Як і чим пофарбувати чавунні радіатори опалення

Як і чим пофарбувати чавунні радіатори опалення

Багато хто з нас стикаються з проблемою, коли настає опалювальний сезон, а розсунути тюль або штори для кращого обігріву приміщення соромно через неестетичного вигляду батареї. Виправити ситуацію і повернути презентабельний вигляд радіатора зовсім не складно, достатньо лише запастися терпінням і необхідними для цього матеріалами та інструментом. Вам знадобиться:

  • кисть плоска радіаторна, а також малярська з довгою ручкою - для фарбування важкодоступних місць;
  • щітка по металу або наждачний папір для ошкуривания;
  • розчинник, який допоможе знежирити поверхню.

Для початку потрібно якісно вимити радіатор, а якщо на ньому залишилися будь-які в'їдаються плями, застосуєте розчинник або ацетон. Місця з проступив іржею, якщо такі присутні, особливо ретельно обробляються наждаком, що забезпечить хорошу адгезію поверхні з фарбою. Далі необхідно ретельно ошкурить всю поверхню, після чого обробити її розчинником. Виконавши всі підготовчі етапи, можна починати фарбувати радіатор. Фарбування виконується в кілька шарів, наступний наноситься після висихання попереднього.

Алкідна або вододисперсійна?

Фарбування батареї можна виконати за допомогою емалі, яка призначена для фарбування радіаторів. Виробники пропонують для цієї мети емалі двох видів: алкідні або на акриловій основі. Відмінною особливістю емалей і фарб на акрилових єднальних є те, що під впливом підвищеної температури, на відміну від алкідних, вони чудово зберігають відтінок, що особливо актуально для батарей, пофарбованих у білий колір. Вони не мають різкого запаху і витримують температуру до дев'яноста градусів. Також, перевага водних перед алкідними емалями полягає в тому, що вони досить швидко сохнуть. При всіх перевагах, єдиним недоліком стане те, що фарбування слід проводити на холодній поверхні, оскільки фарбування гарячого радіатора з моментальним висиханням фарби не дозволить виконати роботу якісно.

Також варто звернути увагу на те, що для естетичності зовнішнього вигляду радіатора протягом тривалого періоду, а також запобігання корозійних процесів слід вибирати емаль, в складі якої присутній інгібітор корозії. Якщо Ви не виявили в складі фарби дану складову, тоді фарбування виконується на попередньо загрунтовану поверхню.

«Теплорадость» - гіпермаркет опалювального обладнання

Придбати чавунний радіатор під фарбування або з вже пофарбованої поверхнею можна на сайті компанії teploradost.com.ua. Тут Ви знайдете батареї в різної цінової категорії. Зробити замовлення можна безпосередньо через корзину сайту або зв'язавшись з представниками магазину за допомогою телефону, електронної пошти або використовуючи онлайн-чат.

Оплата замовлень здійснюється за допомогою платіжних карт, готівкою, післяплатою, а також за безготівковим розрахунком. Також магазином надається кредит «Миттєва розстрочка» від Приватбанку на термін до двадцяти чотирьох місяців.


Коментарі
Додати коментар
Коментарів ще не додано...
Знижки тільки для підписників!