. Цінова політика сайту приємно здивує кожного нашого покупця. Компанія "Теплорадость" співпрацює тільки з перевіреними брендами, які випускають якісні вироби. Доставка товару проводиться кур'єрською службою (Київ та Київська область) або транспортними компаніями по всій території України. Також забрати продукцію Ви зможете і самовивозом з нашого магазину. За подробицями звертайтеся до менеджерів компанії за вказаними телефонами.


Коментарі
Додати коментар
Коментарів ще не додано...
Знижки тільки для підписників!