Який тепла підлога краще водяний або електричний?

Системи підігріву підлоги і їх переваги

Підлоги з підігрівом - відмінний спосіб створити комфорт в будинку. Найперший аргумент на користь теплої підлоги - по ньому приємно ходити навіть босоніж. Крім цього, він працює як вбудований обігрівач. Особливо це актуально в ванних кімнатах, а в інших приміщеннях дуже стане в нагоді в міжсезоння, коли на вулиці прохолодно, але ще не настільки, щоб включати опалення.

Система підігріву підлоги рівномірно розподіляє тепло в приміщенні, прогріваючи повітря від низу до верху. Такий варіант дозволяє ефективно замінити звичні громіздкі опалювальні радіатори, збільшуючи, таким чином, корисний простір приміщення. Важливо також, що тепла підлога не висушує повітря, оскільки труби і кабелі ховаються під покриття. У регіонах з не дуже холодною зимою підлогу з обігрівом дозволяє повністю замінити централізоване опалення.

Термостат, яким комплектується система, дає можливість підтримувати в приміщенні постійну, комфортну для Вас температуру. Крім того, функція терморегуляції допоможе оптимізувати витрати на опалення.

Водяний і електричний тепла підлога

Отже, Ви вирішили встановити систему підігріву підлоги. Перше питання, яке виникає при цьому: який тепла підлога краще - водяний або електричний? Кожен з цих варіантів має свої особливості, переваги і недоліки, включаючи витрати на установку, вартість експлуатації, простоту обслуговування і т.д.

Водяна система використовує гарячу воду, яка циркулює по контуру і віддає тепло. Електричний підігрів працює від електромережі, що нагріває кабель або інший матеріал. Установка водяного підігріву більше складна і витратна, електричний встановити простіше, але він дорожче в експлуатації.

Електрика - недешевий ресурс, і обігрів великих площ може вилитися в значні грошові суми. Саме тому в приватних будинках доцільніше використовувати водяний нагрів, що працює від опалювального котла. І навпаки - в межах невеликих приміщень квартири (наприклад, у ванній) варіант електричного підігріву буде більш переважним.

Водяний нагріває контур укладається під стяжку і в разі аварії системи усунути пошкодження буде непросто. У цьому сенсі електропідігрів набагато зручніше, оскільки виявлення місця поломки і ремонт не складуть труднощів. Ще один має значення момент - монтаж водяної системи істотно зменшить висоту приміщення. Це пов'язано з укладанням труб на утеплювач і стяжки - поверх них. В результаті, підлогу підніметься мінімум на 10 см. Конструкція ж електричного підігріву істотно легше і тонше.

Перш, ніж остаточно вибрати систему підігріву, потрібно розглянути найголовніші аспекти - в яких приміщеннях вона буде використовуватися, в якості основного або додаткового джерела тепла, постійно або з перервами. Нюансів багато, і кожен з них потрібно обов'язково врахувати для того, щоб тепла підлога був ефективним і приніс комфорт до Вашої оселі.

"Теплорадость" - тепло і безпеку Вашого будинку

Будинок - це простір, в якому дуже важливо створити всі умови, щоб забезпечити його функціональність, зручність і безпеку. Виконати це завдання швидко, ефективно, з мінімальними витратами Вам допоможе інтернет-гіпермаркет "Теплорадость". У каталозі нашого магазину Ви зможете знайти і купити все необхідне для обладнання системи підігріву підлоги, з додатковою можливістю професійного монтажу за окрему вартість.

Тут Ви можете оплатити покупки кращим для Вас способом, а також замовити зручний варіант доставки по території України. Звертайтеся до наших менеджерів за консультаціями і отримуйте детальні відповіді на питання, детальну інформацію по кожному товару, корисні поради щодо вибору, монтажу та обслуговування систем підігріву підлоги.


Коментарі
Додати коментар
Коментарів ще не додано...
Похожие записи
Вибір терморегулятора для теплої підлоги
31.01.2018

Поради щодо вибору терморегулятора для теплої підлоги, а також їх різновиди.

Читати далі →
Знижки тільки для підписників!