Каталог товарів
0
0
0
Каталог товарів

Як вибрати електричний котел?

10/01/2020
1846
Зміст

Електричний котел - ефективний теплоагрегат для опалення Вашого житла

У багатьох споживачів в умовах сьогоднішніх високих цін на комунальні послуги виникає актуальне питання, який електрокотел вибрати і купити для того, щоб краще і ефективніше організувати опалення свого житла (будинку або квартири), створити комфортні умови проживання в ньому. Сучасні виробники електричних теплоагрегатів виготовляють їх різними по конструкції, способу нагріву теплоносія (води), потужності, простоті монтажу.
Електрокотли виготовляють як настінного типу, так і підлогового. За конструкцією моделі поділяються на одноконтурні (призначені тільки для опалення) і двоконтурні (бойлер + котел) служать для опалення та підігріву води для господарсько-побутових потреб.
За потужністю бувають прилади від 2-х кВт до 12-ти кВт - за умови підключення до однофазної мережі 220 В, і від 12-ти кВт до 60-ти кВт - при приєднанні до трифазної мережі 380 В.
За способом підігріву теплоносія прилади діляться на електродні, індукційні, ТеНові.

Як працює електрокотел і як правильно підібрати оптимальну модель

Перш, ніж купувати електрокотел, необхідно чітко визначитися, який спосіб підігріву теплоносія буде оптимальним, а також провести теплотехнічний розрахунок сумарної опалювальної площі приміщень. Розрахункова методика грунтується на наступних показниках: на 10 квадратних метрів опалювальної площі потрібно затратити 1 кВт електроенергії.
Варто також відзначити, що на нагрів води другим контуром електрокотла необхідно задіяти до вищезазначеного розрахунку поправочний коефіцієнт, який становить 1,25.
Перед тим, як встановлювати електрокотел, важливо з'ясувати, чи витримає електропроводка в будинку його зазначену в паспорті електричне навантаження, щоб не допустити аварійної ситуації. Доцільно перед покупкою електричного котла і його установкою попередньо проконсультуватися з досвідченим електриком. Якщо потужність котла перевищує 12 кВт, то підключати його необхідно до трифазної електричної мережі.

Вагомим фактором при виборі електричного котла опалення є також наявність в ньому системи автоматичного управління (термостата). Виставляється заданий температурний значення теплоносія на виході з котла, і при досягненні температурної позначки термостат автоматично відключить нагрівальний елемент від електричної мережі. Цей пристрій дозволяє раціонально використовувати електричну енергію.

Ефективні та надійні теплоагрегати - на teploradost.com.ua

На сайті інтернет-магазину teploradost.com.ua представлена можливість вибрати і купити електричні котли опалення від відомих європейських брендів, вироби яких в рекламі не мають потреби. Затребувані зазначені теплоагрегати завдяки своєму відмінній якості, ефективності, надійності, довговічності, дизайну. Магазин співпрацює тільки з перевіреними постачальниками товарів. На всі куплені товари надаємо сертифікати якості та гарантію від виробника.

Схожі статті

07/11/2023
872
Що таке система розумний будинок?
Система "розумний дім" - це взаємозалежна мережа пристроїв, яка полегшує управління домашнім господарством за рахунок централізації контролю.
Читати більше
24/05/2023
1770
Яке опалення краще для приватного будинку?
У сьогоднішньому відео розглянемо одну з фундаментальних основ життя в приватному будинку, а саме чим опалювати будинок, щоб було тепло, дешево та надійно, то ж Яке опалення краще для приватного будинку?.
Читати більше
13/10/2021
1346
Топ-5 рейтинг газових одноконтурних котлів середнього класу
Сьогодні ми звернемося в сторону середнього цінового сегмента під девізом: Комфорт доступний кожному.
Читати більше
21/09/2023
149
Навіщо потрібен стабілізатор напруги
Купуючи котел, холодильник або ж будь-який дороговартісний електроприлад завжди хочеться щоб він прослугував довше.
Читати більше

Коментарі

Коментарів немає
Залишити коментар
Оцінка:
Помилка! Ваш відгук не був відправлений!
Дякуємо! Ваш відгук відправлений!