Каталог товаров
0
0
0
Каталог товаров

Условия использования сайта

Умови використання сайту «Teploradost»:

  1. Загальні умови

1.1. Перед початком використання цього сайту, кожен Користувач зобов'язаний прочитати й детально ознайомитися з усіма умовами. 

1.2. Ці умови є юридично обов’язковою угодою між користувачем і сайтом «Teploradost», предметом якої є надання Користувачеві послуг із використання сайту та його сервісів. 

1.3. Ви зобов’язані ознайомлюватися з цими умовами перед початком користування сайтом, а також після внесення змін в умови користування сайтом.

1.4. Якщо умови користування або зміни до них є неприйнятними для вас, ви можете не розпочинати користування сайтом або припинити дію вашого облікового запису.

1.5. Замовляючи товар на сайті, Користувач погоджується з усіма умовами користування.

1.6. Пропозиція на сайті не є офертою, однак, Користувач після ознайомлення з пропозицією має право зробити оферту Продавцю шляхом обрання товару та заповнення форми у розділі «Підтвердження замовлення» або ж іншим зручним для нього способом, зокрема телефоном чи електронною поштою тощо. Заповнення визначеної форми чи інші зручні способи обрання товару Користувачем (телефоном, електронною поштою тощо) вважаються офертою Користувача Продавцю на придбання відповідного товару на умовах, зазначених в пропозиції. Оферту Продавцю може зробити й незареєстрований Користувач, при цьому він повинен коректно ввести всі необхідні дані у форму «Підтвердження замовлення» на сайті.

1.7. Оферта вважається прийнятою з моменту фактичної оплати товару.

1.8. Товар вважається отриманим після отримання Користувачем електронної видаткової накладної засобами електронного зв`язку.

  1. Правила використання

2.1. На сайті teploradost.com.ua дозволяється переглядати й завантажувати різні матеріали для комерційного застосування. 

2.2. Всі матеріали, опубліковані на сайті «Teploradost», захищені авторським правом.

2.3. У разі копіювання, всі матеріали повинні зберігати початковий вигляд. Усі інформаційні матеріали, представлені на сайті, не можна застосовувати для  цілей, які не пов’язані з користуванням вебсайтом, замовленням продукції чи інших неособистих цілей. 

2.4. Використовувати матеріали, опубліковані на сайті «Teploradost», в комп'ютерних мережах та інтернет-магазинах заборонено.

  1. Відмова від відповідальності

3.1. Вся інформація, представлена ​​на сайті, може бути неточною і неповноцінною. 

3.2. Наш сайт не дає жодних гарантій щодо достовірності інформації. 

3.3. На сайті можуть бути в будь-який час внесені зміни в послуги, інформаційні дані про продукцію і її вартість. 

3.4. Такі зміни набирають чинності негайно після їх оприлюднення на сайті. У разі, якщо матеріали стають неактуальними, то «Теплорадость» не зобов`язаний їх оновлювати. 

3.5. Сайт, за жодних умов не відповідає за завдану шкоду в результаті його використання, ймовірного використання і в результаті його застосування. 

  1. Правила реєстрації

4.1. Для повноцінного використання сайту потрібно пройти процедуру реєстрації. 

4.2. Користувачеві необхідно ввести точну і достовірну особисту інформацію (email, ім`я, прізвище, номер телефону, адресу).

4.3. Після реєстрації видається логін і пароль, які не можна нікому повідомляти. Користувач сайту самостійно несе відповідальність за збереження даних та проведення операцій. 

4.4. Всі дії повинні відповідати вимогам. 

4.5. У разі втрати логіна та пароля необхідно про це повідомити адміністрацію.

  1. Коментарі та зворотний зв'язок

5.1. Кожен Користувач має право залишати коментарі та надсилати повідомлення. Їхній зміст не повинен містити образливий, такий, що принижує честь і гідність, чи характер погрози тощо.

5.2. До заборонених дій відносяться порушення авторських прав, дискримінація осіб за поглядами, статевими, етнічними, расовими та іншими ознаками. Дії на сайті не повинні порушувати законодавство України. 

5.3. Кожен Користувач повинен бути готовий до того, що «Теплорадость» має право видалити будь-яке повідомлення, яке не відповідає вищезазначеним вимогам щодо характеру коментарів та містить заборонені дії. При цьому «Теплорадость» не відповідає за інформацію, яка була створена Користувачами.

  1. Збір та використання персональних даних

6.1. Сайт «Теплорадость» може збирати персональні дані, пов'язані з Користувачами. Це може бути, зокрема, контакті дані, дані про місцезнаходження, платіжні дані тощо.

6.2. Персональні дані Користувача використовуються в цілях забезпечення надання Інтернет-сервісів сайту «Теплорадость», обміну інформацією/новинами, відносин у сфері реклами та комунікації.

6.3. Персональні дані зберігаються терміном не більше, ніж це необхідно відповідно до мети їх обробки. Після того, як суб'єкт персональних даних перестав бути Користувачем сайту «Теплорадость» шляхом видалення свого облікового запису, його персональні дані також автоматично видаляються.

6.3. Згідно з чинним законодавством, кожен Користувач має право доступу, виправлення і видалення будь-яких даних, які можуть його стосуватися. Цим правом можна скористатися у будь-який час шляхом надсилання повідомлення на електронну адресу info@teploradost.com.ua

6.4. Персональні дані та контактна інформація користувача сайту «Теплорадость» може передаватися третім особам, за винятком випадків передбачених законодавством, з метою виконання замовлення Користувача.